Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Kompletní materiál 2. - studie vazeb a vlivu Velvyslanectví USA v Praze na české vrcholové politiky...

Hodnocení uživatelů:  / 2
NejhoršíNejlepší 

Zdrcující fakta a šokující důkazy 2. díl: Kompletní materiál/studie vazeb a vlivu amer. ambasády na české vrcholové politiky, policisty, státní zástupce, min. vnitra, spravedlnosti, školství, žurnalisty (ČT), ekonomy, systémové neziskovky a akademiky z páteřních univerzit.

Kompletní materiál - studie vazeb a vlivu Velvyslanectví USA v Praze na české vrcholové politiky...

  • kompletni-material-2-studie-vazeb-a-vlivu-velvyslanectvi-usa-v-praze-na-ceske-vrcholove-politiky

Přátelé, posaďte se, žasněte a čtěte. Shromáždili jsme jako přední rádio české alternativy svobodny-vysilac.cz tvrdý ozdrojovaný materiál o propojení kruhů kolem pražské kavárny s americkou ambasádou. Všechny dohady, doměnky a spřádané konspirační teorie jsou minulostí. Máme tvrdá fakta a důkazy v rukou. Nerad dělám senzační promo, zavání to lacinou publicistikou, ovšem tohle je takový otřesný komplot, že vás to položí na kolena.

Klíčem je americký výměnný pobyt příp. stáž s názvem International visitors leadership. Jde o stáž, ve které si Američané pečlivě, podle profesí vyprofilovanými programy vychovávají názorově spřízněné osoby tzv. kádry, budují si vlastní multikulturní frontu, a po návratu jsou tito lidé obsazováni do klíčových vlivných pozic v ČR.

Jsou tu reportéři z ČT, řada vlivných multikulti žurnalistů, vrcholoví čeští politici, známí ekonomové, šéfové obřích systémových neziskovek v ČR, vrchní státní zástupci, správní soudci, představitelé páteřních univerzit, pracovníci v min. vnitra, spravedlnosti/justici, pořadatelé Prague Pride atp. Jen namátkou: Petr Nečas, Pavel Bělobrádek, Jan Farský, Helena Langšádlová, Jan Chvojka, Nora Fridrichová, Lenka Bradáčová, Patrik Banga, Ondřej Kundra a řada dalších exponovaných osobností. Jen málo absolventů si zachovalo předchozí přesvědčení, ovšem jsou i takoví.

Viděno optikou International visitors leadership se vám propojí a doslova nasvítí vazby, všechno vám docvakne dohromady v jednu obrovskou chobotnici propletence vztahů. Pojďte se vydat s námi labyrintem absolventů tohoto amerického vládního programu, kteří působí na klíčových pozicích tzv. občanské společnosti, a snaží se protlačovat multikulturalismus, inkluzi, globalizaci, neoliberalismus a další škodlivé prvky pro národní státy. Žádná konspirace, tvrdá fakta. Co dělají absolventi IVPL po návratu v ČR? Jaké klíčové pozice obsadili? Vše se dozvíte v pondělí 12.2. a středu 14.2. od 19:00 na předním rádiu české alternativy svobodny-vysilac.cz.

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře