Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Začne NATO válku s Ruskou federací?!

Současná situace na Ukrajině není ničím jiným, než klidem před obrovskou bouří a onen režim ticha zbraní a sliby Kyjeva, že dodá do Donbasu teplo a energii, nejsou ničím jiným, než falešnou maskou vraha chystajícího se zasadit vražedný úder, která je určená pro ošálení světové veřejnosti.

Bojím se toho, že vzhledem k obrovské zadluženosti USA a k tomu, že pokud Američané něco neudělají, začnou brzy všechny země obchodovat v jiné měně, než je nekrytý předlužený dolar, udělají USA cokoli, aby se to nestalo a udrželi si svou dominanci.

  • zacne-nato-valku-s-ruskou-federaci
Současné zprávy o tom, jak je ruská ekonomika zničená sankcemi a rubl klesá v kursu oproti uměle na výši drženému dolaru, který ve skutečnosti nemá žádnou opravdovou hodnotu, jsou jen přípravou na obrovskou provokaci, kdy bude pravděpodobně proti ukrajinské armádě použita jaderná zbraň a hodí se to na Rusko. Západní politici a média budou pak tvrdit, že to byl zoufalý čin zničené země a pokus zvrátit jinak neodvratnou prohru a krach.

Tomuto plánu nasvědčuje jinak šílená zpráva o tom, že Porošenko prohlásil, že ukrajinská armáda je připravena dobít a obsaditdistribuční stanici plynu na Arbatské kose a část území Arbatky, které patří Krymu, tedy v současné době přímo Ruské federaci (http://rusvesna.su/news/1418687096)! Pokud k tomuto útoku dojde, je pravděpodobné, že bude přímo v útočné ukrajinské linii odpálena jaderná puma, což bude prezentováno jako ruský raketový útok atomovou zbraní a stane se to záminkou ke vstupu jednotek NATO na Ukrajinu a k jejich zapojení do boje o Krym.

Pravděpodobně nás čeká válka, která pokud vypukne, zasáhne určitě Ukrajinu a Krym a možná další kus Ruska a některé ze zemí z bývalého socialistického bloku. Podle amerického plánu pak bude následovat uzavření hranic, ostnaté dráty a kulometná hnízda, prostě nová železná opona. Evropa se stane americkým vazalem pod "laskavou ochranou USA". To je americký plán, ale opravdu si v USA myslí, že umí odhadnout Rusy?! Jak, to dopadne doopravdy, je velice těžké předvídat!

Je třeba otevřít oči a uvědomit si, že pokud k takové, nebo jiné podobné provokaci dojde, nebude to Rusko, kdo z toho co nastane, bude mít užitek. Ruská federace nemá zapotřebí používat proti ukrajinské armádě zbraně hromadného ničení, ani nechce začít novou studenou válku a přijít o evropské obchodní partnery. Ten, kdo z toho bude mít největší prospěch a zisk, ten bude opravdovým viníkem a strůjcem války, která pokud k ní dojde, bude stát mnoho nevinných lidských životů!

Ladislav Kašuka.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře