Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Opravdu celosvětový terorismus klesá? Ten legální je v dokonalém rozkvětu

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

  • us-vojaci-afghos
Pozor terorismu na světě ubývá. Stačilo zabít největšího satanáše na světě a ihned je na této planetě bezpečno. Alespoň toto s obrovskou slávou hlásá americká televizní stanice ABC News. Zatímco v roce 2010 bylo spácháno na 11 641 trestných činů terorismu, loni jich bylo provedeno v uvozovkách pouze na 10 283. Spokojení obyvatelé západních zemí mají doslova plesat nad správností amerického boje proti terorismu.

Co na tom, že s terorismem ve velkém začaly zrovna Spojené státy americké. Ten nesprávný, nepovolený terorismus namířený proti americký zájmům je potlačovaný, zatímco ten správný hospodářsky kreativní terorismus vesele bují ve své chytlavé ohavnosti.

Ve jménu rasismu, tolik vítané islamofobie, byla víc jak miliarda lidí posazena do role teroristů holdujících v to nesprávné náboženství. Potížemi sužovaná Evropa dokonale využila mezinárodní situace, ve které za islamofobií a ultranacionálními žvásty srývala jednotlivý politická selhání. Tím hlavním problémem jsou přeci muslimové, jejich mešity, burky, nikáby a řqada dalších tradičních atrefaktů islámské kultury. Samotný oblek. který v Ebropě nosilo co nejmenší množství obyvatel byl kladen do popředí jako jeden velký, naprosto nepřeonatelný problém. Blair společně s francouzským Sarkozym mohli bez problémů porušovat národní ústavy, Najednou evropská vzdělanost, evropská práva a úcta k lidský právům vzalo za své.

Blair se Sarozym odsouhlasili americké lži o Saddámových chemických zbraních, proto také mohla začít honba o americkou nadvládu na Blízkém východě. Izrael, Velká Británie, dokonce i Francie mohly začít oslavovat. Terorismus je nutné potlačovat, dokonce i za cenu evropských hodnot. Každý Evropan musí být kontrolovaný, protože terorismus nikdy nespí a může být kdekoli. Občané celé Evropy musejí být šikanováni jen kvůli politickým hrám národních tajných služeb, které jako poslušní hošíci plní přání amerických tajných rozvědek.

Takový terorismus na poli počítačových sítí, to je pouhý detail. tajné materiály zveřejňované na WikiLeaks jsou pravidelně oficiálními úřady dementovány, národní americké úřady zahájily teroristické sabotáže zamířené především na servery WikiLeaks. Jakékoli zákony, podle kterých by Američané měli zveřejňovat informace, jsou ignorovány, stejně jako například dodržování lidských práv. Američtí prezidenti s jejich týmy volají po dodržování lidských práv, přesto jsou to opět Bush a nyní také Obama, který legalizuje nacistické praktiky těch nejhorších náckovských jednotek. Možná se Amerika vrací do let, kdy do kosmického programu přijímala jednoho esesáka za druhým. Ihned se tak na konci války dostali do amerických kontrarozvědek představitelé esesáků, hlídači v koncentrácích nalezli mnohdy na Západě nové uplatnění.

Historie se opakuje, a tak opět lidská práva dostávají na frak. Al-Kájda mnohdy živena za studené války samotnými Spojenými státy, dostává podle zahraničních komentátorů na frak. Proto také rostou extrémistické skupiny v Jemenu, Bahrajnu, Somálsku, Mali a dalších státech? Spojené státy sledují situaci v Sýrii. Není to trošku divné a zvláštní? Podle některých pozorovatelů jsou to právě Spojené státy americké, které spolu s Mossadem a Saúdskou Arábii rozjeli hru tajných služeb mající na svědomí protiassadovské nálady. Mnohé z dění jsou hrátkami tajných služeb, jsou to tajné boje, o kterých se dozvíme pouze tehdy, pokud se něco pokazí.

Západní politici démonizují jiné, aby sami získali velké výhody ve státech oplývajících ropou, drahými kameny a dalšími přírodními nerostnými surovinami. Takový Afghanistán je doslova zlatý důl, který může Západu přinést mnoho nového. Je to chudá země s velkým nerostným bohatstvím. Jsou si všichni lidé jisti tím, co sledují? Velké hry na terorismus jsou divadlem, ve kterém se ztrácí skutečné povahy jednotlivých problémů.

Opravdu chceme žít ve světě, ve kterém existují dva druhy terorismu? Není správný a špatný terorismus. Je pouze terorismus. Obě dvě strany používají terorismus. Pokud jeden terorismus stoupá a my Evropané jsme rádi, že neumírají Zápaďáci, ale jenom ti Arabové, Asiaté, Afričané, potom jsme velkými pokrytci. Amerika vytváří se svými spojenci terorismus, ve kterém pomocí bezpilotních letounů a nejmodernější techniky zabíjí vesničany somálských, afghánských íránských, iráckých a jemenských vesnic. Všichni lidé mají právo na budoucnost. Dokonce ani Američané, Francouzi, Němci, Britové a další spojenci nesmějí nikomu brát jeho budoucnost a právo na šťastný život.

Pokud v prezidentských volbách v USA vyhraje Romney, můžeme očekávat další, ještě horší tažení za legálním terorismem. Pokud hovoříme o Obamovi jako o někom, kdo podporuje legální terorismus, Romney bude stokrát horší a zavleče svět do ještě horších válek, než v jakých se nachází.

Terorismus neklesá, terorismus roste. Roste porušování lidských práv, svět se stává nebezpečnějším hlavně díky zpravodajským válkám jedné ze světových velmocí. Opravdu je nutné zavést celý svět do války kvůli materiálním potřebám jednoho státu.

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře