Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Intelektuální elita národa volí Jiřího Drahoše (3.)

Hodnocení uživatelů:  / 8
NejhoršíNejlepší 

Moji milovaní. Mami a tati, dostal jsem tyhle dvě hezké fotky, a teď tady na vás myslím. Chybíte mi.

Intelektuální elita národa volí Jiřího Drahoše (2.)

Intelektuální elita národa volí Jiřího Drahoše

  • intelektualni-elita-naroda-voli-jiriho-drahose-3

Vím, že se na nás odkudsi díváte a držíte nám palce. Budeme to teď nějaký čas potřebovat. 

Táto, představ si, že u nás už zase komunisti zvedají hlavy! Podobní týpci, co Tě trápili a tolik let pronásledovali. A Rusáci už tady zase větří šanci. Po všem, co nám provedli! Nevěřili byste, kdo jim k tomu pomáhá. To je na tom asi nejhorší. Lidi! Nepoučitelní a hamižní. Je to tak ubohý, že se tomu ani nemůžeš smát. Tak třeba jeden japonský extrémista obchoduje se strachem z imigrantů, předstírá, že je český vlastenec a lidi mu to baští tak, že si ho opakovaně volí do parlamentu. Představ si, že bys v takové sněmovně byl taky. 

No, to bys tedy koukal!

Že už přes 15 let provozuji divadlo jsem Vám psal a vím, že nás sledujete. Měli byste radost, že máme pořád vyprodáno a lidem se líbí. Jen nevím, jak dlouho ustojím narůstající tlak, protože jak se mění politické klima, soukromníci to mají těžší a podmínky jsou čím dál tím horší, což začínám pociťovat. Myslím, že i moje politické názory, které jsi mi vštípil a na které jsem hrdý, přestávají být bezpečné. Můžu je sice ještě svobodně říkat, ale začíná to být riskantní. Jenže od Tebe vím, že názory se nemají měnit, jako košile. A už vůbec ne kvůli strachu.

Takže se o mě nebojte a o divadlo taky ne. Dokud to půjde, tak se jen tak nedáme. Hele, na Hradě prý budou měnit vlajku. Zmizí pravda a místo ní přijde strach. Uvidíme, co nakonec opravdu zvítězí... Pravda. Jako vždycky. Jen to trvá zbytečně dlouho.

Jo! Máme už tři vnoučata! Nikola a Kristýna z vás udělali trojnásobného pradědečka a prababičku. Měli byste z Karličky, Vojtíka a Vikyho radost, a milovali byste je stejně, jako je milujeme my.

Mám vás rád a stýská se mi po vás. Brzy dám zase vědět, jak to tady vedeme. Honza

zdroj:https://www.facebook.com/jan.hrusinsky.1?hc_ref=ARR_LdwCwEpM3UuWsKoi6kSFX7AjI6Xk-qaBLTs1B9h7tvROPxxhWzKSOZv28cjW5Gk&;pnref=story

 

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 damirr@volny.cz 2018-02-01 06:17
Tak tohle by ani idiot nenapsal. Zřejmě komedianty napadla fanatická touha vládnout národu.
"Táto, představ si, že u nás už zase komunisti zvedají hlavy! Podobní týpci, co Tě trápili a tolik let pronásledovali. A Rusáci už tady zase větří šanci. Po všem, co nám provedli! "
Tak si myslím, že je mezi těmi "komedianty" jen ubohá parta hlupáků a svým intelektem velmi vzdálená skutečně vzdělané společnosti. Zřejmě promarnili veškerý svůj čas blouzněním v iluzi neskutečné vidiny. Je jen zajímavé, že komunisti jen v apatii sledují dění, ale národ jako takový smýšlí logicky a uváženě, což komedianti nedokáží nikdy.
Ano dívají se a je jim z toho smutno, jak jejich potomci jen s hlavou prázdnou čekají až jim budou létat pečení bažanti do huby. Ale kdyby se měli živit bez podpory státu, tak by asi vychcípali hlady. Ano Hrušínský byl "pan herec", což se o mladém Janu říct nedá, je to jen komediant a nic více. A shůry se na něho dívá leda prázdno, stejné jako v jeho hlavě.

Facebook komentáře