Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Oni chtějí výbuchy, chaos a masakry. Čím více smrti, tím líp.

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Přeji hezký den všem, kdo chtějí změny a mají pocit, že by něco pro změnu mohli udělat. Byť třeba jen tím, že si přečtou články na CFP a doporučí i jiným aby si je přečetli také. I oni pak mohou začít přemýšlet o věcech jinak a z jiného zorného úhlu.

  • oni-chteji-vybuchy-chaos-a-masakry-cim-vice-smrti-tim-lip

Dlouho jsem nic nepsal a opět mi kolega E. Kalabus nahrál hezkým článkem (http://www.czechfreepress.cz/emil-kalabus/dabelska-geopolitika.html). V něm se dotkl chaosu. A já tak mám možnost se o něm více rozepsat ve smyslu, co je chaos a co je cílem chaosu...

Chaos jako takový, nikdo z nás nesnáší. Chaos nás všechny a to do jednoho, dostává pod tlak. Tlak v nás pak vyvolává nepříjemné zážitky např. z dětství anebo z období, kdy nám všichni tvrdí, že si ještě nic pamatovat nemůžeme. Je to období, kdy jsme pod tlakem neuvěřitelně trpěli a tlak nám působil ohromnou a ukrutnou bolest. A ruku na srdce. Kdo z nás chce trpět a oživovat staré bolesti?

Myslím, že snad nikdo.

Proto, ten kdo zná princip, jak funguje tlak, chaos a má dostatek financí, aby jej mohl tvořit, má otevřenou cestu k tomu, aby si porobil celý svět.

Smyslem a cílem chaosu je vytvořit destabilizaci a zajistit si tak, aby "moje" cíle byly naplněny a hlavně, nebylo je díky "mnou" vytvořeném chaosu možné kontrolovat a zjistit.

Ale na druhou stranu a to je nutné si uvědomit, je zde protiváha.

Ta spočívá v tom, že mnoho lidí již chápe, co se kolem děje. Dívají se na dění klem sebe otevřenýma očima. Vnímají tlak, co je na ně vyvíjen. Naučili se jej zpracovávat a jednoduše s ním pracovat a to ve svůj vlastní prospěch a ne v NE-prospěch. Je zde již hodně lidí, dívajících se na svět v globálním pojetí a mající vizi světa bez násilí a fungujícího v míru, toleranci a harmonii.

Ano, mají nesmírně těžký úkol. Být silní a to i přesto, že se jeví chaotikům jako malí, mrzcí a pro ně, tak bezcenní. Na nich nyní záleží, kam budeme směřovat. Zda ke zničení, v případě, že vzdají svůj boj se skoro větrnými mlýny nezájmu ovcí, které svoji nečinností podporují obchodníky s chaosem anebo budou dále pilně psát a ukazovat lidem, že ŽIVOT a jeho projevy jsou jiné, než je nám chaotiky ukazováno. Sám za sebe věřím, že "boj" s chaotiky, co ale ve své podstatě bojem není, je vyhratelný.

A zde, od tohoto místa, musím a chci podržet Putina v jeho roli obránce "demokracie". Schválně píši demokracii v uvozovkách, protože asi ani zde není vše v pořádku poté, co gorbačov a Jelcin zničili Rusko. Proto je nyní nesmírně nutné si uvědomit, že smyčka kolem krku Ruska se neuvěřitelně utahuje. A ustojí-li to Putin-RUSKO, pak je možné, že on bude ten, kdo zachrání svět před genocidou západu a chaotiků z USA.

Sám za sebe mu držím palce. Má dnes neuvěřitelně těžkou pozici. Věřím, že nikdo normální mu ji nezávidí. Mně a mnohým jiným zbývá jen ukazovat na věci, co jsou v rozporu s morálkou a dobrými mravy. A chaotici z USA a EU rozhodně na dobré mravy netrpí a hlavně, je NESTRPÍ!!!

Být mravný je pro ně jako být špinavý!!!

Jejich cílem je z chaosu, jehož jsou strůjci, vytěžit maximum. A je jim jedno, kolik lidí při uskutečňování jejich cílů zahyne.

V tomto kontextu musím říct, že se ukazuje holá pravda o tom, co je vlastně kapitalismus zač.

"Je to krvežíznivý systém, lačnící po krvi toho druhého. Jsou to upíři, kteří, když si vyhlédnou kořist, jdou po ní. Až ji získají, tak z ní sají a tyjí. Jejich kořist strádá a nakonec umírá."

Ve filmu Atlas mraků, který všem doporučuji, je řečeno toto:

" Oni chtějí výbuchy, chaos a masakry. Čím více smrti, tím líp."

A také je zde definován kapitalismu v jeho holé nahotě:

" Slabí jsou masem, které silní požírají."

Nejhorší na všem je, že jejich kořist umírá v chaosu a zoufalství. Neví, co se děje a proč strádá a proč postupně přichází o hodnoty, které kdysi měla a ve které věřila. I to, je cílem při zavádění chaosu. Likvidace jistot!!!

Oběti chaosu schází základní informace o tom, kdo ji bere jistotu, kdo ji vysává a kdo z ní bohatne a tak i prosperuje jen proto, že kořist svého trýznitele - hodovníka - nevidí. A co kořist nevidí, s tím si nedokáže poradit a tím pádem se nedokáže účinně bránit. Neví totiž, čemu by se bránit měla???

