Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

O co skutečně šlo ve válce v Iráku a o co asi má jít i v Iránu....

Hodnocení uživatelů:  / 2
NejhoršíNejlepší 

O co skutečně šlo ve válce v Iráku? Příčinou nebyl žádný Islámský terorismus - to bylo jen divadlo. USA se chtěly zmocnit toho, co objevil Saddam Husaain při vykopávkách prastarých civilizací Babylonu.

USA vojáci se speciálním výcvikem absolutně ničili historické památky a ukradli téměř všechny artefakty s DNA z iráckých muzeí.

  • o-co-skutecne-slo-ve-valce-v-iraku-a-o-co-asi-ma-jit-i-v-iranu
Američané si z hlubin bagdádského muzea odvezli technologii odkrývání portálů. Americký generál řekl: dostali jsme to, co jsme chtěli již dávno - dvě věci: DNA bytostí i formule na změnu DNA a mechanismus kontroly zdroje energie. Nyní je ta to technologie tzv. padlých andělů u světové elity, která toho chce využít pro kontrolu celého světa. Ukradli například DNA mýtického krále Nimroda a chtějí tuto DNA tzv. vzkřísit. USA chtěli z bagdádského muzea získat především hlavu Nimroda, která se nachází ve speciálním kontejneru se speciální tekutinou, která po tisíce let chrání DNA Nimroda před rozkladem. Získali DNA i jiných bájných králů a také technologii de facto na jejich oživení.

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře