Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Nigel Farage odhaluje vliv Sorosovy Open Society v EP

Hodnocení uživatelů:  / 1
NejhoršíNejlepší 

Známý britský europoslanec Nigel Farage se na půdě Evropského parlamentu opět jednou rozjel a stálo to za to. Tématem byl George Soros a jeho extrémní vliv v Bruselu.

Nigel Farage odhaluje, že za nedávným hysterčením ohledně daňových rájů (http://bit.ly/2AIE3gt) stojí George Soros a zároveň vliv tohoto spekulanta na politiku EU.

  • nigel-farage-odhaluje-vliv-sorosovy-open-society-v-ep
  • nigel-farage-odhaluje-vliv-sorosovy-open-society-v-ep
  • nigel-farage-odhaluje-vliv-sorosovy-open-society-v-ep

Farage za projevů nelibosti v sále vyslovil obavu, že možná sledujeme největší mezinárodní politické spiknutí v dějinách. A připomněl, že v europarlamentu působí více než 200 poslanců, které Sorosova neziskovka Open Society považuje za oddané spojence.

Nigel Farage reagoval na informaci eurokomisaře pro hospodářství, měnu a daně Pierra Moscoviciho, který referoval o tématu boje proti offshorovým společnostem. „Tyto uniklé dokumenty zveřejnilo Mezinárodní konsorcium investigativních novinářů. Co nám pan eurokomisař neřekl a co je podle mě relevantní, je to, že toto pátrání financoval George Soros,“ prohlásil Farage a v sále začalo být horko.

„Pokud mluvíme o offshorových penězích, pokud mluvíme o politické subverzi, pokud mluvíme o mezinárodních politických spiknutích, je podle mě otázkou, zda se nedíváme špatným směrem,“ pronesl Farage a dodal, že to říká proto, že nedávno George Soros poslal své neziskové organizaci Open Society 18 miliard dolarů.

„A tato organizace agituje za nerušený pohyb lidí a podporuje nadnárodní struktury, jako je EU,“ připomněl europoslancům a pokračoval: „Jeho vliv tady a v Bruselu je mimořádný. Organizace Open Society se sama chlubí, že jen v loňském roce měla 42 jednání s Evropskou komisí. Dokonce publikují knihu svých spolehlivých přátel v Evropském parlamentu. A na tom seznamu je celkem 226 jmen. Včetně toho vašeho, pane eurokomisaři,“ ukázal na Moscovichiho, který vše sledoval s křečovitým úsměvem.

zdroj:https://www.casopis-sifra.cz/video-tohle-je-sorosovo-spiknuti-a-vy-v-tom-jedete-taky-prostoreky-europoslanec-nigel-farage-si-posvitil-na-sve-kolegy-jejich-vyrazy-a-krik-stoji-za-to/

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře