Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

VIDEO: Stanislav Novotný vysvětluje 100 milionům diváků TV Rusko 1, že ne všichni Češi podporují nacisty. “Starosta Řeporyjí má podporu Pražské kavárny, která je marginální, a médií, kterým už nikdo nevěří.”

Hodnocení uživatelů:  / 11
NejhoršíNejlepší 

Škody na pověsti České republiky, které napáchal Pavel Novotný (ODS) v jedné z nejsledovanějších televizí světa jsou devastující. Rusko tuto ostudu nepřejde mávnutím ruky a již se vynořují zprávy o rušení koncertů a výstav. Může to být teprve začátek.

Jmenovec “magora z Řeporyjí” předseda Asociace nezávislých médií a politolog STANISLAV NOVOTNÝ v na Rossia 1 den poté a aspoň částečně napravil ostudu, která může mít dlouhodobý dopad i na obchodní vazby obou zemí.

Stanislav Novotný, Asociace nezávislých médií
 
Stanislav Novotný v TV Rossia 1 uvedl: “Pavel Novotný je členem tzv. Pražské kavárny, kde jej podporují lidé, kteří představují v České republice marginální část společnosti. Podporují ho média jako Česká televize, nebo Český rozhlas, kterým česká veřejnost už nevěří.”

Ruská média hodnotí vystoupení Stanislava Novotného jako důstojné a konstruktivní. Oblíbený pořad sledovalo TV Rossia 1 odhadem 100 milionů diváků.
 
Stanislav Novotný na TV Rossia:
  • video-stanislav-novotny-vysvetluje-100-milionum-divaku-tv-rusko-1-ze-ne-vsichni-cesi-podporuji-nacisty-starosta-reporyji-ma-podporu-prazske-kavarny-ktera-je-marginalni-a-medii-kterym-uz-nikdo-neveri
zdroj: https://www.hoppner.cz/magor-z-reporyji-pavel-novotny-ods-jeho-jmenovec-stanislav-novotny-vysvetluje-100-milionum-divaku-tv-rusko-1-ze-ne-vsichni-cesi-podporuji-nacisty-starosta-reporyji-ma-podporu-prazske-kavarny-k/#.Xeay1ExFw2z

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře