Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Vada ruských voleb - příliš mnoho voličů!

Hodnocení uživatelů:  / 3
NejhoršíNejlepší 

Musím se smát , jak průhledně, zaujatě a neobjektivně hodnotí mise OBSE průběh ruských voleb ! Například : "Kritizován byl hlavně neadekvátní tlak na voliče, který vedl k vysokému počtu hlasujících !" No to je skutečně k smíchu ! I u nás se totiž zvažuje uzákonit : "Povinnost chodit k volbám pod hrozbou sankcí a v některých demokratických státech již toto pokud vím funguje !!!" Tedy, když my v ČR například v dohledné době uzákoníme zvažovanou povinnost chodit k volbám a naše volební účast pak bude kolem 90 %, tak to bude zcela - "v pořádku".

  • vada-ruskych-voleb-prilis-mnoho-volicu

Nynější ruská účast kolem 65 % však je - "tak strašně vysoká !!" , že svědčí o zcela neúměrném tlaku na chudáky voliče v Rusku. Není to náhodou tak, že disident Navalnyj vyzýval k neúčasti na volbách, a ono mu to vůbec nevyšlo ?? No a tak tak se to nyní mise OBSE pouší : "Alespoň nějak zaflastrovat", aby měl Navalnyj klidné spaní a nepropadal dalším úzkostným stavům a depresím.

Mezi členskými státy OBSE převažují státy NATO a jejich servilní podržtaškové, takže výsledky :"Jejich pozorování" - jsou už dopředu známy. Pouze se mrhá papírem. Až budou někdy volby v USA doporučuji je sledovat komisí v tomto složení : Rusko, Srbsko, Bělorusko ,Vietnam, Čína, Severní Korea, Venezuela, Bolívie, Barma, Laos, Pakistán, Sýrie, Egypt.

Opravdu s chutí bych si přečetl zase - "Tu jejich závěrečnou zprávu !"

P.S. Nevím jak se o :"Pozorovací misi OBSE vyjádřit" , abych nebyl opravdu sprostý. Trapní koupení šaškové, je myslím si to přiléhavé označení.

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/466624-v-rusku-to-nebyly-skutecne-volby-tvrdi-pozorovatele-z-obse.html
 
 
zdroj:http://www.novarepublika.cz/2018/03/vada-ruskych-voleb-prilis-mnoho-volicu.html?spref=fb

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře