Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Jak dlouho jim to ještě dovolíme?

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Tento původně komentář Vlastimila Suchého pod článkem "Nacionalisti: Všetky médiá klamú – neverte im!" si zaslouží být na hlavní stránce CFP!

Musím přiznat, že to, co je napsáno v článku (Nacionalisti: Všetky médiá klamú – neverte im!) je srdce rvoucí výkřik člověka, co ví, o co vše přichází a co vše jeho země ztrácí. Můžeme si článek jen přečíst a mávnout nad ním rukou s tím, že mne osobně se tento problém netýká. Ale to je jen lež do vlastní kapsy. Do lhavé kálení si do vlastního hnízda. 

  • jak-dlouho-jim-to-jeste-dovolime

Nyní je jedno, o koho jde. Zda je to Ukrajina, Libye, Sýrie, Egypt apod. nyní jde o každé z nás. O nás jako jedince, co mohou něco změnit a mají na to, aby to změnili. Vezměme konečně svůj vlastní rozum do svých vlastních rukou. Nenechme jej používat někým jiným. Někým, komu je jedno, že jej zničí jen proto, aby sám měl to, po čem touží. MOC.
Uvědomme si, že těch, co chtějí moc a to nejen na Ukrajině, ale i u nás je jen malá hrstka deviantů. Psychicky narušených lidí. Lidí, co nám vnucují své pokřivené hodnoty. Hodnoty, které jsou hodnotami pro ně pro psychopaty ne pro nás obyčejné lidi, ze kterých tito psychopati psychopaty dělají a co se tváří, že je to vina nás obyčejných. Že to jen my si můžeme za to, že nemáme práci, že musíme platit za to, že si před čekárnou lékaře „opucuji“ boty. 
Tito devianti nám tvrdí, že krást je morální. Tvrdí, že podvádět je morální. Tvrdí, že využívat moc pro dobro nás, je normální. Tvrdí, že mít demokracii, jakou máme je normální. Tvrdí nám, že zadlužovat se pro nás je výhodné. Tvrdí nám, že pojídat léky ve velkém, je výhodné. Nechat se očkovat jedy, je pro nás výhodné. Tvrdí nám, že ničit a drancovat tuto planetu, je pro nás výhodné. 
NE! To je lež. 
A tak se ptám každého jednoho, kdo čte tento článek: „Jak dlouho jim tyto zřejmé lži budeme tolerovat. Jak dlouho budeme skákat, jak oni budou pískat? Jak dlouho budeme spolupachateli na ničení této planety a drancování naší vlastní země? Jak dlouho se budeme dívat na to, jak se devianti z vládnoucích skupin budou pohlcovat a korumpovat jeden národ za druhým? JAK DLOUHO JIM TO JEŠTĚ DOVOLÍME? JAK DLOUHO budeme doma u kamen a u televize říkat MĚ SE TO NETÝKÁ? JAK JEŠTĚ DLOUHO? JAK…?
Normální a morální je mít vládu a to vč. opozice, co táhne za jeden provaz. Vládu a opozici, co dělá vše proto, aby tato země vzkvétala. Aby lidé, co pracovat chtějí a mohou, pracovat mohli. 

Devianti z walstreetu a EU nás, Ukrajince, Libyjce, Řeky, Egypťany, Maďary apod. nutí přijmout jejich zákony a pravidla. Chtějí nám ukrást to, co nám patří. 

A těm, kdo neví o co se zde hraje napíši, že je to hra o naši SVOBODU!!!

SVOBODU se rozhodnout, že MINISTRA, CO KRADE, NEPOTŘEBUJI!
SVOBODU se rozhodnout, že POLITIKA, CO SE VYHÝBÁ ODPOVĚDI, NEPOTŘEBUJI. 
SVOBODU se rozhodnout, že EKONOMA, CO PRODAL STÁTNÍ POKLAD, NEPOTŘEBUJI!
SVOBODU se rozhodnout, že POLITIKA A EKONOMA, CO ODSOUHLASIL, KORUNA NEBUDE KRYTÁ ZLATEM, NEPOTŘEBUJI!
SVOBODU se rozhodnout, že POLITIKA ALKOHOLIKA NEPOTŘEBUJI!
SVOBODU se rozhodnout, že POLITIKA BEZ SVĚDOMÍ VLASTNÍ ZODPOVĚDNOSTI ZA TENTO STÁT A BUDOUCÍ GENERACI NEPOTŘEBUJI!
SVOBODU se rozhodnout, že… 

Nyní má každý možnost sám pro sebe si napsat, domyslet a představit si, co ještě nepotřebujeme a co vše nám brání v tom, abychom byli svobodní. 

Dokud se budeme chovat jako stádo co jde na porážku a ani o tom neví, do té doby s námi budou tyto bezcitné psychicky narušené hyeny dělat to, to sami uznají za vhodné. A je až neuvěřitelné, že těchto deviantů je jen hrstka a využívají jen našeho strachu z toho, ž něco, co jsme měli, nám mohou vzít. Využívají toho, že máme strach o sebe o rodinu o domov… 

Dokud jim budeme dávat to, co od nás chtějí, STRACH, pak nás budou mít v hrsti neustále. A tak změňme své chování. Odmítněme jejich prohnilý a zkorumpovaný systém. Jde to i jinak a to i přesto, že nám je médii neustále vtloukáno, že ne. Je to lež a propaganda brilantně provedená poplatnými médii. I zde jsou lidé, co mají rodiny a chtějí je uživit. I oni mají strach o svoji budoucnost. A to jim nikdo z nás nemůže mít za zlé. 

To, co zde píši, není zaměřeno na likvidaci a proti lidem, co mají majetek a chovají se zodpovědně k těm, co jim majetek vytvářejí. Ať si jej mají. To je normální. Ať jej zvelebují a navyšují s pomocí druhých. No proč ne? Toto je normální.

Ale pokud k jeho hromadění využívají podvodů, lží, násilí, šíření strachu a paniky, nemorálního chování, které nakonec vydávají za naprosto morální, pak jim nic nepatří. Nic totiž nevytvořili a nemají právo používat to, získali na základě nemorálních činů, považovaných touto psychicky narušenou menšinou za morální… 

Proto na závěr. 
Chtějte odpovědi na otázky týkající se agrese na Ukrajině. Chtějme odpovědi na otázky, jak je to se Sýrií, o které se říkalo, že jedná proti zájmům svého lidu, jak bylo prezentováno vládami EU a USA. Nikdo již po nich nechce, aby se zodpovídali za lži a evidentní šíření falešných propagandistických dezinformačních zpráv, překroucených ku prospěchu hrstky chlíváků, co si lebedí na utrpení druhých.

Chtějme, aby naši představitelé byli morální a etičtí. Chtějme, abychom my sami, byli morální a etičtí. Dokud toto nebudeme chtít po sobě a po ostatních, nemáme šanci na přežití. Ani jako národ a ani jako druh… 

A v tom případě je to jen dobře! Protože Žít může jen ten, kdo je morální a čestný. Kdo si Váží sebe sama a neprodává se za příslib něčeho, co nikdy z rukou deviantů nepřijde. Žít může jen ten, kdo má zájem na Životě jako takovém. Na prosperitě této planety, prosperitě lidského druhu…

A na úplný závěr. Ani já nejsem dokonalý. Životní zkušenosti mne ale naučily a donutily, zamyslet se nad sebou samotným. Nad tím, co chci a co nechci. A dnes chci, žít ve svobodné zemi, kde morálka má přednost před amorálním chováním skupiny lidí, co této zemi – tomuto národu - nic nepřinášení. Chci žít v zemi, kde práce lidských rukou bude mít hodnotu a ne, jak tomu je dnes. Chci mít v čele státu lidi, co jej budou zvelebovat podobně, jako to dělali naši předci. Podobně, jako to dělal náš král a římský císař Karel IV…

A pokud jste na tom podobně, pak chtějte a vyžadujte, aby ti, co jsou zodpovědní, zodpovědnými byli.

Všem, co dočetli až sem přeji, aby zakusili, jak chutná etika. Jak chutná morálka. Jak chutná vstávat každý den, kdy se můžete na sebe podívat do zrcadla a říct si: 

„TO JSEM JÁ!“ 

ČLOVĚK, CO JE HODEN ŽÍT, MÍT A PROSPEROVAT. 
ČLOVĚK, CO MÁ A CHCE MÍT RADOST Z TOHO, ŽE JE HEZKÝ DEN. 
ČLOVĚK, CO MÁ A CHCE MÍT RADOST Z TOHO, ŽE JE! 

ČLOVĚK, CO MÁ A CHCE MÍT RADOST Z TOHO, ŽE POTKÁ LIDI, CO SE ZROVNA JAKO ON PODÍVALI RÁNO DO ZRCADLA, USMÁLI SE NA SEBE A TAKÉ SI ŘEKLI… 

„TO JSEM JÁ…!“

„ANO, TAK TOTO JSEM OPRAVDU JÁ!“

Facebook komentáře