Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

HUAWEI vs Česká republika

Hodnocení uživatelů:  / 2
NejhoršíNejlepší 

HUAWEI vs Česká republika
Jana Pattynová / Tomáš Hülle

Na téma Huawei vs ČR přijali pozvání dva právníci.
Jana Pattynová je renomovanou advokátkou z mezinárodní advokátní kanceláře PIERSTONE. Zaměřuje se na právo telekomunikací a IT. V uplynulých 15 letech se v oblasti TMT podílela na řadě významných projektů a transakcí v regionu střední a východní Evropy, Středního Východu a Afriky.

  • huawei-vs-ceska-republika

Její rozsáhlé zkušenosti zahrnují právní poradenství pro společnost Microsoft v 17 zemích světa, jakož i právní zastupování vlád, finančních institucí, hlavních poskytovatelů obsahu a mobilních a pevných operátorů v regionu CEE.

Tomáš Hülle je zakladatelem European Centre for Career Education a prezidentem Česko­-čínského podnikatelského fóra. Přednáší v Institutu ekonomických studií při Univerzitě Karlově v Praze, působil na Arizona State University v USA, na John Marshall Law School, ale i na vysokých školách v Číně včetně Peking University a Tsinghua University.

Společně si kladou otázky, které na příkladu Huawei vs ČR směřují ke kybernetické bezpečnosti, obchodní válce, skutečné válce, k právu a jeho definicím v kontextu zvolené tématiky, roli státu a institucí, jako je například NÚKIB. Věnují se i problematice srovnání pohledu na přístup státu k Západním firmám a společnostem jako je například Huawei.

Více zde: https://debatniklub.webnode.cz/products/huawei-vs-ceska-republika/

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře