Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

USA se rozhodly zatáhnout Rusko do velké války na Donbasu

Hodnocení uživatelů:  / 4
NejhoršíNejlepší 

Nedávné rozhodnutí Kongresu USA, kterým bylo Pentagonu povoleno dodávání smrtících zbraní Ukrajině, je kalkulace Američanů, která má zatáhnout Rusko do velké války na Donbasu, vyprovokovat zavedení ještě větších sankcí proti Rusku a změnit ho v odpadlickou zemi.
Konstatoval to ruský vojenský expert Igor Korotčenko v rozhovoru pro Argumenty a fakta.

  • usa-se-rozhodly-zatahnout-rusko-do-velke-valky-na-donbasu

Je to válka, kterou Ukrajina začne na Donbasu již v létě příštího roku (…) Je zřejmé, že toto rozhodnutí se snaží podnítit Ukrajinu, aby zahájila vojenské akce na Donbasu s předpokladem, že Rusko bude nuceno zasáhnout jakýmkoliv způsobem, aby předešlo masovému vyhlazení obyvatelstva. Tímto způsobem USA znovu dosáhnou svého cíle a stmelí Západ při zavedení nových sankcí proti naší zemi. Takže taková je americká kalkulace,“ řekl expert.

Evropa chce vystoupit z politiky sankcí proti Rusku. Za těchto okolností je rozhodnutí amerického Kongresu ve skutečnosti postrkováním na nová jatka na Donbasu proto, aby bylo Rusko zataženo do velké války (…) Sázkou v této dnešní geopolitické hře je budoucnost Ruska,“ pokračoval.

Západ v čele s USA je jednoznačně naladěn na zničení naší země. K tomu potřebují rozsáhlejší sankce a důvody. Je zřejmé, že pokud ukrajinské ozbrojené síly s americkými zbraněmi začnou masové vyhlazování obyvatel na jihovýchodě Ukrajiny, Rusko v této situaci zasáhne. Cílem je vyprovokovat Rusko a zahnat ho do této pasti, pak ho prohlásit za ještě většího agresora a učinit z něj zemi-odpadlíka,“ řekl Korotčenko.

Zdroj: politnavigator.net

Vyšlo na: Nová republika

http://www.novarepublika.cz/2016/09/usa-se-rozhodly-zatahnout-rusko-do.html

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 Jaroslav Martínek 2016-09-27 00:00
Je jediné řešení - preventivně smést SSA jednou pro vždy z povrchu zemského, jinak klid a mír na planetě Zemi nikdy nebude! RF na to prostředky má a přesně zaměřit a likvidovat bunkry s americkými, britskými, izraelskými a saudskými koordinátory bojovníku ISIL umí perfektně. Jistě by přesně trefila i pětihran a bílou chýši. Nebo spící sopku v Yellowstonském parku. Stačí zadat souřadnice z Google Earth.

Facebook komentáře