Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

P.C. Roberts: Idiocie přináší světu zánik

Hodnocení uživatelů:  / 2
NejhoršíNejlepší 

Zde je Jason Ditz o probíhajícím konci Světa:

https://news.antiwar.com/2018/04/10/trump-builds-coalition-for-war-against-syrian-government/  A A zde Vladimir Solovjev o neúspěchu Putinovy politiky appeasementu:
https://russia-insider.com/en/breaking-defining-moment-putin-stand-usisrael-empire-chaos-or-fold/ri23052 

  • p-c-roberts-idiocie-prnasi-svetu-zanik
Kdybyste byli francouzským prezidentem nebo britskou premiérkou nechali byste se kriminálně choromyslným Washingtonem vléct do konfliktu s Ruskem? Myslím si, že ne.
 
Takže co je to s Macronem a Mayovou. A co je to s francouzskou a britskou vládou? A co je to s francouzskými a britskými médií?
 
Nedávno jsem četl, že hodnota někdejšího britského premiéra Blaira činí 100 milinů dolarů, což je výše amerického všimného, které dostal za lež, jíž podpořil invazi Bushe ml. do Iráku.
Bylo totéž slíbeno Macronovi a Mayové?
 
Učinit ze sebe cíl vojenské moci, proti níž neexistuje možnost obrany, nedává žádný smysl. A je též beze smyslu, když lidé i média sedí a mlčí, zatímco jeden francouzský prezident a jedna britská premiérka ohrožují nejen Francii a Britanii, ale celou Evropu.
 
A co je to s Evropskou unií? Je mlčení to pravé, co provází Evropu a Svět na jejich cestě k okraji zkázy?
 
Lidé v Ghoutě, lékaři v Ghoutě a ruští experti, kteří přispěchali na místo, tvrdí, že zde nejsou žádné známky po chemickém útoku. Nejenže tedy Sýrie nepoužila chemické zbraně proti civilistům, které osvobozuje, ale on tam žádný chemický útok ani neproběhl, dokonce ani ne takový, který by zde pod falešnou vlajkou provedli američtí žoldnéři. Zkrátka je to celé jen vymyšlený příběh.
 
Aby zabránily nezávislému vyšetřování, vetovaly USA v Radě bezpečnosti rezoluci, navrhující vyslat na místo neutrální experty, kteří by zprávu o chemickém útoku ověřili. Proč to učinily, je snad každému jasné.
 
Neexistuje tedy žádná pochybnost o tom, že tvrzení Washingtonu o chemickém útoku je falešné a bylo jej využito jen jako záminky k dvojímu: Buď vyprovokovat Rusko k boji, anebo ho přimět k uznání washingtonské hegemonie nad Středním východem.
 
Ale co kdyby o chemický útok skutečně šlo? Cožpak záleží lidem, zda je zabíjí kulta, raketa nebo chemikálie? Proč je tak špatné použít chemikálie namísto raket? Proč je pro Washington a Izrael OK vyhazovat do povětří školy, nemocnice, statby, pohřby, tržnice a domy plné žen a dětí, ale není OK zabíjet je chemikáliemi?
 
Proč považuje Svět za oprávněné spustit 3. světovou válku kvůli chemickému útoku, ať už smyšlenému, či skutečnému?
 
Američané, ve své většině prostoduší a naivní lidé, si riziko, které jim od jejich vlády hrozí, neuvědomují. Ale co, když tentokrát Rusové to, co říkají, myslí vážně. Tzn. že tentokrát neobrátí i svou druhou tvář k dalšímu políčku, ale postaví se na odpor?
 
A jak se mohlo, probohaživého, stát, že tahle otázka je k vidění jen na internetu?
---------------------------

Idiocy Is Bringing The End Of The World

Paul Craig Roberts

Americans, for the most part a clueless people, have no awareness of the risk that the criminally insane government in Washington is taking with their lives.  What if the Russians mean what they say and do not again turn the other cheek and back down?  What happens if Russia replies to force with force?

https://www.paulcraigroberts.org/2018/04/11/idiocy-bringing-end-world/

 
Překlad:Lubomír Man

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře