Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Národní demokracie požaduje okamžité uzavření hranic a ustavení „Výboru národní záchrany“

Národní demokracie požaduje okamžité uzavření státních hranic a vystoupení z Evropské unie. Vlna uprchlíků, která se valí na Evropu, není náhodnou záležitostí. Jedná se o cílený plán světových „globalistických“ elit, které se rozhodly zasadit smrtící úder křesťanské Evropě.

 

Celý projekt Evropské unie byl od počátku koncipován jako likvidační záležitost pro evropské národy. Národní demokracie vždy odmítala tento projekt a poukazovala, kam povede snaha otevřít hranice a nechat proudit do Evropy miliony migrantů.

  • narodni-demokracie-pozaduje-okamzite-uzavreni-hranic-a-ustaveni-vyboru-narodni-zachrany

Dnes není čas na váhání. Invazní jednotky maskované jako uprchlíci táhnoucí na Evropu se blíží k naší hranici. Pokud nezačneme urychleně jednat v řádu týdnů, bude naše země rozvrácena. Policie není schopna adekvátně reagovat a ochránit naše občany. Proto je třeba urychleně donutit vládu, aby přijala taková opatření, která ochrání naše ženy a děti a neumožní těmto nebezpečným skupinám vstup na naše území.

Vyzýváme všechny politické strany, občanské iniciativy a spolky, které neslouží bruselskému protektorovi a hájí zájmy českých občanů, aby se spolu s námi zasadily o trvalý tlak na vládu, aby začala jednat adekvátně vzniklé krizi. V tuto chvíli není čas snažit se vytloukat z nastalé situace politický kapitál. Všichni vlastenci by se měli sjednotit na obranu českých občanů a vytvořit společnou „národní frontu“ za záchranu naší země. Když jde o přežití našeho národa, musejí tak jako v minulosti politické nesváry stranou.

Ustavení „Výboru národní záchrany“, který by koordinoval protestní i záchranné akce včetně vytváření aktivní domobrany, je v této těžké hodině jediným možným řešením katastrofy, do níž byla naše země stejně jako další evropské státy vtažena. Současná vláda slouží cizím zájmům, a proto je třeba ji buďto k hájení českých národních zájmů přinutit, nebo řádným způsobem odstavit. Odmítnout uprchlické kvóty nestačí. Česká vláda musí slíbit občanům, že splní základních pět požadavků, za které jsme ochotni demonstrovat tak dlouho, dokud je vláda nesplní.

Požadujeme po vládě České republiky splnění těchto pěti bodů:

  1. Okamžité uzavření státních hranic České republiky;
  2. Rozmístění armády České republiky na státních hranicích;
  3. Znovuzavedení hraničních kontrol;
  4. Vypovězení Schengenské smlouvy;
  5. Vypsání referenda o vystoupení ČR z EU.

V Praze dne 16. června 2015

Předsednictvo Národní demokracie

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře