Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

S velkým znepokojením, za posledních pár let, nabývám dojmu, že ta SVOBODA se nám bohužel nevyvíjí tak, jak jsme si ji naivně před 26 lety představovali.

A sleduji kolem, že takových rozčarovaných, jako já, přibývá geometrickou řadou, ale většinou to řeší u piva, nebo u kávičky, a tam to také zůstane.

Jelikož (ve svém věku) už vím, že ke každé změně je potřeba především nějaká Akce, rozhodla jsem se ke kroku, kdy, ač s nekrytými zády ze strany sponzorů, bohatých stran, či médií, dávám všanc svůj obličej a svoje soukromí, protože jsem přesvědčena, že takhle to už dál nejde. A mám pocit,že pokud nebudeme reagovat TEĎ, tak už možná nikdy. Aktuálním směrem jde náš národ - z mého pohledu - do nejistoty v budoucnosti.
Nabízím proto také konstruktivní návrh řešení-cesty, podle mne jediné možné, jak věci změnit.

  • s-velkym-znepokojenim-za-poslednich-par-let-nabyvam-dojmu-ze-ta-svoboda-se-nam-bohuzel-nevyviji-tak-jak-jsme-si-ji-naivne-pred-26-lety-predstavovali

 

To je také důvod, proč  jsem se  já, občan-nepolitik,  rozhodla  vstoupit do veřejného prostoru, a přijmout kandidaturu do Senátu ČR, kterou mi nabídla Národní Demokracie, s jejímž programem v mnoha bodech souzním.  Za tuto příležitost  jsem ND vděčná.

Je to jediná možnost, jak se dostat do pozice, ze které je možné něco reálně a legálně změnit, a já bych se chtěla pokusit navrátit naší Vlasti  opravdovou SVOBODU, NEZÁVISLOST a BEZPEČNOST.

Proto kandiduji jako nezávislý kandidát na místo v Senátu České Republiky, na volební listině Národní Demokracie, za Brno-město, volební obvod 58

Jelikož 
to, čím disponuji, nejsou miliony na kampaně, ale "pouze" moje přesvědčení a odvaha,  chtěla bych Vás touto cestou poprosit o podporu v mé snaze, pokud to bude v souladu s Vaším pohledem na věc. 


A protože nepoužívám FB, Twitter,  a pod.,  posílám Vám touto cestou odkaz na moje www stránky, abyste věděli, kdo jsem, a o co mi jde:
www.luciezajicova.com

Pokud uvážíte za vhodné mne podpořit, případně šířit můj link na síti,  budu to považovat za velkou čest, a budu Vám za to velmi vděčná.

Děkuji. 
S přátelským pozdravem 

Lucie Zajícová

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře