Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

CNTV - INFO VÁLKA 5.1.2018 + PODĚKOVÁNÍ

Hodnocení uživatelů:  / 5
NejhoršíNejlepší 

Vážený pane Orteku,

Vaše poslední video zveřejňujeme s menším zpožděním, protože jsem chtěl počkat na komentáře-poděkování lidí pod videem a ty pak otisknout i na CFP, abyste si uvědomil, jak nám budou Vaše videa chybět.

K desítkám poděkování za Vaší práci pod videem na Youtubu se chceme připojit i my z CFP. Za ty roky jste se stal nedílnou součástí CFP a ikonou nezávislé žurnalistiky.

Já osobně jsem měl Vaše videa moc rád a vždy mě potěšilo, když jste do svého pořadu převzal nějaký článek z CFP. My nezávislá média žijeme ve vzájemné symbióze. Vy jste naším článkům (nejen z CFP) dával jinou dimenzi. S trochou nadsázky by se dalo říct, že jste jim vdechoval život.

Budou nám chybět nejen Vaše pořady, ale i Vaše foto s muslimem Schwarzenbergem, které bylo rovněž jedno z mých nejoblíbenějších.

Nezbývá než doufat, že i Vám to po čase začne chybět a opět se pustíte do této záslužné práce.

Osobně neznám nikoho, kdo by si Krameriovu cenu, udělovanou Asociací nezávislých médií, zasloužil více než Vy. Budu si asi na to téma muset promluvit se Stanislavem Novotným, toho času prezidentem Asociace nezávislých médií. :-)

MS

  • cntv-info-valka-5-1-2018-podekovani

DALŠÍCH PÁR PODĚKOVÁNÍ Z VAŠEHO KANÁLU NA YOUTUBU:  
 

Bonjour,,,no,,smutnější konec vysílání jsem neviděl. Co zbývá, než Vám monsieur Ortek ze srdce poděkovat a popřát jen krásné dny. Jak říkáme u nás " CHAPEAU BAS " ......merci.

V době, kdy Německo ukázalo Evropě, jak má správně vypadat demokratická verze cenzury a ostatní země se už jen klepou na vlastní interpretaci (viz. Francie), nám bude Vaše vysílání chybět nejvíce. Nedovolte všem těm eurohujerum a havloidum aby vyhráli další bitvu té informační války :-/ 7,5 tisíce odběratelů není tak bezvýznamné číslo. 7,5 tisíce lidí chce slyšet, vidět i vědět více, než se prý máme dozvědět (podle mainstreamu)! Vaše zpravodajství lidem v mém okolí otevřelo oči. Každopádně moc díky za vaši práci.

Jak zpíval Karel Kryl: ...jestliže je zahozena flinta do žita, přijde na vás omezená suverenita. Je škoda, že odcházíte, pane Orteku, přeji vám hodně zdraví a spokojený a klidný zbytek důchodu a doufejme, že se najde někdo s větší odvahou a vlastenectvím v srdci, kdo bude dál bojovat za svobodnou a suverénní Republiku, za národ a naši milovanou Vlast. Naši hrdinní Legionáři z boje neutekli a krváceli za naši Vlast, dokud nevybojovali nezávislost. Stejně tak naši piloti v Anglii za II. sv. války nezběhli, ani skuteční dizidenti za komunismu (jako třeba Karel Kryl - bojoval za Republiku i v exilu). Zaklapnout kufry umí mnozí, ale jen skuteční bojovníci, kteří věří ve svou věc, bojují do konce, škoda, myslel jsem, že jste takový člověk, ale mýlil jsem se. Žijte blaze.

Děkuju vam za čas a penize které jsete obětoval ve snaze otevřít oči hloupejm čechum a ukazat jim nechutnou stránku medialni propagandy kterou nas masiruji nase media. Mate muj nejvetsi uprimnej respekt a obdiv. Držte se a preji vam vse nejlepsi do zivota.
 
Pane Orteku...to že utečiete z uprostred boja nie je správne!!!...necháte svojich ľudí a prispievateľov v štichu?..uvedomte si že práve v tejto dobe sa rozhodlo v Nemecku aj na Slovensku a Čechách sa chystá úplná cenzúra aj na internete!!! kto nás bude pravdivo informovať?... viem prečo chcete skončiť..lebo si myslíte že vaša práca nie je prospešná a že nemá žiadne výsledky, ale to sa mýlite. Ja pred nedávnom 2 roky dozadu keď som pred ľuďmi niečo povedal na adresu mestreamu a vlastizradcov tak ma vysmiali...ale teraz sa situácia aj vďaka vám úplne zmenila...dosť ľudí už sú v obraze a vedia o čom hovorím. Vaša práca ma obrovský vpliv a význam. Neutekajte uprostred boja...ani ja to nevzdávam...stále ma blokujú aj dnes na 30 dní ale nevzdám to lebo práve im o to ide!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Vaše důvody pro ukončení jsou naprosto odůvodněné. Na důchodce to nebylo zase až tak špatné :-).... No a co se týká zklamání z voleb, tak jestli to je kvůli Babišovi, tak nemějte obavy. ¨Jestliže půjde vše tak jako do posud, tak pan Babiš ještě mnohé překvapí. Nicméně jestli prezidenta Zemana nahradí nějaký jiný kandidát, tak vše může dopadnout i docela blbě..... To co mi hlava nebere je, že snad nikdo z České alternativy nedokáže rozlišit jaké procesy se ve skutečnosti odehrávají za tzv. oponou politického divadla.... Vždyť je to již tak okaté.... A stále se lidé nechávají tahat za nos... Tak doufejme že nás "eurohodnoty" neoznačí za "pro ruské separatisty" až je kopneme do té jejich modré prdele a budete si moci užít zasloužený odpočinek.... Nicméně to je z velké části také vaše zásluha! Protože Babiš s Okamurou a spolu se Zemanem ty eurohodnoty do té jejich modré řitky nakopou, až budou kvikat od bolesti! Vše je již rozjeté! A je toho rozjetého mnohem více! Bude to dobré.... Uvidíte...

Pane Ortek, přeji Vám hodně zdraví štěstí, ale i radosti, pohody v dalším, dlouhém a doufám poklidnějším životě, který si zcela určitě zasloužíte . A děkuji Vám za hodně, za odvážnou a převelmi důležitou práci pro nás všechny, kteří jsme Vás rádi sledovali, poslouchali. Buďte zdráv . Jeden z mnoha posluchačů ČNT, Petr

Máte pravdu pane Ortek, lidi jsou čím dál apatičtější, lhostejnější, atd.. Je to zřejmě taky proto, protože se jim zatím nic špatného neděje a tak jsou ukolébáni, že se jich to netýká, a tak proč by se zajímali, proč by se tkz."otravovali", atp.. Držejí se hesla, "co tě nepálí, to nehas" ničeho si nevšímej a v klidu proplouvej, atd, atd.. Jak už bylo mnohokráte řečeno, napsáno, - lidi jsou nenapravitelní a musejí si znovu projít zkázou svého druhu. Co nazávěr ? Popřejme těm "lidem" ať si to vše vychutnaj do morku..
 
Pane Ortek, hodně zdraví a spokojené stáří. Děkuji Vám, byl jsem zvyklý poslouchat hodného dědu v televizi , ach jo...stejnak si říkám, že Vám to nedá a občas nějaký ten magazín uděláte. ....---)))

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře