Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Klausův hradní podržtaška zaútočil na legitimní demokratické instituty!

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

 

Studující Jan Lupoměský - profesionální analytik politického odboru Kanceláře prezidenta republiky, který dokončuje studium na Právnické fakultě UK, o frašce s plastovou pistolkou v podání exkomunisty Vondrouše - karikující atentát na prezidenta, prezentoval 3.10.2012 jménem Hradu článek, kterým v patrné snaze zalíbit se svému živiteli, nevybíravě zaútočil na dosud odolávající ostrůvky demokracie v Česku.

  • klausuv-hradni-podrztaska-zautocil-na-legitimni-demokraticke-instituty

Adept na získání titulu doktora práv, placený Hradem, svůj servilní výplod nazval - "Útok na prezidenta je útokem na demokracii".

Dále pouští uzdu infantilním fantaziím - "… útok na prezidenta Václava Klause lze odsoudit hned ze dvou rozměrů – z lidského a občanského. Každý člověk musí být pobouřen atakem na život druhého …….Zároveň každý občan musí se zavržením odsoudit útok na prezidenta jako ústavního představitele svého demokratického právního státu…/citace/".

Hysterické blábolení, jako by jeho živiteli ve Chrastavě, v pátek 28.9.2012,  opravdu šlo o život, Lupoměský vygradoval otevřeným útokem na legitimní demokratické instituty - "….. na jaře letošního roku historicky selhala sociální demokracie, když na místo konstruktivní opoziční, věcné kritiky fanaticky burcovala dav a jim vždy oddané odbory k demonstracím až defenestracím. V touze co nejdříve se dostat k moci se nebránila prakticky ničemu. Přikládala pod kotel nenávisti ke státu a politice …….začal bezprecedentní útok na zvolené autority, které většinově rezignovaly na obhajobu demokratického uspořádání a s vidinou krátkozraké mediální obliby tento rybník demokracie začaly samy vypouštět…… ./citace/".

K tomuto absurdnímu útoku na skomírající demokracii v Česku lze uvést, že jistě je plně věcí našeho pana prezidenta, jestliže zálibu v mladých chlapcích přestal tajit a zaměstnává-li nedostudovaného snaživého mládence, kterého si z jistých důvodů oblíbil, u sebe na Hradě.

Jinou věcí ale je, že z našich daní placení veřejní činitelé a natož zaměstnanci prezidentské kanceláře, by rozhodně neměli mediálně napadat legitimní ústavní instituty, kterými u nás dosud ještě jsou parlamentní politická strana ČSSD a oficiální zaměstnanecké odbory.

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře