Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

MAĎARSKÝ EKONOM: BLÍŽÍ SE OBČANSKÁ VÁLKA

Hodnocení uživatelů:  / 10
NejhoršíNejlepší 

Zsolt Bayer, maďarský žurnalista, publicista a spoluzakladatel maďarské právě vládnoucí politické strany, a Dr. László Bogár, bývalý politik a přední ekonom, diskutují nad sexuálními útoky v Kolíně nad Rýnem zpáchané migranty na Nový rok, 2016.

Toto je krátká část 60 minutového televizního programu, který vysílala Echo TV 8. ledna 2016, kde pan Bogár varuje před 3. světovou válkou a skrytými silami podněcujícími celé soukolí.

  • madarsky-ekonom-blizi-se-obcanska-valka

Překlad:

Zsolt Bayer a László Bogár nad Kolínskými sexuálními útoky a skrytými silami podněcujícími novou válku.. 8. ledna 2016

Jednoduše jde o následující. Shrnuto ve třech větách..
Takže, této „ne-existující“ globální mocnosti, které jsem poslal zprávy, krom toho bych se neměl dívat do této kamery. To je fuk.

Fajn. Vážená globální mocnosti, moc dobře víme, že existuješ. A tvým základním cílem je likvidace všeho, co je stále lidské a má důstojnost. A věříš, že v této chvíli má evropský bílý člověk obojí stále příliš mnoho.. A chceš zlikvidovat evropského bílého člověka.

Důvodem, proč začínáš s nejlépe organizovanou a nejbohatší částí – německy mluvící Evropou je to, že chceš dokázat — a Švédskými a Skandinávskými zeměmi — chceš dokázat, že si můžeš dělat, co chceš. Takže podle tvých tužeb, můžeš nechat vyhodit do povětří, rozpadnout a zničit většinu organizovaných a nejbohatších zemí Evropy.

A v tomto s vámi všemi souhlasím.. tahle globální náplava. Tahle globální špína. Takže tenhle globální odpad – to nejsou vnímající bytosti, ale zvířata, jak jste řekl..

Globální odpad. Globální špína, která je sem pumpována pomocí obrovských zdrojů a dělá se vše proto, aby toto čerpání nerušeně pokračovalo.

Jen idioti, jen absolutní idioti nejsou schopni pochopit, že pro relativně rychlé načerpání lidí na tisíce kilometrů je zapotřebí minimálně deseti miliard dolarů finanční podpory. Je třeba minimálně několika tisíc přísně tajných agentů, aby nasměrovali a řídili to, co dělají.

Ale samozřejmě, přirozeně respektovaná média, v případech, kdy na to bylo vrženo světlo a ačkoli konspirace byla v zásadě perfektní, honem spěchali zamést to pod koberec.

A samozřejmě potřebujeme trvalou a úplnou spolupráci se světovou zločineckou sítí, protože bez těch desetitisíců převaděčů by to nemohlo být zorganizováno.

A samozřejmě, na samém konci, potřebujeme levné, podplacené, špinavé, nespoutané a cynické kolaboranty evropské vládnoucí elity.

Jako je britský ministerský předseda, který nás dnes navštívil. Podílel se na tom tehdy jako Sarkozy, a pan Hollande a samozřejmě německá kancléřka. Stejnou měrou se podíleli na zničení Sýrie, Libye.

Vytvořili to a pak hrdě oznámili, že to dělají ve jménu Evropy, západní kultury, demokracie. Zničili tyto základní podmínky jak byly, které to filtrovaly.

A tak skutečný viník toho hororu, co se stal (Kolín nad Rýnem).. a něco mi říká, že to je jen předehra. Jen slabá předzvěst něčeho. Co se skutečně stalo je, že již zatáhli Evropu do konfliktu zhruba stejně brutálního jako byly 1. a 2. sv. válka.

Evropo, měj rozum! Byla jsi vtažena do projektů známých jako 1. a 2. světová válka tou samou nevyslovitelnou globální mocností. A ty teď jen líně sleduješ, jak nás zatahují do další identické, 3. světové války. Takže děcka, neblbněte. Problémem není jen tato globální špína. To je konec tohoto procesu.

Můžeme blbnout s koncem tohoto procesu, ale když neporozumíme procesu samotnému a pokud neudusíme podněcování tohoto procesu  v rámci globální mocenské struktury.

Navíc jsme bohužel nuceni spolupracovat — protože jsme zásadně pracovali v rámci EU.. Ačkoliv v k dobru Viktora Orbána, nebo bych spíše měl říct jeho cti, že tyto věci a předtím bombardování Libye, on byl JEDINÝ evropský politik, který alespoň vyslovil své obavy a výhrady k tomu, jaké to bude mít strategické důsledky. Ale bylo velmi, velmi málo těch, kteří se k tomu v evropské politické sféře vyjádřilo.

Takže jsme to my, Maďaři, kdo chce mít co dočinění s těmito ničivými následky toho všeho. To je důvod, proč nás nenávidí ze všech nejvíc. A samozřejmě to je důvod, proč na nás neustále útočí. Ano. Takže se vrátíme a shrneme to..

Naprosto souhlasím, musíme se naštvat a postavit se proti tomu (útoky v Kolíně nad Rýnem). Ale to je konec procesu.

Bohužel, je velmi těžké to říct, je to navíc konec procesu, ve kterém je Evropa již v dost zbité situaci.

Řekl jste, že to může vést jen k občanské válce. ALE TO JE CÍLEM. To je to, co chtějí! Tahle globální mocnost nechce nic jiného než nekonečnou, brutální třicetiletou válku. Stejně jako třicetiletá válka byla také výsledkem činnosti této globální mocnosti.

To je přesně to, co chce! Permanentní občanskou válku táhnoucí se celá desetiletí v Evropě.

S většinou souhlasím, stále tvrdím, že.. Vše pracuje, jak jsme právě diskutovali. Ti.. my pravděpodobně nemáme sílu je teď zastavit. Zvláště ne sami, my Maďaři. A přesto, jak jste řekl, měli bychom udělat vše co můžeme na této úrovni a dříve nebo později každý evropský národ musí udělat to, co jsme udělali my. Hranice musí být uzavřeny. A ta špína musí být odsud vyklizena. Ano, o tom to je.

Tohle je úroveň tohoto jevu. Nepotřebujeme bojovat občanskou válku. Jen jedním, rozhodujícím pohybem, vyčistit tenhle globální odpad, který tato nepojmenovatelná globální mocnost přez nás přelévá. To je to, co je třeba říci. A to je to, co je třeba udělat. Díky bohu, že my už to udělali. Čekáme na ostatní.

zdroj:http://www.prvopodstata.com/2016/01/15/madarsky-ekonom-blizi-se-obcanska-valka/

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře