Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Česká republika projevila solidaritu s vymyšlenou chemickou válkou na území Anglie. Hysterie psychopatů a médií okamžitě vyhlašují první kolo příprav na válku s Ruskou federací. Všichni spojenci byli napadeni - jsme ve válce!!!!!!

Naše solidarita je aktem vazalství, ponížení a pošlapání historicky dobrých a přátelských vztahů s Ruskem! Paul Ryan přijel do banánové republiky soukromě a jen tak náhodou si odvezl svého vězně. Poslední akt ministra spravedlnosti Pelikána bude po zásluze oceněn. I bývalý ministr může být zcela legálně dvojí agent?

Tak silně ještě žádný ministr české vlády nepoškodil vztahy z Ruskem jak Pelikán. Na výplatní pásce FBI je více zvučných jmen. Konspirační teoretici tvrdí, že vše je podobné s ministrem Němcem a jeho propuštění arabského šejka.

  • ceska-republika-projevila-solidaritu-s-vymyslenou-chemickou-valkou-na-uzemi-anglie-hysterie-psychopatu-a-medii-okamzite-vyhlasuji-prvni-kolo-priprav-na-valku-s-ruskou-federaci-vsichni-spojenci-byli-napadeni-jsme-ve-valce

Jakou cenu má svoboda a vydání katům do USA k legálnímu mučení? Vlastizrádci v USA dostávají elektrické křeslo či injekci do žil. Ti přeběhlí z Moskvy, většinou milost a cenu Míru, pokud jsou na té správné straně nepřítele. Lze očekávat v krátkém čase odhalení agentů FBI nebo CIA a možnou vzájemnou výměnu agentů. Velmoci to perfektně zvládají a je to součást zpravodajských her.

Je nutné se vážně omluvit Rusku a velkou omluvu také dlužíme srbskému lidu. Musíme obnovit diplomatické a obchodní styky a uvést vztahy s Moskvou do normality.

Pokud toho nejsou schopni učinit současní politici, dříve či později to učiní jiní a snad i lepší. Hůře už nemůže být. Jsme solidární se státy, které mají na rukou krev milionů lidí. Jsme na straně západních korporací a vraždících uskupení světových elit.

Lze ještě doufat, že lidi zdravého rozumu nepřinutí konzumovat jejich lži, jejich podvody a skutečné záměry?

Sledovat naše zástupce lidu v té nebetyčné servilitě, je ukázka zdebilizovaných, nebo dobře placených pozérů. Nikdo ani nepípl, když mluví protektor z USA. Kde jsou skuteční vlastenci? Proč nikdo nepoložil ty správné otázky? Chcete po nás solidaritu a podívejte se, co provádíte po celém světě. Všechny konflikty a hrůzy současných válek je Vaše práce! Pokud se všude mluví o vlastizradě v podobě dobrých vztahů s Ruskem, pak skutečná vlastizrada je slepá poslušnost státům, které nás jako první zradili a prodali Hitlerovi. Na to se nikdy nezapomene!!! 

Vyhošťování diplomatů a šaržé dafér  jede na plné obrátky. Vše pro solidaritu, která je doslova na hranici idiocie a psychopatie. Co bude, dál? Budou se pořádat pogromy na ruské občany, označovat je za agenty a upalovat je jak na Ukrajině? Udej ruského agenta, poté vlastní souseda, který má toho hnusu plné zuby. A aby ten hnus byl dokonán, je nutné naplivat na vlastního prezidenta a celý stát.

Co bude, až odejdou poslední diplomaté?  USA a Anglie vykreslují Rusko jako největší světovou hrozbu, se kterou se musí jednat silou. Není den a hodina, abychom na všech propagandistických mediálních kanálech nedozvěděli o novém Hitlerovi v podobě Putina a Rusku, které ohrožuje demokracii a svobodu. Ovšem realita je otočená a zcela změněná.

Kam až ta šílená nenávist k Rusku povede a co lze ještě na vztazích totálně zničit? Na obzoru jsou další sankce a nekonečné politické vyhrožování z celého paktu NATO. Bude dlouhá a tvrdá obchodní válka a následně ostrá válka s jadernou velmocí? 

Prezident je a bude na tahu a mat dostanou všichni vlastizrádci a váleční štváči.  Zahraniční politika vůči Ruské federaci po dalším ostudném nepřátelském postoji je na čas odepsaná. Za pochvalu od válečníků z USA žádná ekonomická výhoda není a nebude, Jak dlouho budou Rusové snášet nehorázné urážky a ponižování a kdy tvrdě odpoví zavřením kohoutů plynu? To si ti psychopati ve funkcích myslí, že plyn poteče od nepřítele, když budou na něj uvalovat jednu sankci za druhou a neustále vojensky a politicky vyhrožovat? Německo si šlape jen pro sebe a své výhodné smlouvy na plyn s Ruskem nedovolí nikomu ohrozit. To servilní lokajové z Prahy ještě v sankcích přitvrdí.
 
Váleční štváčci mají žně a doufají v ostrý střet v přesvědčení, že lze Rusko vojensky porazit a jeho zdroje si jako kořist rozdělit.

Tančí svůj krvelačný tanec šelmy, jak před chystanou válkou v Kosovu a poté v Iráku. Fakt, že koloniální mocnosti nenávidí a pohrdají Slovany, je všem známé. Obrovská nenávist vůči Ruskému lidu, kterému vděčíme za holou existenci, je doslova ostudná. Přichází čas rozhodujících událostí, které přesahují chápání našich prodejných politiků a zdebilizované mládeže. Na všech frontách společenského i profesního života, je cítit obrovské napětí. Sledovat média je jen pro otrlé. Usadila se nám tu nová modla a to spojenecké závazky a solidarita. Je možné být solidární s masovými vrahy a světovými zločinci? Pod křídly NATO můžeme povraždit miliony a budeme čistí z čistých.

Největší váleční zločinci Anglie a USA vždy vraždili a přepadali suverénní státy jen na základě lží a podvodů. Špehují celý svět, vedou nekonečné války a mění vlády, kde se jim zlíbí. Špehovali všechny své spojence včetně prezidentů členského paktu NATO. Jak rychle se zapomnělo na mobil, kterým mávala pohoršená a rozzuřená kancléřka Angela Merkelová. Na tyto otázky je zakázáno se ptát, a proto jsou strategicky navždy zapovězeny. 

To jsou Západní hodnoty, to je demokracie, to je skutečná podoba vraždícího paktu NATO.

Vše, co USA provádí za válečné hrůzy v Africe, co provedli v Kosovu a jak drze vyhrožují všem státům, které se nehodlají podvolit. USA není země, která přináší mír a svobodu. Oslnivé řeči na úrovni hereckých výkonů, dokonale podaný výklad o čistotě lidských hodnot, kterým lokajové tleskají ve stoje. Za tou skvělou rétorikou je skutečnost v podobě milionů mrtvých v Iráku, Libyi a Sýrii a  v přípravě na válku s Ruskem. Vládní papaláši a proradné elity se ve své dojemné servilitě klání mocným i slavné Anglii přesto, že tam jejich nadlidé ubili řetězem českého občana. Prostě podřadný český občan má pro Její veličenstvo menší cenu jak pes. To je také projev solidarity. Zatím co nám v ostrovním království lásky a míru zabíjejí naše občany, osvobozují jejich vrahy a to bez žádného nároku na spravedlnost pro příbuzné umláceného českého občana. Reakce našich politiků je jako vždy, servilita, skleslost a trapné výmluvy. Vystrčí kavárna na podium další 12. letou Viky, která bude protestovat proti nehoráznému skandálu? Je jisté, že toto není téma pro domácí pátou kolonu. 

Největší hrozbou světu není Putin. Tou skutečně největší hrozbou je spojenectví se světovou Šelmou a jejím vraždícím vojenských arzenálem. Celý vojenský pakt NATO je řízen těmi největšími světovými zločinci. Podívejte se na výsledky jejich šíření lásky a demokracie po světě.

Žádní šťastní osvobození nejsou vidět, jen mrtvoly, zničené státy a nekonečné utrpení obyčejných lidí. A k tomu všemu se cynicky dovolávají k Bohu, nebo spíše krví oslavují Satana. Usvědčení světový lháři v případě žádných důkazů o chemických zbraních Iráku a odporné vraždě Prezidenta Libye Kaddáfiho.  

Přes všechnu realitu a skutečnou podobu vraždící mašinérie se stále v mediálním prostoru ukazují usvědčení lháři a sprostě tvrdí, že je NATO záruka míru. Místo skutečného mírového světového hnutí je slyšet povyk šelem k boji proti Rusku a proti skutečným lidským hodnotám. Je třeba se nebát politiků, manipulujících novinářů a pokládat  stále ty správné otázky a trvat na odpovědích. Čelit mocensky posedlým psychopatům a jejich jediné pravdě je v současnosti heroický výkon. Útoky zdebilizovaných na všech frontách nabírají stále větší síle a už se ani netají, že tak budou postupovat proti všem. 

Je nejvyšší čas opustit EU a s ní útočný pakt NATO. Není třeba se bát výměny politiků a předčasných voleb i v případě nutnosti dočasné úřednické vlády. Politici se zcela jasně odkopali a nyní se ukazuje, kdo hájí národní zájmy a kdo nás stále tlačí do  pozice lokajů a otroků. Neutralita je možná a jsou tu strany, které ji mají v programu a chtějí skutečnou vládu lidu. Státy V4 mají stále šanci na oboustranně výhodné spojení s Ruskou federací. Brzy nastane fatální otázka, zda jít s Ruskou federací a zabránit globální válce, islamizaci a přežít? Nebo jít pro zájmy USA do zničujícího armagedonu?
 
Vincent Pribula Politické echo 4/2018

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře