Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Výzva k ukončení války!

Hodnocení uživatelů:  / 5
NejhoršíNejlepší 

Vážená redakce,

dáváme Vám k dispozici kopii naší výzvy k ukončení války na Ukrajině a prosíme o její zveřejnění.

Děkujeme.

S úctou

Sekretariát Byzantského patriarchátu

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

---------------------------------------------

Petr Porošenko

Prezident Ukrajiny

 

  • vyzva-k-ukonceni-valky

Výzva k ukončení války!

Vážený pane prezidente,

na Ukrajině je nesmyslná a bratrovražedná válka. K jejímu zastavení již vyzval i biskup UPC MP Longin (z Bukoviny)(http://bukinfo.com.ua/show/news?lid=50244), zpěvačka Nina Matvijenko (https://www.youtube.com/watch?v=_u_QAJ3Sqmchttps://www.youtube.com/watch?v=FtUBnA3VkVU), novinář Ruslan Kocaba (https://www.youtube.com/watch?v=Ve_AJRn-HJAhttp://enews.md/news/view/43695/) a jiní. Za mír manifestují matky a ženy těch, kteří jsou nuceni zabíjet, a pak se vracejí jako psychicky narušení či fyzičtí invalidé či dokonce je přivážejí mrtvé.

Je nepochopitelné, že k této masové sebevraždě vybízí katolický kardinál Huzar se svým biskupem Gudzjakem (oba Američani) a rovněž i „pravoslavný“ patriarcha Filaret. Na nich spočívá Boží prokletí (anathema) za zradu Krista, církve i národa! Jsou to falešní proroci a apoštolé s duchem Jidáše. Válku vyhlásil baptistický pastor Turčinov.

Na křik neandrtálců, současných válečných zločinců a církevních jidášů, kteří chtějí, abyste vyhlásil vojenský stav, Vy naopak vyhlaste konec války a mír! Toto je vůle celého národa, a ne vůle hrstky zločinců podporovaných proamerickými masmédii.

Český exprezident Václav Klaus hovořil o rozdělení Československa na ČR a SR, které proběhlo mírovou cestou. Chtěl tím Ukrajině naznačit, aby řešila svůj problém podobně (http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Klaus-v-rakouskem-tisku-Ukrajina-by-se-mela-rozdelit-jako-Ceskoslovensko-355307,http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/354100-novou-studenou-valku-nevyvolala-moskva-ale-zapad-rekl-klaus-ruske-televizi.html).

Pane prezidente, využijte svou autoritu a nehleďte na tlaky USA a různých Turčinovů a Huzarů. Vyhlaste zastavení války i za cenu, že ztratíte majetek, a třeba i život! Pokud tak odvážně neučiníte, odstraní Vás a pak všechnu zodpovědnost za zločiny hodí na Vás!

Ukrajina se nesmí stát kolonií či satelitem USA a její vojenskou základnou proti Rusku. Plánem USA je autogenocida národa, morální a fyzická, a rovněž likvidace pravověrného křesťanství.

Pokud zastavení války má skončit tím, že Ukrajina bude rozdělena na dvě samostatné republiky, pak ať se to stane! Na jedné straně ať je republika s názvem Novorossijská či Novoukrajinská, ale musí být nezávislá na USA, Rusku či EU. Ať se k ní referendem připojí rusky mluvící oblasti Ukrajiny. Druhou republiku ať tvoří ukrajinsky mluvící oblasti západní Ukrajiny, takzvaná Haličina, která v minulosti byla součástí Polska či rakouské monarchie. Otázku vstupu do EU ať obě republiky řeší dvěma samostatnými referendy. Je ale třeba vědět, že vstup do EU nevyhnutelně znamená gender-homosexualismu, uzákonění narkotik, eutanazie a kradení dětí z jakékoli rodiny juvenilní justicí!

Pane prezidente, buďte odvážný a za jakoukoli cenu co nejdříve vyhlaste ukončení bratrovražedné války!

Modlí se za Vás i Vaši rodinu

 

+ Eliáš

Patriarcha Byzantského patriarchátu

 

Doněck 1. 2. 2015

 

Kopie:

Poslancům Parlamentu Ukrajiny

Prezidentům a vládám Ruska a Běloruska

Představitelům Novorossije

Prezidentům EU

Poslancům Evropského parlamentu

Biskupům Ukrajiny a Ruska

Masmédiím

 

P.S.: Tuto neděli, 1. 2. 2015, se Doněck ocitl pod nejsilnější dělostřeleckou palbou za posledních několik týdnů. Každý obyvatel Doněcka musí denně počítat se smrtí.

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře