Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Vyjádření pana generála Blaška k současné situaci koronaviru v České republice

Vážení přátelé,

v dnešní vypjaté době, kdy Evropu... likviduje koronavir a národní vlády dělají vše proto, aby ho utlumily se teprve ukazuje naprostá neschopnost EU cokoli podniknout ba naopak ještě škodí. Von der Leyen se diví a ohrazuje proti tomu, že státy zavírají své hranice (Lidičky buďme rádi, že je tam tahle dámička.)

Ve funkci MO SRN málem položila Bundeswehr na lopatky a třeba se jí podaří to samé i s EU a položí ji na lopatky úplně. K tomu jí dopomáhej Merkel.), předseda EP vydává prohlášení ve kterých lže až se mu od h... práší.

  • vyjadreni-pana-generala-blaska-k-soucasne-situaci-koronaviru-v-ceske-republice

Po pí. Jourové, díky Bohu, se země slehla, asi bojuje s nemocí. U nás vylézají z děr různí pomatenci, kteří nejsou schopni uznat, že vláda dělá co může, aby nákazu zvládla, kritizují a kritizují. Že předseda strany, která zlikvidovala veškeré prvky civilní ochrany, které by se dnes 1000x zaplatily, řve jako pavián, že se mělo konat dříve.

Neziskovky mlčí, místo, aby pomohly řešit problém, humanitární problém, po odeznění nákazy určitě opět vylezou a budou nás masírovat kydy, jak musíme pomáhat migrantům a jak je od nás sobecké se s nimi nepodělit o náš životní standard. Od nikoho z nich jsem neslyšel odsouzení hackerského útoku na nemocnici v Brně.

Vážení skláním se a s úctou sleduji nasazení lékařů, sestřiček, hasičů, specialistů armády, žen sedících za pokladnami v supermarketech a dalších, kteří se podílejí na chodu společnosti. Všichni bychom měli těmto našim spoluobčanům vřele poděkovat.

zdroj: FB Zdeňka Luxe

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře