Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

P.C.Roberts: Na pokraji nukleární války

Hodnocení uživatelů:  / 3
NejhoršíNejlepší 

Každý by dnes rád věděl, zda toto extrémně provokativní a nepřátelské obvinění Ruska, podporované washingtonským impériem, je či není předehrou k válce. Neexistuje totiž jakýkoli věcný základ pro prohlášení amerického ministerstva zahraničí, že „ 4. března použilo Rusko při pokusu zabít britského občana a jeho dceru v Salisbury nervový plyn“.

  • p-c-roberts-na-pokraji-nuklearni-valky

https://www.zerohedge.com/news/2018-03-26/trump-expel-60-russian-diplomats-shut-seattle-consulate

Uvážíme-li, že nebyl předložen jediný důkaz, že šlo o nervový plyn, že nebyl předložen ani žádný důkaz, že pokud použit byl, že šlo o plyn ruský, a že nebyl předložen ani žádný důkaz o tom, že je za útok zodpovědné Rusko, či dokonce sám Putin, jak uvádí šílený britský ministr zahraničí, je toto obvinění tím nejhazardnějším a nejnezodpovědnějším obviněním, jaké si lze jen představit.

Jestliže si Rusové aspoň v těchto okamžicích neuvědomí, že jedinou podmínkou pro jejich přijatelnost Západem je stát se jeho vazalským státem, pak nemají žádnou naději a budou zničeni. A jestliže ruští atlantističtí integracionisté budou ruskou vládu paralyzovat i nadále, je s Ruskem konec. Není dnes totiž pro Rusko větší hrozby, než jsou právě její vlastní atlantističtí integracionisté.

Jaká asi bude následující washingtonská provokace, znovu provedená skrze jednoho z dalších jeho vazalských států, jakým byla v případě posledním „Velká“ Britanie? Může následovat ještě něco horšího?

Jestliže ruská vláda uvažuje realisticky, bude nyní očekávat úder nukleárních mezikontinentálních raket na své území. Nemůže totiž existovat jakýkoli jiný důvod pro předlouhou sérii falešných obvinění Ruska, než je duševní příprava lidí západních zemí na válku. A jestliže si ruská vláda nepřizná tu skutečnost, že Washington dnes přináší do Ruska válku, ohrožuje ruská vláda přežití Matky Rusi. Další ruská víra, že „dveře k dialogu jsou stále otevřené“, pak nebude znamenat nic jiného, než že osudově podlehla iluzi a není jí pomoci.

A naivní lidé Západu, absolutně neznepokojení důsledky posledních událostí, si dál užívají své stupidity a jejich korupční politikové je dál živí svými nehoráznými lžemi.

Překlad: Lubomír Man

On the Verge of Nuclear War

Paul Craig Roberts

One wonders if this latest extremely provocative and hostile accusation against Russia, supported by Washington’s empire, is the prelude to war.

https://www.paulcraigroberts.org/2018/03/26/verge-nuclear-war/

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#2 Bus Bělojar 2018-03-28 08:40
P.C.Roberts je pro mě blázen,který nechápe širší souvislosti.Kaž dý článek na CFP se týká toho,že bude válka. A já vám na to říkám-ani náhodou!!! Už se probuďte-USA nikdy nepošlou vlastní vojáky na "ruskou frontu",nemají na to prostředky,ani možnosti. Budou možná chtít po členských státech NATO,aby oni zaútočili,ale realita je taková,že i oni se bojí a jestli si v americe myslí,že za ně bude válčit evropa,tak jsou na omylu!!!! Stále opakuji-jedna ruská salva a zmizí půlka evropy!!!
#1 damirr@volny.cz 2018-03-27 19:39
Nejen šílenci z Británie, ale i jejich poskoci. Je to hnus jakým způsobem se idioti na nejvyšších státních postech chovají. To už hraničí s debilitou a zřejmě už ten západní svět spěje k totálnímu sebezničení. A tak muslimská verbež tohle všechno hravě zvládne.

Facebook komentáře