Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

17. listopad 2016 – Praha Klárov /VIDEO

Hodnocení uživatelů:  / 6
NejhoršíNejlepší 

17. listopadu 2016 na pražském Klárově vystoupili: Lenka Procházková, Marek Obrtel, Ivan David, Josef Skála, Helena Mihelková, Jan Korál, Jaroslav Foldyna, Milan Neubert, Marie Neudorflová, a další…

  • 17-listopad-2016-praha-klarov-video

 

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#3 Jaroslav Martínek 2016-11-20 02:19
Nova.A, ---takovou budoucnost, kterou nám ukazují vaše elity-rektoři a profesoři typu Halíka, Putny a jimi vychovávaní budoucí právnící, politologové, sociologové, filosofové, psychologové, komedianti a další řádné práci se vyhýbající individua, takovou nechceme. I když si říkáte elity a ostatní jsou hlupáci a nevzdělanci. Předpokládám, že patříte také do této skupiny. Ale, jak je možné, když jste takový vzdělanec a elita, že nevidíte opravdovou pravdu a skutečnost ? Že věříte žvástům našich politiků a mainstreamových médií ?
Nebo si myslíte, že to, co zaznělo v jednotlivých projevech na Klárově, není pravda ? Kdo bude všechny ty elity živit, když všichni budou v neziskovkách, státní správě, kdo bude vytvářet hodnoty ? Myslíte, že vás ta sebranka mohamedánů bude živit ? Uřežou vám ty vaše prázdné kebule s "vysokým IQ", co nosíte na krku. Potom už ale bude pozdě !Půjdete s nadšením za USA do první linie proti Rusku ? Probuďte se !!!!
#2 damirr@volny.cz 2016-11-18 07:58
Nova.A, počkáme jak se nám předvedou ti ubožáci z pražské kavárny i studenti až se začnou cpát do jiného zadku a převlékat kabáty. Ti rektoři a profesoři nám toho ukázali už dost a opravdu je toho dost. Jen doufejme, že v USA to Trump dotáhne až do konce a nedopadne tak jak dopadl J.F. Kennedy. Ten také chtěl Ameriku bez zlodějské chátry Rockefellerů a Fedu i podobných zrůd, jako máme my na straně "pražské kavárny".
#1 Nova.A@seznam.cz 2016-11-17 22:10
Proč neukážete, kolik jste tam měli lidí........ Budoucnost nám dnes ukázali na Národní Třídě a Václavském náměstí studenti a vzdělaní rektoři a profesoři.To je jejich i naše budoucnost !!!!!

Facebook komentáře