Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Kesudis, Pašková, Letko, Černochová - Schvalování atentátu - Debatní klub

Hodnocení uživatelů:  / 2
NejhoršíNejlepší 

Michal Kesudis byl odsouzen za schvalování atentátu na české vojáky „afghánskými vlastenci a odbojáři“ na 1 rok s podmíněným odkladem v délce 30 měsíců. Odsouzený i žalobce se vzdali práva na odvolání. Michal Kesudis se neodvolal, protože podle svých slov potřebuje shánět práci a ne běhat po soudech. Miroslavě Paškové z internetového časopisu Ozbrojené složky se trest zdá zoufale nízký, což je asi tím, že právě ona Michala Kesudie udala vojenské policii.
Je schvalování atentátu na české vojáky zločinem? Je forma důležitější než obsah? Smí občan České republiky mít na nějaké téma radikálně jiný názor než politická reprezentace státu a přitom se nebát nějaké formy postihu? Je loajalita vůči systému vynutitelná pomocí hrozeb a trestů?
Do Debatního klubu na téma "Schvalování atentátu na české vojáky v zahraničí" přijali pozvání odsouzený Michal Kesudis, redaktorka časopisu Ozbrojené složky Mirka Pašková, redaktor časopisu E-republika Pavel Letko a poslankyně parlamentu České republiky Jana Černochová.

  • kesudis-paskova-letko-cernochova-schvalovani-atentatu-debatni-klub

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#5 zde.pop@seznam.cz 2016-03-11 10:18
po přečtení komentářů jsem video raději ani neotevřel , bohužel když pročítám mě známé weby české i zahraniční spěji k názoru ,že bude hůř.,jsem rád ,že jsem v důchodovém věku .
#4 Bus Bělojar 2016-03-11 08:47
Už to,že vůbec odsoudili Kesudise,je obrázek totalitního západního režimu.Pokud jsem český voják,tak snad kvůli tomu,abych bránil českou zemi,naše rodiny a spoluobčany a potomky českého národa.A ne aby si jezdili vydělávat extrémně vysoký žold někam do Afghánistánu,Ma li atd.(vím přesně kolik berou,známý byl půl roku v afgh.) tím,že budou plnit rozkazy USA.Co tohle je za ubohost? Jen si šlápněte na minu,ani trochu vás nelituji,jste jen ubozí vrazi a hlavně úplně zbyteční vojáci,hájíte zájmy těch největších vrahů na planetě Zemi,fuj hanba takovým "čechům"!!! Vy jste zrádci České Republiky spolu s politiky,kteří tohle podporují a připravují vám pro to zázemí.
#3 Origenes 2016-03-10 21:24
Naši vojáci na tzv. misích nemají nic společného s čestným posláním vojáka bránit svoji vlast. Jedná se o prachsprosté žoldáky koloniální okupační armády, Domorodci mají na základě Ženevských konvencí plné právo se bránit jakýmikoli prostředky, tedy i zabitím těchto okupantů....
#2 Origenes 2016-03-10 21:17
..
#1 damirr@volny.cz 2016-03-10 18:24
Je mi na zvracení z inteligence těch dvou pomatených žen. Pašková i Černochová jsou hloupé fanatičky. Zřejmě jejich IQ spadlo do hnoje. Po půlhodině sledování jsem musel tuto debatu vypnout. Ty dvě "dámy" překřikovaly své odpůrce ze všech sil. Byla to opravdová groteska v jejich podání.

Facebook komentáře