Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Celosvětová hudební kakofonie v podání USA.

Hodnocení uživatelů:  / 20
NejhoršíNejlepší 

Dobrý den všem čtenářům CFP.

Sice bych se měl učit na zkoušky, co mne za pár dní čekají. Ale zase jsem mrkl na internet a to, co jsem tam viděl, mi „vyrazilo“ dech.

A tak dnes jen, jak doufám, krátce. Ihned v úvodu pokládám otázku: „Mohu mlčet, když čtu toto (http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/383257-ruska-letadla-nad-syrii-bych-sestreloval-prohlasil-kandidat-na-prezidenta-usa.html)?“

  • celosvetova-hudebni-kakofonie-v-podani-usa

 

Ne! Nemohu!

Jde o do nebe volající aroganci pana guvernéra státu New Jersey Chrise Christieho. Nového a voliči preferovaného!!!! kandidáta na prezidenta USA. Otesánka - anebo spíše Neotesánka? -, co by chtěl vše sníst a vypít. Mámu, tátu, velkou louži. Koneckonců celý tento svět, pokud se mu nebude klanět a ležet u jeho nohou. Dělat to, co chce ON! Resp. co by USA pod jeho ev. vedením chtěly.

Pro mne, je až neuvěřitelné a nepochopitelné, že lidé v USA jsou ochotni volit takového antisociálního člověka (viz poznámka na konci článku), co vyhrožuje světu a Rusku, kdy říká, že kdyby byl velitelem amerických ozbrojených sil on, vyhlásil by nad Sýrií bezletovou zónu. Hned by to volal ruskému prezidentovi Vladimiru Putinovi, aby ho varoval, že ruským strojů hrozí sestřelení, pokud opatření poruší se slovy:

„Poslyš, zavádíme bezletovou zónu, a tím chci říct, že ji zavádíme pro všechny včetně tebe. Takže mě nepokoušej, protože to udělám.“

Mohl bych to napsat asi i takto:

„Ty Poslyš, s tebou si vytřeme podlahu (je možné to napsat i jinak), jestli budeš dělat vlny na náš úkor. Rozuměl si? Tak se kliď z cesty! Tady se procházím JÁ! Kapitán Amerika!“

Vše si dovolí říci veřejně, aniž by uvažoval o tom, ŽE BY SI VYŽÁDAL MANDÁT OSN!!!

Bez studu a v tykacím režimu. K někomu jinému s kým ani ty husy nepásl. V rétorice někoho, kdo má kolty nízko u pasu, ale mozek a sociální cítění, jak je vidět, někde v…

Kde to jsme????

Kde to žijeme???

Kdo mi chce ještě tvrdit, že USA je mírumilovný národ?

Kdo chce po těchto slovech ještě tvrdit, že se nejedná o zjevnou aroganci a agresi moci?

Kdo mi ještě chce tvrdit, že USA je národ, kterému záleží na tom, aby všichni prosperovali?

Ale co je pro mne ještě horší? Občané Ameriky takového politika chtějí do svého čela!!! A to je hrozné. Pro nás všechny.

Musím přiznat, že nyní jsem rád, že jsem Slovan. Jasně i Čech. Ale hlavně Slovan. Podle českého etymologického slovníku někdo, kdo srozumitelně mluví anebo, kdo slyší a rozumí - naslouchá. Proto se mohu hlásit k tomu, o čem jsem psal minule (http://czechfreepress.cz/vlastimil-suchy/mame-moznost-volby.html) a co říkal prezident RSFR V. Putin o tom, že svět potřebuje Evoluci a ne Revoluci. Potřebuje změnu. Ne ve formě vyhrožování, zastrašování, konfrontace, násilí a boje o holý život a přežití. Nejen nás jako jednotlivců. Ale druhu, jako takového.

A stejně tak platí i to, že zraněné zvíře kolem sebe kope. A tím dnes USA jsou. Vše se jim hroutí pod rukama. Jimy exportovaný systém je neudržitelný. Dluží, kam se podívají. Aby oni sami ještě mohli dýchat a plavat čubičku, vnucují svůj bezohledný pohled na svět, zbavený etiky, morálky a lidskosti, všem kolem sebe. Pohled na jejich svět! Fungující a točící se pod jejich taktovkou.

Jsou přesvědčeni, což je vidět z rétoriky USA, prostřednictví úst pana Chrise Christieho, že my všichni, celý svět - orchestr - musíme hrát podle jejich falešných not. Podle toho, jak ONI dirigují – pískají.

A kdo by chtěl hrát čistě, harmonicky a krásně, pro oblažení ducha i těla všech kdo poslouchají, toho okamžitě zlikvidují. Očerní a nařknou z podrývání jejich dobře míněného, v jejich podání kakofonického, uši trhajícího hudebního zážitku.

Víc psát nebudu.

Jak se říká Bibli: „Kdo máš uši k slyšení, slyš.“

Jdu se učit J

V. Suchý v. r.

Pozn.:

Antisociální viz etymologický slovník…

Anti = proti

Sociální = společenský

Facebook komentáře