Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Co se děje v krizi

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

  • penize-jako-dluh
Dnes je to tak, že když přijdete do banky a půjčíte si peníze, jsou Vám podpisem smlouvy převedeny na účet a Vy splácíte úroky, které jsou ziskem banky. Co však udělá Vaše banka? Vezme 90 % vašeho vkladu a půjčuje ho dál. V dokumentu

" target="_blank"> Peníze jako dluh (money as debt)
se uvádí, že z vkladu 10 000 lze vytvořit 90 tisíc nových peněz zcela z ničeho, pouze opakováním jistého mechanismu znovu a znovu.

Dnešní finanční krize je souhrné označení pro krize socialní, dluhové, duchovní, morální, společenské i politické.Všechny tyto krize mají jediného původce a tím jsou peníze a mechanismus, jakým jsou vytvářeny. Peníze byly původně v každé zemi kryty zlatem, ale dnes už tomu tak díky modernímu finančnímu mechanismu není.

Je to tak proto, že všechny banky jsou podřízeny v pyramidě nadřazeným bankám, které jsou v soukromých rukách a přitom tisknou státní peníze. Podle následujícího citátu si lze odvodit ambice majitelů těchto institucí.

"Dejte mi kontrolu nad penězi národa a nezáleží mi na tom, kdo dělá jeho zákony.” Mayer Amschel Rothschild. 

Ať jde o drahou energii, benzín nebo o vysoké daně, jsme to my, v podstatě nevolníci, co na to doplácíme nejvíce. Zatím co Vy musíte jako drobný živnostník obracet v rukách každou korunu a jste zatěžováni byrokracií, která Vám háže klacky pod nohy, podniky jako ČEZ si užívají štědré státní dotace a vedení si rozděluje tučné odměny. Stát jim vlastně zaplatí za to, že nás obírají o spousty peněz a současně brzdí technologii na zastaralé úrovní aby mohli ospravedlňovat megalomanské projekty na stavby zastaralých technologií, které jsou označovány jako vyspělé.

Elektrárny jsou monstra, která podle mě vyhynou v okamžiku, kdy lidstvo bude mít k dispozici technologii umožňující levnou výrobu energie přímo doma. Takových technologií existuje celá řada, bohužel ale jsou často utajovány vládami kvůli národní bezpečnosti.

Mezi hlavní důvody patří ohrožení ekonomické stability státu a průmyslová špionáž nepřátelských režimů, které by takovou technologii mohly využít pro stavbu sofistikovaných zbraní.

Ekonomika dnes stojí celá na ropě. Pokud se tedy objeví taková technologie, nesmí se začít sériově vyrábět, protože bychom přestali platit drahou dodávku energie vyrobené tak, aby drahá byla. Dnes stojíme ve vývoji v bodě, kde jsme se nacházeli před desítkami let a jediný, kdo na těchto věcech pracoval a pracuje, je armáda na tajných základnách plných vědců a vojáků.

Taková základna je třeba v Nevadě a jmenuje se Area 51. Sem byly odvezeny trosky z Roswellu po zřejmě nejslavnější havárii UFO v 50. letech 20. století.

Je celá řada vědců, kteří vystupují v

" target="_blank"> projektu Disclosure (odhalení) Dr. Greera
, který se stal jeho hlavním iniciátorem. Tento původně lékař bojuje proti utajování technologií a zastrašování vědců, kteří si patentují nějaké udělátko, které by mohlo proměnit svět, jak ho známe.

Že k tomuto utajování dochází, potvrzuje i dokument, který byl zveřejněn v 80. letech poté, co to nařídil soud. Ten potvdil, že na základě svobodného přístupu k informacím mají právo znát alespoň seznam těchto utajených technologií.

Pokud mi nevěříte, podívejte se na něj sami kliknutím sem.

Mimo jiné je zde celá sekce utajených zdrojů elektrické energie a technologií pohonu vozidel. Taky jsou zde solární panely s účiností vyšší jak 20 %. Je to obrovská chyba, protože technologie by měla sloužit tomu, abychom se měli lépe a žili spokojený život.

Dnes jediný dotyk technologie, který je vidět, jsou mobilní telefony a digitální technika všeobecně. Mění se formát, zvětšuje display, doplňují se funkce a nový iPhone 5 má podle nekterých zdrojů disponovat dokonce holografickou zobrazovací jednotkou, takže se pravděpodobně dočkáme toho, že maličký volající se nám objeví nervózně přecházející po displeji.

Je to úžasné, viďte, kam technologie spěje, ale pozor na tuto iluzi. Technologie tu byla už desítky let, pouze fungovala výhradně pro armádní účely. Teprve až má armáda k dispozici technologie vyspělejší, uvolní něco pro komerční účely. Tato skutečnost je zdrojem spousty spekulací o tom, čím vyspělá armáda disponuje.

Můj názor je takový, že armáda je drahá zbytečnost, která neslouží lidstvu dobře a je pouhým nástrojem prosazování moci a vlivu silou. Při povodních se sice ukázalo že je i užitečná, ale to jen díky technice, kterou zapůjčila a která by mohla stejně dobře sloužit i speciálním složkám hasičů.

Právě Hasiči jsou na posledním místě a přitom dělají tu nejtěžší práci. Kdyby šel zlomek financí dávaných do armády na hasiče, nemuseli by si platit výzbroj ze svého a dělat těžkou práci za směšnou mzdu. Všude, kde teče voda, hoří nebo je vážná nehoda jsou hasiči jako první na místě a jako poslední odsud odjíždějí. Slouží lidem na plný úvazek.

Armáda oproti tomu lidi hlídá a stačí rozkaz k tomu, aby proti nim obrátila zbraň v občanské válce. Její neexistence musí být podmíněna neexistencí politiků, kteří by v opačném případě maličkou zemi bez obrany obsadili a území si rozdělili, ať se to tamním obyvatelům líbí, nebo ne. Bez armády by se nemohli bránit a já to v dnešní době považuju za politiku nepřijatelnou pro civilizovanou společnost. Je to však krutá realita a všechny války na světě byly, jsou a budou dílem politiků a nikoli obyčejných lidí.

Ve světě řádí spojenecké armády a naše složky NATO jsou často u toho. Abychom souhlasili s tím, že utrácíme spousty peněz v misích, jsme drženi v permanentním přesvědčení stejně jako za socialismu, že venku číhá třídní nepřítel, proti kterému je lepší preventivně bojovat, než nebojovat a být ohroženi terorismem.

Xenofobní povaha člověka, který má rád svoje a nemá rád cokoli cizí, se pro jejich manipulaci výborně hodí a nabízí tak poměrně snadně dosažitelný souhlas se sebevětším bezpravím, kterého se účastníme jako spojenecká armáda. Stačí pouze dát lidem informaci, že tamní lidi jsou na naše poměry jiní než my.

Tím, že všechno je to o jediné věci, se dostáváme opět k bankám a k penězům. Banky, které jsou dnes takřka v celém světě podřízeny a kontrolovány stejnými lidmi, na tyto války vládám pujčují peníze a účtují si úroky. Obě strany tak nepřestanou bojovat a budou stále muset nakupovat munici a nové zbraně. Z toho těží především zbrojařský a ropný průmysl což jsou odvětví, které neúměrně k ostatním profitují.

Nejvíc ale profituje banka, která to celé financuje s úrokem. Miliardy dolarů jsou tvořeny jednoduše z ničeho a skutečná hodnota peněz tím klesá.

Špičky finančního trhu spolu s vrcholovými politiky, odborníky a elitami ze všech oblastí včetně médií se každoročně setkávají utajeně za zavřenými dveřmi kde probírají další strategii. Pro tuto konferenci se vžilo označení Bilderberg a je to nejutajovanější akce vůbec. Celé hotely jsou vyklízeny, personál je prověřován nebo vlastní.

Chladné kalkulace techto lidí rozhodují, kdo bude jíst a kdo ne, kdo bude žít a kdo zemře. 7 miliard lidí je podle elity neudržitelné číslo a tak přišli s tím, že ideální by bylo snížit počet obyvatel na 500 milionů!

Jestli se jim to podaří, byl Adolf Hittler ubohý břídil. Proto je to problém všech a týká se to taky nás. Jak si může někdo dovolit rozhodovat o tom, kolik lidí má být na světě. Copak je to myslivost? Jak daleko necháme zajít elitu, než si konečně uvědomíme nebezpečí, které nám nachystala.

Ignorování aktuálních témat jako jsou skryté vlivy, války a zahraniční agrese přinese ošklivé a těžké časy, ve kterých nebude prostor pro demokracii ani pro to být člověkem. Můžeme riskovat tím, že všechny indicie označíme za absurdní a lživé? To, co nám elity chystají není svět, ve kterém chci žít, copak vy to chcete zkusit?

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře