Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Trumpovo skutečné poslání: Vytvořit opět Velký Izrael

Hodnocení uživatelů:  / 7
NejhoršíNejlepší 

"Očistíme ideu [Boha] jeho identifikací s národem Izraele." Bankéř Otto Kahn. I když jsme byli rušeni domácími záležitostmi, všechny Trumpovy schůzky naznačují, že jsme vedeni po zahradní cestě k válce s Íránem směřující k světové válce.

Trumpovo zvolení ohlašuje návrat k normálnosti v domácí politice, ale alarmující poznávací disharmonie stále existuje, pokud jde o Írán a takzvané války proti terorismu. Všechny Trumpovy pověřenci jsou zastánci války proti "militantnímu islámu" a viní Írán ze "sponzoringu teroru. "Oni ignorují důkazy o tom, že Saúdská Arábie a Katar, a nikoli Írán financují ISIS. Ignorují důkaz, že byl ISIS trénován, ozbrojen a podporován Mossadem, CIA a Západem.

Všechny Trumpovy jmenování míří na bezdůvodnou konfrontaci s Íránem řízenou Benjaminem Netanjahuem. To by mohlo snadno vést k třetí světové válce. Píše v aktuálním vydání časopisu The Atlantic, Uri Friedman:

  • trumpovo-skutecne-poslani-vytvorit-opet-velky-izrael

Několik pověřenců národní bezpečnosti jmenovaných zvoleným prezidentem uvedlo, že Spojené státy jsou ve válce s "radikálním islámským terorismem", nebo "radikálním islámem", nebo s něčím ještě širším, jako například "islamismem". Tuto válku popsali především jako ideologický boj o zachování západní civilizace, jako války proti nacismu a komunismu. Válka se neomezuje jen na extremistické sunnitské muslimy či jiné extremistické šíitské muslimy; islámský stát a Íránská islámská republika jsou považovány za dvě strany téže mince. (Přichází válka "radikálního islámu")

Zatímco Trump šetří pracovní místa v Indianě, Sněmovna reprezentantů USA volá po "bezletové zóně" v Sýrii a Senát plánuje obnovit sankce vůči Íránu. Zatímco globalističtí Židé (Soros) jsou zodpovědní za zaplavení západu muslimy, sionističtí Židé (Mossad) rozdmýchávají plameny islámofobie a organizování teroristických útoků. Dá se očekávat řada "ISIS teroristických útoků", jako ten v pondělí v Ohiu pro zvýšení válečné hysterie.

To je v souladu s dlouhodobou Iluminátní výrobou "války civilizací" mezi islámem a Západem připomínající proroctví Alberta Pike o třetí světové válce.

Trump dosud prokázal, že je o něco více než sionistický agent. Rychle ustoupil od volebního slibu být „nestranný“ ohledně Palestinců a slíbil přesunout americkou ambasádu do Jeruzaléma. Předstíral, že muslimové 11.září jásali, když každý ví, že za to byli zatčeni Izraelští agenti Mossadu. On prakticky na delegátech konference AIPAC [Izraelská lobby] prováděl orální sex.

Trump jmenoval Steve Bannona jako svého "strategického poradce." Bannon pochází z Breitbart.com, která byla založena v Jeruzalémě, je personálně řízena Židy a bezpochyby je fasádou Mossadu. Jeho úkolem je balamutit americký lid.

Trump jmenoval Michaela Flynna jako poradce pro národní bezpečnost. Od jeho odchodu do důchodu, se Flynn stal známý svými extrémními názory na muslimy. V červnu se připojil do komise ACT pro Ameriku, součást "vnitřního jádra" americké průmyslové islamofobie, celostátní sítě krajně pravicových nevládních organizací s přístupem ke stovkám milionů dolarů určených k šíření strachu a dezinformace o muslimech a islámské víře.

V projevu jménem (ACT) Zákona o 9. srpnu v kostele v San Antonio, Texas, Flynn opakoval islamofobní dezinformace o muslimech, včetně představy, že muslimové chtějí zavést "šaría zákon" na Američany. "Nevidím islám jako náboženství. Myslím, že to vidím jako politickou ideologii," řekl Flynn publiku. "Studoval jsem to, podíval se na to, vidím to jako politickou ideologii." Ostatní jmenovaní Trumpem se vyznačují svou loajalitou k Izraeli, ne k USA. Toto je z Mondoweiss:

(Mondoweiss je nezávislá webová stránka věnovaná informovat čtenáře o vývoji v Izraeli / Palestině a související s americkou zahraniční politikou)

Po projevu Netanjahua na kongresu v březnu 2015, Tom Price, nově jmenovaný ministr zdravotnictví, který je kongresman za Georgii a člen izraelského spojeneckého správního výboru ve Sněmovně, chválil PM (Natanjahua) proti prezidentu Obamovi , který "uklidňoval " Írán:

"V době, kdy existují vážné obavy ohledně íránského úsilí o jaderné zbraně, je to moje naděje, že Kongres, a co je důležitější Obamova administrativa, budou pozorně naslouchat pohledu premiéra Netanjahua. Nemůžeme zavírat oči tím směrem nebo se pokoušet uklidnit Írán, který by dále destabilizoval Střední východ a ohrožoval přežití Izraele. Taková situace by byla hluboce nebezpečná pro blaho amerického lidu, našich zájmů a našich spojenců. " O Nikki Haley (1972), guvernérce Jižní Karolíny, kterou Trump vybral za vyslance OSN sdělil Izraelský Haaretz: Pod jejím vedením, se Jižní Karolína stala jedním z prvních dvou států, které přijaly právní předpisy zakazující bojkot, odprodej a sankce hnutí proti Izraeli ....

V lednu, Haley hájila námitky premiéra Benjamina Netanjahua vůči Íránské dohodě 2014 v oficiální reakci Republikánské strany na poslední stát Evropské unie prezidenta Baracka Obamu. Zatímco nezmínila Izrael jménem, Haley řekla, že byli Republikány, aby ovládali Bílý dům, "my budeme dělat mezinárodních dohody, které byly slaveny v Izraeli a odporovány v Íránu, a ne naopak."

Trumpův zeť Jared Kushner na kontroverzního Steve Bannona: "Všechno, co vím o Stevovi je moje zkušenost pracovat s ním. Byl to neuvěřitelný sionista a miluje Izrael," řekl Kushner Forbes.

Jewish News Service o volbě generálního prokurátora, senátora Jeffa Sessionse uvedly:

The Mobile Area Jewish Federation loni představila senátora Jeffa Sessionse s jeho prvním "Yedid L'Jisrael" [přítel Izraele] cenou, soškou vyrobenou z rakety Hamásu, která byla vystřelena na Izrael.

Federace chválila jeho konzistentně pro-izraelské hlasování a jeho obhajobu "principu, že je v národním zájmu USA se spojit s Izraelem." Relace získala nulový rating od Times of Izrael o CIA vyzvedl Mike Pompeo: Pompeo je spolehlivým podporovatelem Izraele a loni v listopadu vysoce velebil premiéra Benjamina Netanjahuea poté, co se setkali na Izraelském turné.

Pompeo tweetoval [Nov. 17]: "Těším se na převálcování této katastrofální dohody s největším světovým státním sponzorem terorismu." Pompeo minulý rok varoval, že dohoda "zmocňuje íránský režim, který je zaměřen na zničení Ameriky." Samozřejmě ten pocit je vzájemný: pravé křídlo izraelských politiků říká, že zvolení Trumpa znamená, že palestinský stát nikdy nebude a židé v Jeruzalémě chválí Trumpa do nebes.

ZÁVĚR

Nyní neexistuje nic, co by bránilo iluminátnímu cíli zničit Muslimský Skalní dóm a přestavět židovský Temple na Chrámové hoře, aktu, který ohlašuje vládu Antikrista. Byli jsme manipulováni satanským kultem, jehož cílem je, slovy bankéře Otto Khana, "Očistěte myšlenku [Boha] jeho identifikací s izraelským národem, který se stal jeho vlastním Mesiášem. Jeho příchodem bude konečné vítězství Izraele usnadněno... " Zrádci uvnitř se vždycky snažili vytvořit vnějšího nepřítele. Američané nikdy nebudou svobodní, dokud si neuvědomí, že iluminátní Židé a zednáři, ne muslimové, jsou jejich skutečným nepřítelem.

Přeložil: I.Bubeník

Henry Makow, Ph.D.

- See more at: http://www.henrymakow.com/#sthash.0eYbvNig.dpuf

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře