Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Občané proti fašismu na Ukrajině, v ČR, na celém světě. Otevřený dopis.

Ministerstvo spravedlnosti ČR

k rukám ministryně
Prof. JUDr. Heleny Válkové CSc.
Vyšehradská 16
128 10 Praha2

Věc: Žádost o zpracování žaloby k Mezinárodnímu soudnímu dvoru v Haagu proti zločineckému sionisticko-bilderberg-trilaterálnímu syndikátu USA a EU, který prostřednictvím NATO a svých loutkových vlád, nejen ožebračují všechny národy světa, ale v současnosti destrukcí a následnou fašizací Ukrajiny ji používají k vyvolávání světové války.

  • obcane-proti-fasismu-na-ukrajine-v-cr-na-celem-svete-otevreny-dopis

Jsem starší (68) nevzdělaný člověk, bývalý horník v Uranových dolech, žijící v naší rozkradené zemi ze starobního důchodu, tím chci říct, že nemám finanční prostředky na základní životní potřeby, natož na právní služby spojené se sepsáním potřebné žaloby. Proto se obracím na Vás paní ministryně, s předpokladem, že máte na ministerstvu obrovské množství „trafikantů“ a ne všichni jsou hloupáci s Kindlovo doktoráty.

Zdůvodnění: Výše popisovaný syndikát vždy vyváží americkou demokracii prostřednictvím paralyzování a totálního rozkladu vládního systému, průmyslu, zemědělství, bank, pracovního trhu i morálky obyvatel. Do vlád si dosadí prodejné vlastizrádce, ty nejhorší zloděje a zločince, ze kterých nechává vzniknout vrstvu jakýchsi oligarchů, kteří nevládnou (neumí to), ale nadále zemi zadlužují a rozkrádají. Sám syndikát tyto země pod vlajkou Americké demokracie totálně rozkrade, obyvatelstvo všestranně ožebračí a zotročí za směšné platy v dovezených montovnách. Tomu naše zločinné zkorumpované politické strany a vlády tleskají a chvástají se, že přivedly investory. 

V současnosti výše popisovaný zločinecký fašistický syndikát znásilňuje Ukrajinu. Moje manželka pochází z Doněcka, máme tam rodinu a velké množství přátel, proto máme každý den pravdivé zprávy, naprosto jiné, než nám vnucuje hnusně prolhaný meinstream. Mainstream a někteří vládní funkcionáři se dopouští zločinů podpora a propaganda fašizmu, Zaorálek neoprávněné nakládání s finančními prostředky, přesněji 50ti miliony darované fašistickému režimu Ukrajiny. Ukrajina to neměla zapotřebí. Teatrální letecký převoz raněných kriminálníků z řad Banderovců nebyl nutný. Mohli být ošetřeni a léčeni na vrcholných vládních zdravotnických zařízeních v Kyjevě. Ukrajina nepotřebuje miliony o které naše loutková vláda okrádá nás důchodce. Ukrajina má kolem stovky miliardářů ze zločinů proti lidu Ukrajiny. Několik těchto zločinců jsou azylanti i s nakradenými miliardami v ČR. Naše vláda nemusí nikoho podporovat. Tím se dopouští defraudace peněz nás seniorů a sociálně potřebných. Spoluprací s fašistickou vládou v Kyjevě, spoluprací na přípravě světové války, svým podílem na genocidě ukrajinského JV, šířením zrůdných lží, válečnou propagandou a vojenskými dary(další je nutné vyšetřit) je nutné obžalovat Miloše Zemana, Lubomíra Zaorálka, Martina Stropnického (podle hlasování další členy vlády), Schwarzenberga, Kalouska, Gazdíka, Polčáka, Bělobrádka, Jurečku, Stanjuru, ředitele ČT Petra Dvořáka, a všechny redaktory šířící odporné lži a manipulaci národa ČR. Předpokládám, že může jít o vlastizrádce ve službách zahraničních zločineckých spolčení. To by mělo být šetřeno v rámci české justice, pokud se dají v justiční mafii ČR najít čestní lidé. 

Žaloba k trestnímu tribunálu v Haagu by měla za válečné zločiny obsahovat jména Obama, Biden, Kerry, McCain, Rasmussen, Baroso, Füle, Rompui, Asthonová, Merkelová, Cameron, Holland, Albrightová a vyšetřováním patřičně seznam rozšířit. Tito prostřednictvím svých fašistických slouhů Turčinova, Porošenka, Nalejvačenka, Kolomojského, Parubije, Avakova, Ljaškova, Tymošenkové a Klička páchají genocidu na národech Ukrajiny. Tyto zrůdy ovládají velice mizerně vycvičené, vyzbrojené, nemorální a zkorumpované složky armády a policie. Prostřednictvím těchto desetitisíců narkomanů, alkoholiků, amnestovaných kriminálníků, páchá fašistická junta dosazená a řízená zločinci USA a EU, to doplněné elitními jednotkami letectva, výsadkáři, národní gardy, obrovským množstvím zahraničních žoldnéřů, letadel, vrtulníků, raket, raketometů GRAD(podobné Kaťuším), tanků a děl, genocidu lidu JV Ukrajiny. Velice často těmto zvěrstvům velí důstojníci CIA. Jde jim o vyhlazení převážně ruskojazyčného obyvatelstva a srovnání se zemí měst a vesnic, které leží na obrovských ložiscích břidlicového plynu. Pozemky pod těmito městy už patří americkým a evropským politikům. Fašistům USA, EU a Ukrajiny se nedaří získat nad obránci Donbasu převahu, natož zvítězit. Obránci svých rodin a vlasti, mají mnohem lepší morálku, než nájemní cizí vrazi, nebo vojáci z donucení vyslaní fašisty vraždit lidi stejného, nebo hodně blízkého národa.

Přes všechna zvěrstva, používání Ženevskou konvencí zakázaných kazetových bomb, bílého fosforu, chemických zbraní, plošném vyvražďování civilních obyvatel, vyhlazování měst a vesnic nemají američtí a evropští fašisté šanci se ke svému(ukrajinskému) břidlicovému plynu dostat. Ve světě se zvedla velká vlna organizování Interbrigadistů na pomoc 8mi milionům obyvatel Jihovýchodu Ukrajiny. Proto se zrůdné NATO pokouší vyvolat prostřednictvím junty v Kijevě (horda primitivních zločinců) velkou spoustou provokací válečný konflikt. 

Jde o záchranu lidstva! Je nutné ihned pozatýkat všechny válečné zločince, hlupáky-válečné štváče, zločince Goebbelsovských všech částí meinstreamu. Nepovede-li obyvatelům alespoň v Evropě, těmto chamtivým a psychicky nemocným nadlidem zabránit 3. světové válce, bude to válka poslední a opravdu brzy, nejpozději do konce roku. Možná se jedná o dny.

Paní ministrině, prosím Vás touto cestou o vypracování dvou podnětů k trestnímu stíhání. Jednu na naše trafikanty a zločinný mainstream; to v ČR. Náš meinstream je rovnocenně zrůdný, jako vyhlazovací genocida bezbranných žen a dětí na Ukrajině. Druhý podnět k trestnímu stíhání fašistických vládců USA a EU, jak jsem je vyjmenoval, k trestnímu tribunálu v Haagu. Odpověď Vašeho sekretariátu, že moje žádost nespadá do Vaší kompetence, nebude šťastným ani čestným jednáním. Jsem přesvědčen, že každý občan, který se dozví o jakémkoliv trestném činu je povinnen ho nahlásit a vy, pracovníci justice patřičně konat.

Za rychlé jednání předem děkuji.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře