Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Zdravíme vás. My jsme Anonymous.

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 
  • anonymous-mask
Toto je výzva zaslaná všem poslancům České republiky (a pochopitelně se rozšíří na hodně dalších míst): Už dlouho jsme akceptovali vaši korupci, vaše lži, vaši drzost a vaše neplnění slibů. S tím je teď konec. Zprávy o nás informují jako o "hackerech", ale taková definice je sotva z poloviny pravdivá.

Chceme vás informovat o tom, že budeme nepřetržitě pracovat na #odhalení korupce ve státní správě, #zamezení jakéhokoliv pokusu o cenzuru Internetu, #omezení mediálního a politického vlivu a #zrušení nadvlády bankovních institucí.

Vyzýváme vládu ČR, aby poskytla každému občanovi možnost nahlédnout do transparentně vedeného účtu státu. Ano, i do těch "tajných položek". Dáváme vám na to čas do konce roku. Pak to uděláme sami.

Vyzýváme zákonodárce, aby dali ruce pryč od cenzorních zákonů a přílepků a aby sami zveřejnili své korupční kauzy. Kdo se přizná a omluví, má lepší vyhlídky než ten, který bude do poslední chvíle zapírat. A pokud se nepřiznáte, my vás odhalíme.

Vyzýváme občany, aby přinutili své volené zástupce k poslušnosti. V této zemi nevládne zdravý demokratický režim, politický systém je zcela kontrolován bankovními domy. Protestujte proti tomu.

Jsme Anonymous. Nezapomínáme. Neodpouštíme. Měli jste nás očekávat.

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře