Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Utečenci musí respektovat zákony ČR

Hodnocení uživatelů:  / 6
NejhoršíNejlepší 

Bohaté arabské země a stejně tak severoafrické státy bojkotují veškeré snahy uprchlíků a nechtějí je. Ti tak zůstávají oříškem zejména pro Evropskou unii, tedy bohužel i pro ČR. Přiznejme si na rovinu, že v dnešní době převážná část neutíká před krutostmi, i když pochopitelně existují i chudáci, kteří utíkají z nezbytnosti.

 

Copak nemáme vlastních problémů dost? Máme na to vůbec peníze? Pokud jde o uprchlíky, a ne o důchodce, potřebné nebo studenty, tak evidentně ano. Nakonec vše dospěje do stavu, kdy bude výhodné být migrantem a užívat si sociálních výhod na úkor ostatních.

  • utecenci-musi-respektovat-zakony-cr

 

Marně jsem čekal, že uprchlíci přijdou do Evropy vděčni a s pokorou. Každý z nich přitom může být nebezpečným potencionálním islamistou vydávajícím se za zbídačeného uprchlíka. Vrcholem potom je, že někteří imámové chtějí dokonce uplatnit právo šaría u nás.

Utečenci musí respektovat naše zákony a naše morální hodnoty, a to i za podmínky, že pro ně jsme pouze prozatímní destinací v cestě za lepším. Nicméně jejich útočnost a arogance jsou něco, co je zcela nepřijatelné. Je nutné si uvědomit, že naše země patří našim občanům. Nebezpečí imigrace tedy můžeme sledovat dnes a denně.

Položme si však otázku a hledejme příčinu, jak se tato mohutná  imigrační vlna zrodila. Vše většinou vzešlo od režimů, jako je USA, které rozvrátily Irák, Sýrii a Libyi s cílem sjednat pořádek po americku, což se naprosto vymklo kontrole, a nyní břemeno utečenců nenesou. A to už není předmětem tohoto článku počet mrtvých civilistů.Ing.

Ing. Pavel JANEČEK, zastupitel města Náchoda

www.janecekpavel.cz

Facebook komentáře