Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Stanovisko ANS k vyhoštění ruských diplomatů

Celá kauza ohledně ničím nepodloženého obvinění Ruska z útoku na bývalého agenta Skripala s dcerou je naprosto absurdní a nelogická.
Ukazuje se, že jako záminka k rozpoutání 3. sv. války útokem NATO na Rusko to nestačilo. Zpackaná provokace tedy byla využita k další provokaci na poli diplomatickém - ke koordinované akci jednotlivých členských zemí k vypovídání ruských diplomatů.

  • stanovisko-ans-k-vyhosteni-ruskych-diplomatu

Koordinace však nevychází, mnohé země to rozumně odmítly, neboť je zřejmé, o co jde. Nikoliv ale ČR, čeští vládní a parlamentní politici veřejně předvádí, že patří k nejhorlivější přisluhovačům EU.

Hned po říjnových volbách bylo zřejmé, že není žádný důvod k jásotu z jejich výsledku, právě naopak. Nyní se to postupně jen potvrzuje. Hlasování našich voličů v říjnových volbách bylo tedy příčinou a teď se setkáváme s následkem. Řešení kauzy ruských diplomatů ze strany našich vrcholných politiků není v souladu s českými národními zájmy. Tímto krokem jsme světu předvedli v plné nahotě, že nechceme být samostatný světový hráč.

Rakouský premiér Kurz jasně prohlásil, že Rakousko chce být mostem pro jednání mezi Západem a Ruskem. Bývalý premiér Fico prohlásil, že SR nikoho nevypoví, protože Rusko je strategický partner Slovenska. Oba naši sousedé jasně prosazují vlastní národní zájmy. Stejně tak učinily následující evropské země: Slovinsko, Belgie, Bulharsko, Kypr, Řecko, Maďarsko, Irsko, Lucembursko, Malta, Portugalsko.

Někteří naši představitelé však chtějí být jen slouhy Západu. Proč do toho tahají ale nás ostatní? Tyto jejich kroky nelze hodnotit jinak než jako pokus o paralyzování činnosti našeho zastupitelského úřadu v Rusku. K dovršení všeho ještě přitom obviňují našeho prezidenta z velezrady! (klasický příklad, kdy zloděj volá "chyťte zloděje)!

PhDr. Vladimíra Vítová, Ph.D.

Ing. Jaroslav Tichý www.aliancens.cz

Praha 27. 3. 2018

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 damirr@volny.cz 2018-03-28 09:59
Kde se u nás berou takové zrůdy, které lezou po čtyřech do zadku západu? To už hraničí s naprostou debilitou vládnoucích struktur. Asi to jejich vzdělání nabylo "moudra" v kanalizačních stokách. Je už zřejmé, že je nutné absolvovat nové volby, ale nejen to, ovšem i vystoupení z EU, jelikož se ukazuje, že už je Brusel i celá EU prostoupena šílenostmi a neracionálním jednáním. O Velké Británii není třeba už pochybovat, ta je už zcela pod vlivem degenerovaných vůdců. A tak nám už jen zbývá včas vystoupit proti jednání psychopatů a degenerovaným vládnoucím idiotům a vyhnat je z postů nejvyšších i násilím. Lidé, probuďte se než bude pozdě a tihle idioti a degenerovaní vůdci přivedou svět k zániku.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře