Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Vy, ani Vaše církev nemáte právo nikoho urážet a soudit pane Halíku!

Hodnocení uživatelů:  / 1
NejhoršíNejlepší 

Pan teolog a prezident České křesťanské akademie v České republice Tomáš Halík je schopný veřejně obvinit cca 50% obyvatel ČR z rasismu a extremismu, když s ledovým klidem v televizi pronese, že jen rasisté a extremisté mohou v současnosti podporovat Ruskou federaci a Putina!

  • vy-ani-vase-cirkev-nemate-pravo-nikoho-urazet-a-soudit-pane-haliku
Mě osobně jeho postoj vůbec neudivuje, protože si z hodin historie nepamatuji, že by někdy katolická církev podporovala vlastenectví slovanských národů a chovala sympatie k těm, kteří chtějí být nezávislí na Německu, nebo Vatikánu. Takže pan Halík, stejně jako pan Duka a vlastně všichni vyšší katoličtí církevní hodnostáři už z principu, jako členové církve, která po staletí násilně pokatoličťovala a vybíjela slovanské země, musí stát na straně západních velmocí proti vlastnímu národu a Rusku, stejně jako za husitů, za Habsburků, nebo za Hitlera, kdy tato církev také vždy pevně a neochvějně stála proti slovanským zemím a nejvíce pak vždy proti na Vatikánu nezávislému, velkému a silnému pravoslavnému Rusku.

Není tedy vůbec divu, že katolická církev stojí i dnes proti Rusku. To katolická církev uměle stvořila Ukrajinu, která nikdy předtím neexistovala, stejně tak, jako doopravdy neexistuje žádný ukrajinský národ (protože etnicky to jsou Rusové a Rusko jako takové vzniklo jako Kyjevská Rus) a nikdy neexistovali katolíky vymyšlení bájní germánští Ukrové, o kterých nikdo neslyšel předtím, než katolíci začali za Rakouska – Uherska a později, když část dnešní Ukrajiny okupovala polská armáda násilně odtrhávat tamější lid od Ruska a tvrdit jim, že jsou někdo jiný, než ve skutečnosti jsou, přičemž všechny, kteří měli tu odvahu se hlásit ke svým pravým, tedy ruským kořenům povraždili a umučili v koncentračních táborech smrti, jako byl Talerhof. Bylo to něco nelidského a zrůdného, něco úplně stejného, jako kdyby odtrhli od naší republiky severočeský kraj a mučením, výhrůžkami, popravami a výmysly nakonec za několik desetiletí většinu Severočechů přesvědčili, že vůbec nejsou Češi!

Proto také i dnes katolíci úplně stejně jako před pár desetiletími, když žehnali nacistickým zbraním, když Ustašovci ve jménu jejich nebeského pána páchali genocidu na Chorvatech, nebo když katoličtí Habsburkové pobíjeli české pány po bitvě na Bílé hoře, stojí za cizáky proti vlastní zemi, schvalují naše členství v Evropské unii, které, dělá z naší země opět německého vazala a kážou o tom, že je morální povinností přijímat muslimské uprchlíky v počtu, který nám určí a nadiktuje Německem řízený Brusel!

Nebude to však katolická církev, kdo se bude o uprchlíky starat a kdo zaručí, že budou respektovat zvyklosti a zákony naší země, přestože dostala díky úplatným politikům a zrádcům národa v restitucích majetek, který jí nepatřil a měla ho již od doby císařství jen ve správě, nebo jí  byl odebrán a znárodněn prvním prezidentem Československé republiky T.G. Masarykem za jejich roli při třistaletém zotročování našeho národa a prezidentem Edwardem Benešem za kolaboraci s nacistickými okupanty!

Katolická církev, kterou tento pán zastupuje je tím největším zlodějem a vrahem nevinných lidí v celé historii lidstva a pokud sama nevládla, byla vždy věrným sluhou těch největších diktátorů a zrůd (což samozřejmě nedělala zadarmo, ale pokaždé za peníze a pozemky). Tento pán, ani nikdo jiný z této obrazně řečeno ne boží, ale přímo ďábelské organizace, ve které se ty největší a nejúplatnější bestie maskují v rouše beránčím, tedy rozhodně nemá právo moralizovat a urážet lidi s jiným názorem, nazývat je extremisty, nebo rasisty, když organizaci ve které působí, vedou již od jejího vzniku právě extremisté, rasisté, vrazi a dogmatici toho nejtěžšího kalibru!

Ladislav Kašuka.

Facebook komentáře