A stejné je to i u všech nemocí.

Schází-li nám informace "Proč?", chodíme k doktorům a hledáme u nich útěchu a pomoc. A protože ani oni sami nevědí a mnohdy nemají zájem vědět "Proč?", dají nám lék na "DOMNIVÁM SE anebo MYSLÍM SI!".

Díky jejich domněnkám a smyšlenkám nám stále uniká příčina toho, co se s námi děje. Záměrně jsme drženi v nevědomost a tím pádem opět v chaosu. A tak stále dokola žádáme o pomoc ty, kteří nám v holé skutečnosti pomoci "nikdy" nemohou. Ne snad proto, že by ev. nechtěli - i tací se najdou - ale prostě proto, že nevědí "PROČ?".

A zde pak můžeme zahrnout nejen lékaře ale i propagandisty z USA a EU. Oni mají vizi a za tou si jdou. Jejich vize je ZISK a ne prospěch pacienta či globálně, Země.

A nyní když se podívám, co jsem napsal, mohu ukázat na to, že se stále pohybujeme v bludném kruhu chaosu záměrně udržovaného možná jen hrstkou lidí a zároveň námi všemi. Protože:

"Kdo z nás má opravdu zájem něco se sebou udělat a hledat ono zmiňované PROČ?"

"Kdo z nás chce slevit ze svých nároků?"

"Kdo z nás chce být slušný a poctivý k někomu jinému anebo - a to je ještě smutnější - sám k sobě?"

A tohoto, v otázkách definovaného našeho NE-CHTĚNÍ, pak využívá ona hrstka chaotiků bažících po moci a prahnoucích po ještě větším ZISKU a KOŘISTI.

A napsal-li jsem o chaosu a vnesl do něj i informace o nemocích pak je vidět, že vše je neuvěřitelně provázáno a opět neuvěřitelně jednoduché ve své podstatě. Chaotici, jsou rakovinou této společnosti. Rakovina, to je jimi vytvořený NEFUNKČNÍ "DEMOKRATICKÝ" systém, co nás požírá zaživa. A nám samotným se to ještě líbí. Lebedíme si, jak je ta rakovina pro nás prospěšná a přínosná a to jen proto, že nám to takto chaotici svojí lstivou propagandou nastolil a nastavili.

Vrátím-li se nyní opět k nemoci a obchodníkům s chaosem, pak mám za to, že dnes Putina nesmírně bolí hlava, brunátní a jeho krevní tlak je asi dost hodně vysoký. Jediný lék, na jeho nemoc je, aby si lidé konečně uvědomili a tím jej i podpořili, že ON Putin = RUSKO, je trnem v oku NĚKOHO JINÉHO! A ten NĚKDO JINÝ, mu nyní působí muka a vleče jej do nemoci, jejímž výsledkem klidně může být neuvěřitelný a zdrcující čin.

Mnoho z nás má příklady kolem sebe a tak uvedu jen holou podobnost ukazující na to, jak vše může skončit. Všichni to známe a tak nám tato podobnost bude hodně blízká...

Uvědomme si, jaké to je s člověkem, na něhož je neustále vyvíjen tlak - a s jakýmkoliv státem je to naprosto stejné. Pod jeho silou se nakonec zhroutí a v tom dobrém případě se stává pacientem psychiatrických léčeben, kde jej opět přivedou k vědomí.

A v tom horším případě?

V tom horším se mu zatmí před očima. Nastane zkrat v jeho vědomí. Masakr, z našeho pohledu, je na světě. On si však nic, zhola nic, nepamatuje. Má jen jednu velikou a černou díru ve svém vědomí. A my, co jsme na něj tlakem působili a dohnali jej ke zkratu v jeho vědomí, jej pak soudíme a odsoudíme za to, čeho jsme my sami příčinou.

Pro mne a na závěr zůstává jen jediné.

Věřit v sílu RUSKA.

Věřit v sílu dobrých a po spravedlnosti dychtících lidí.

Věřit, že vše dopadne dobře. Že peklo (karma) existuje a že ten, co zasévá zlo do srdcí obyčejných lidí, nakonec sám "zhyne" na nemoci, jejichž je tvůrcem.

A snad na úplný závěr opět napíši, jako již několikrát.

Válka není řešením problému, v němž se dnešní kapitalistická společnost nachází. I když pro ni samotnou válka lékem je. Ale pro nás, obyčejné lidi?

NA100% NE!!!

Řešením je změna pohlednu na svět a na ŽIVOT. Podívat se na vše z jiného úhlu pohledu, který ovšem obchodnicí s chaosem jen stěží připustí, protože vědí, my sami to tak chceme!!!

Ještě jednou tedy napíši, i když asi vím, že jsem tímto článkem trnem v oku já sám mnohým přikladačům pod kotel nesváru a nesnášenlivosti:

DRŽÍM PALCE RUSKU

potažmo Putinovi, jehož je on jako zvolená osoba hlavou.

Držím palce Slovanům.

Silným lidem, kteří svým myšlením nedopustí, aby ZLO převzalo kontrolu nad touto - v galaktickém měřítku "bezvýznamnou" a zároveň, z našeho pohledu a pro nás tak neuvěřitelně významnou -modrou kuličkou, která je pro nás vším a která nám dává vše, co k tomu, abychom žili v klidu a míru, potřebujeme.

Facebook komentáře