Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Británie vyhlásila své právo na první úder – jaderný!

Hodnocení uživatelů:  / 7
NejhoršíNejlepší 

Podle ministra obrany Spojeného království Michaela Fallona má Británie právo na první jaderný úder. Mne by opravdu zajímalo, kdo jim to právo dal, protože podle této logiky je Británie něco více než ostatní jaderné mocnosti, ale to se sakra plete. Každý, kdo vlastní jaderné zbraně je potencionální vrah celé naší Země.

Vlastně by mne zajímalo, proti komu je chce použít? Nebo jen vyhrožují a mají pocit, že se jich ostatní leknou? Měli by si uvědomit, že čas jejich rozpínavosti po celém světě, čas jejich kolonií a drancování Afriky je nenávratně pryč a nějaké tytyty na nikoho už dávno neplatí. Už se totiž nemáme čeho bát. Když nějaký vůl spustí, tak se ostatní přidají a my všichni si zatančíme pekelný taneček ve vesmíru. Ovšem Britové by to odnesli jako první, protože jejich ostrovy by zmizely v oceánu než by se nadechli a pomodlili k Bohu.

  • britanie-vyhlasila-sve-pravo-na-prvni-uder-jaderny

Připravenost Británie provést jaderný úder za těch nejextrémnějších podmínek znamená, že je schopna to udělat za jakýchkoliv podmínek. Jestli to myslí vážně, tak jsme opravdu na pokraji jaderné války a tím se potvrzuje moje tvrzení o tom, že Briti jsou stejná pakáž jako Američani.

Moskva vysvětlila Londýnu, čím skončí jeho první úder

Jestli Spojené království zaútočí na jadernou velmoc, nebo vstoupí do jaderné války s Ruskem, bude doslova smeteno z povrchu zemského odvetným úderem. Není důvod o slovech Moskvy pochybovat. Sílu na to má a rýpat do spícího medvěda může jen země, co má pocit nedotknutelnosti.

Britové, měli byste pochopit, že dávno nejste velmoc a že vás Rusové v případě vašeho útoku rozšlápnou jako švába.

P.S. Myslím, že i Ringo Čech pochopil, že spojenectví s Anglií je jako svazek s chřestýšem.

zdroj:http://www.na-septande.cz/vse/politika/britanie-vyhlasila-sve-pravo-na-prvni-uder-jaderny

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#2 stanznam@seznam.cz 2017-05-01 17:32
Pan Fallon by měl raději dělat pořádek doma ! A ne pomýšlet na válku ! Už tak je dost válek na kterých se podílela i V.Británie !
#1 damirr@volny.cz 2017-04-30 18:00
Václav Hejcman, dobře napsaný komentář. Naprostý souhlas. Anglosaská verbež stála vždy proti Slovanům a na to bychom neměli nikdy zapomenout.

Facebook komentáře