Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

A je to tady. WADA spolupracovala na dopingových programech amerických "sportovců"

Hodnocení uživatelů:  / 9
NejhoršíNejlepší 
  • a-je-to-tady-wada-spolupracovala-na-dopingovych-programech-americkych-sportovcu
  • A je to tady. WADA spolupracovala na dopingových programech amerických

 

interní dokument WADA o schválení používání amfetaminů pro Bilesovou (viz. fotogalerie)

13.9.2016

Hackerská skupina "Fancy Bears" dnes zveřejnila interní dokumenty WADA (světová antidopingová agentura), z nichž vyplývá, že WADA kryla rozsáhlé dopovací programy američanů. Zatím byly zveřejněny dokumenty o nálezech sester Williamsových a 4-násobné vítězky z Ria Simone Biles.

Sputniknews informuje:

Tenistky Serena a Venus Williamsovy se souhlasem Světové antidopingové agentury WADA užívaly zakázané látky v rámci terapie, uvádí se v dokumentech, uveřejněných skupinou hackerů Fancy Bear, která se nabourala do databáze agentury.

Dokumenty také uvádějí, že americká gymnastka Simone Bilesová nebyla diskvalifikována, nehledě na kladný výsledek dopingového testu. Americká fanynka v Riu © REUTERS/ Alkis Konstantinidis Kdo je na prvním místě v „hanebném olympijském seznamu“? Podle těchto údajů Serena Williamsová v letech 2010, 2014 a 2015 se souhlasem WADA užívala oxykodon, hydromorfon, prednison, prednisolon a methylprednisolon. Její sestře Venus v letech 2010 —2013 bylo povoleno užívání prednisonu, prednisolonu, triamcinolonu a formoterolu. Diagnózy, které se staly důvodem takového rozhodnutí agentury, nejsou v dokumentech uvedeny. Bilesová v roce 2016 měla kladné výsledky testu na methylfenidat (psychstimulátor), ale jela na Olympiádu do Ria, kde získala 4 zlaté medaile. V letech 2012-2014 jí bylo povoleno užívání amfetaminu/dextroamfetaminu. Další přebornice v Riu, americká basketbalistka Elena Delle Donneová, v srpnu 2016 měla pozitivní test na amfetamin a v roce 2014 získala povolení na užívání amfetaminu a hydrokortizonu. Všechny tyto látky patří do seznamu zakázaných látek WADA.
Číst dál: http://cz.sputniknews.com/svet/20160913/3826330/wada-doping-sestry-williamsovy-bilesova.html

Dextroamfetamin je látka používaná mj. pro zvyšování výkonnosti atletů (wikipedia).

Už je to jasné? (a o čem mluvil Pjakin 25.7. ve smyslu, že pro USA jsou olympijské medaile čistý byznys-projekt) Celý skandál s meldoniem a odstraněním části ruského týmu z olympiády byla jedna velká maškaráda v režii USA s cílem zajistit, aby "výjimečný národ" zvítězil v medailové soutěži států a potvrdil tak iluzi "výjimečnosti", a v USA je doping naopak na denním pořádku. USA (reálně fašistický policejní stát) totiž "jedou" už desítky let právě na iluzi výjimečnosti, jakmile o ni příjdou, celý systém se rozpadně jako domeček z karet. Proto bojují za iluzi své výjimečnosti za každou cenu a jakýmikoliv prostředky. Krátce, WADA povolovala americkým sportovcům "z lékařských důvodů" polykat doping po kýblech - udělovala výjimky, takže sestry Williamsovy a další mohli zcela bez obav požívat cokoliv a u dopingové kontroly stačilo předložit lejstro a ani pozitivní nález nevadil.

Kdyby měl někdo pochyby - ruská gymnastka a Simone Biles, jedna z nich dopuje:

Další fotka "křehké teenagerky" Simone Biles:

Williams(ová?) a Šarapovová, jedna z nich prokazatelně dopuje: (viz. fotogalerie)

Olympijské hnutí je mrtvé

(V.V.Pjakin 25.7., výňatek)

...

Teď vložím jednu takovou vysvětlující poznámku. Já sám jsem kategoricky proti profesionálnímu sportu, protože poškozuje zdraví a vede k nesprávné orientaci a tvorbě ekonomického a sociálního modelu ve společnosti. Sport má být koníčkem a ne profesionální činností. Protože je to potom postavené na hlavu. Je-li sport zálibou, je doping v podstatě vyloučený. V dané situaci tato malá poznámka zazněla pro případ, že se někdo ozve s tím, že snad obhajuji profesionální sport apod. Ve skutečnosti neobhajuji profesionální sport, ale mluvím o mechanismech státního a nadnárodního řízení. Žijeme v reálném systému řízení, který musíme brát do úvahy.

Světové olympijské hnutí z právního hlediska zaniklo. A fakticky již světové olympijské hnutí zaniklo v roce 1980 při Moskevské olympiádě. Proč? Protože tehdy došlo k rozsáhlému bojkotu této olympiády ze strany 65 států, které se jí neúčastnily. A proč? Vždyť k bojkotům ze strany různých států docházelo i dříve? Proč tedy nemluvím o jiných datech? Z jednoho jednoduchého důvodu. V roce 1980 USA a 29 států zorganizovaly alternativní olympijské hry. Dokud nebyly organizovány žádné alternativní hry, bylo možné hovořit o rozvoji olympijského hnutí, o jeho existenci a heslech „Mírový sport”. Jakmile byly zorganizovány alternativní olympijské hry, znamenalo to zánik světového olympijského hnutí. A celé to následné období byl ten pacient nemocný a teď jenom vydali potvrzení o jeho smrti. To je, oč tu jde.

Proces zániku tohoto olympijského hnutí nelze posuzovat bez olympiády v Los Angeles v roce 1984. Moskevská olympiáda v roce 1980 a olympiáda v Los Angeles 1984 tvoří jeden celek s ohledem... Procesy světové historie nejsou věcí jednoho okamžiku, mají dlouhodobější charakter. Prvky jednoho procesu mohou být rozmístěny v čase. Proč o tom mluvím? Věc se má tak, že tuto olympiádu prý na oplátku bojkotoval SSSR. A proč prý? Protože SSSR olympiádu v Los Angeles nebojkotoval! Absolutně ji nebojkotoval. Ten problém byl jinde. Co se v té době dělo na Západě? Na Západě v té době vládla protisovětská hysterie, která se táhla od olympiády v roce 1980. Je třeba vůbec říci, že pro Západ není žádný principiální rozdíl v tom, na jakém základě právě rozdmýchá protisovětskou, protiruskou hysterii. Oni si vždy důvod najdou. V daném případě si vybrali vpád, jak oni říkají vstupu ruské armády do Afghánistánu. Světová společnost byla tímto činem pobouřena a USA oznámily Sovětskému svazu, že nemohou našemu reprezentačnímu týmu na olympijských hrách v Los Angeles zaručit bezpečnost!!!  Ale počkejte. Co je hlavním principem olympijských her? V době her se dokonce i ve starověkém Řecku vždy přestalo válčit, a platilo, že všichni jsou na nich v bezpečí...?!

Všichni se tam tedy sjíždějí a bezpečnostní služby USA ručí za bezpečnost všech kromě sovětské delegace? A když si vzpomeneme na Mnichovskou olympiádu v roce 1972? To je mimochodem také k tomu mnichovskému střelci. Co se tam stalo? Teroristé tam zavraždili izraelské sportovce a jednoho západoněmeckého policistu. Zabili trenéry. Postihlo to izraelskou reprezentaci. Z pozice vedení SSSR, ať už bylo jakékoliv, neboť vůbec nebylo to z nejlepších... Já vím...

Co vlastně znamená: „Neručím za bezpečnost?” To znamená: „Já vám ručím za to, že proti vám budou podniknuty teroristické útoky!” Protože světový terorismus neexistuje jako samostatná síla. Celý mezinárodní terorismus je pouze prvkem realizace nadnárodního řízení buď ze strany nějakého samostatného státu, nebo nadnárodního řízení zosobněného globálním prediktorem. To je mezinárodní terorismus! Je to realizace mezinárodní politiky jinými způsoby. Pokud jeden stát vzkazuje tomu druhému, že jeho sportovcům nemůže zaručit bezpečnost, tak to znamená, že budou zavražděni. Je to varování! Vyšlete sportovce? No tak to bude váš problém, až je tu povraždí. A proč? A zde ruští úředníci, tedy tenkrát sovětští úředníci, kteří snili o tom, stát se součástí západní elity, propásli historickou šanci začít formovat alternativní olympijské hnutí. Opravdové olympijské hnutí! Které dokonce již bylo zahájeno mezinárodní akcí Družba 84. Nepokračovali v tom a nechali to všechno zapadnout. V té době bylo možné bezbolestně převzít iniciativu.

Vždyť ta olympiáda v Los Angeles byla nudná. Američané tam nad všemi zvítězili, stali se těmi hlavními, šéfíky! A proč to bylo pro Američany tak velice důležité? Problém byl v tom, že celý Západ i USA prožívaly v osmdesátých letech hlubokou krizi. Zbývala pouze otázka, kdy se zhroutí a výhledově to mělo být okolo roku 1985. Situace byla přibližně stejná jako teď v USA. A USA tenkrát potřebovaly dát... Ekonomická situace v zemi se zhoršovala, ve všem nepořádek. USA musely ukázat, že jsou ve světě ti nejvyšší z nejvyšších. Musely předvést, že jsou ti nejlepší, že všechno překonají... Víte, ten pocit vlastní výlučnosti a všemohoucnosti ve společnosti postupně vyprchává s růstem napětí v ní. Bylo třeba získat vítězství, a jak mohli ve sportu vyhrát, kdyby soutěžili s ruskými, sovětskými sportovci? Oni věděli, že to nedokážou. Bylo tedy nutné zařídit, aby se ti sportovci olympiády nezúčastnili. Aby mohli vyhrát! Oni to udělali. Neručíme za vaši bezpečnost a zkusíte-li přijet, tak vás vyřídíme. Aby naše vítězství bylo „čisté”.

Oni tedy vyhráli, v roce 1985 nastoupil Gorbačov a první co udělal bylo, že zvýšil kurz americké měny ze 60 kopějek na rubl, a potom dokonce na 6 rublů. A USA byly okamžitě našimi sovětskými zdroji zachráněny před krachem. Přímo ihned! To byl rok 1985. A proč nastoupil Gorbačov, a co tamta olympiáda znamenala? Ta věc se má tak, že sovětská partajní nomenklatura snila, byla celá přímo užírána horoucím přáním stát se lokajíčkem amerického páníčka. A když tedy zakázali účast na olympiádě, tak se mezi sebou rozhádali, kdo... Zpoza oceánu jim bylo řečeno: „Tak vy chcete na Západ? Ale vždyť víte, že nejste nic jiného než posluha? Víte, že vás tu nikdo nechce? Neumíte se chovat, a stále vás musíme trestat sankcemi.” „Oj, opět na nás uvalili sankce? To kvůli tobě nám náš páníček zase udělil sankce!” A meziklanový boj vedl k čistkám, ve kterých zvítězili ti, kteří se chtěli stát na Západě posluhou. Ti také prosadili Gorbačova. Taková čistka tam probíhala. Z vedení eliminovali všechny, kteří z nějakých důvodů nebyli připraveni prodávat svou vlast. A není důležité z jakých důvodů. Jednoduše všechny, kteří nehodlali sloužit a stát se lokajíčky amerického páníčka, kteří nebyli připraveni rozložit SSSR, rozprodávat Rusko. Ty tedy všechny eliminovali, neboť vyhráli, vyhráli ten boj mezi klany. A co pozorujeme teď?

USA mají ten samý problém. Velká a rozsáhlá krize! V ekonomice i politice se USA jako globální velmoc hroutí. Jediná velmoc. USA opět potřebují, aby na olympiádě zvítězily. Ale aby na ní mohly zvítězit, musí se opět zbavit ruských sportovců! Chápete to? Tam kde je výhru možné zajistit dopingem. Američané, jak to řekl McCain v jednom fejku: „Ať ho žerou ke snídani, obědu i večeři. Ať ho berou třeba tuny, celé kýble.” Američané jsou úplně v klidu a ke svým kontrolám nikoho nepouštějí. Tam kde to umožní, je situace samozřejmě jiná, protože přece jen musí udržovat zdání nějaké slušnosti, jinak se jejich řízení může úplně zhroutit. Tam kde to tedy můžou vyřešit dopingem, to tak udělají. Ale jak chcete soutěžit s Isinbajevovou? Oni ve škole fyziku normálně nevyučují a ona skáče výlučně s využitím fyzikálních zákonů. Chápete? Fyziku vyučují ve škole jak u nich, tak i u nás a ona prostě velice zkušeně, ať podvědomě, ať vědomě, v každém případě si to už dokáže spočítat. Ona skáče na základě fyziky. To je takový předmět ve škole! Jak s ní chcete soutěžit? Tady vám žádný doping nepomůže! Proto: Absolutně čistý sportovec. Kolektivní odpovědnost. A jejich eliminace. Potřebují zajistit vítězství americké reprezentaci!

..


Více zde: http://leva-net.webnode.cz/products/a-je-to-tady-wada-spolupracovala-na-dopingovych-programech-americkych-sportovcu/

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře