Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Hulvátské vystoupení starosty Řeporyj v ruské televizi je důkazem rozkladu našeho státu.

Hodnocení uživatelů:  / 8
NejhoršíNejlepší 

Pavel Novotný veřejně před celým světem naprosto degradoval všechny obyvatele ČR, když hovořil jejich jménem, a urazil miliony lidí Ruské federace. Je sice demokraticky zvoleným regionální politikem, ale s ambicí - a velkou mainstreamovou podporou - rozvracet zahraniční politiku naší země a poškozovat její zájmy.

  • hulvatske-vystoupeni-starosty-reporyj-v-ruske-televizi-je-dukazem-rozkladu-naseho-statu

Avšak to, že napsal sprostý a lživý dopis prezidentu Putinovi, že ho jel na velvyslanectví předat ponižujícím způsobem (úklidovou multikárou), že v ruské televizi hovořil jménem českého obyvatelstva a že NIKDO z ústavních činitelů ani politiků ODS (mateřská strana) jeho podlá slova a jednání neodmítl a dokonce ani nezareagoval, tak to hraničí s rozpadem státní správy a systému parlamentní demokracie. Nečinnost a chaotičnost naší politické svity už přesahuje únosnou míru. Proto znovu vyzýváme politické představitele, aby odstoupili ze svých funkcí, dokud je čas.

 

Celkový dojem hospodského hulváta a nesvéprávného primitiva s názory zcela mimo historickou realitu, je skutečně už za hranou všeho, o čem jsme si mysleli, že je vůbec možné. Hodlají naši ústavní činitelé pokračovat v takto nastavované prezentaci politiky a politiků ČR? Hodlají naši ústavní činitelé tolerovat takového poškozování zájmů ČR?

 

PhDr. Vladimíra Vítová, Ph. D., předsedkyně ANS

JUDr. Karel Hais, 1. místopředseda ANS

 

Praha 30. 11. 2019

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře