Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Vatikán ponechal bez trestu obscénnost spáchanou o vánočních svátcích a dává tím zelenou podobným činům pohoršujícím všechny slušné lidi!

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

O katolických vánočních svátcích, kdy se ve Vatikánu shromažďují statisíce věřících, byla ukrajinská členka hnutí Femen Jana Ždanovová zadržena vatikánskou policií za to, že na Svatopeterském náměstí z Betléma odcizila sošku Ježíška a pózovala s ním před lidmi držíce ho přitom mezi obnaženými ňadry. Podle mluvčího vatikánské policie, mohla být souzena za pokus o krádež a obscénnost. Nakonec však byla bez trestu propuštěna, zřejmě proto, aby mohla společně se svými sestrami z hnutí pokračovat v boji proti Putinovi a Rusku, což je činnost, kterou plně podporují západní politici i sám Vatikán!

  • vatikan-ponechal-bez-trestu-obscennost-spachanou-o-vanocnich-svatcich-a-dava-tim-zelenou-podobnym-cinum-pohorsujicim-vsechny-slusne-lidi

Mám proti katolické církvi (nikoli proti věřícím) mnoho výhrad (od násilného obracení na víru, po genocidy pohanů a pravoslavných věřících, upalování nepohodlných, kolaboraci s nacisty, pedofilii, vymáhání majetku, který jí nepatřil atd.) a nyní přibyla jedna navíc. Myslím totiž, že se ze strany Ždanovové jednalo o perverzní a nechutný čin, obzvlášť s přihlédnutím na čas a místo, které si pro svůj obscénní čin vybrala a proto měla být po zásluze potrestána aspoň několika týdny vězení, pokutou a veřejně prospěšnou prací! Členky hnutí Femen, které tolik obdivují a milují své vzory z punkrockové kapely Pussy Riot, s kterými se předhánějí v nechutnostech a vulgaritách prezentovaných na veřejnosti, si nezaslouží žádné ohledy, ani úctu, protože sami nic takového neprojevují vůči ostatním, které jejich činy uráží.

Co se týká mého osobního názoru a pohledu na hnutí Femen a kapelu Pussy Riot, myslím, že takové „ženštiny" lehkých mravů za podobné činy patří do vězení, nebo svěrací kazajky! Pokud však na svém postoji trvají a chtějí takovýmto způsobem nadále upozorňovat na bezpráví, nedemokratičnost a omezování práv a svobod žen, navrhuji jim uspořádat živé vystoupení kapely Pussy Riot v nějaké mešitě na území ovládaném IS (nebo klidně i mimo něj), při kterém budou aktivistky tohoto hnutí veřejně souložit a strkat si do přirození islámské svaté relikvie, zpívajíce přitom, že chalífa je satan, aby svět viděl, že to s tím bojem za skutečnou svobodu a demokracii (za což byly členky Pussy Riot našimi prozápadními politiky oceněni cenou Václava Havla) myslí skutečně vážně.

Myslím, že tím by byl celý problém s partičkou nechutných vulgárních „pussy" celosvětově vyřešen a více by o nich nikdo neslyšel a nemusel se zabývat nechutnostmi, které předvádí. Ve skutečnosti však těmto „bojovnicím" jde hlavně o to se zviditelnit a žít z příspěvků protiruských západních oligarchů a politiků a obdivovatelů vulgarity a úchylností, kterých se na světě v každé historické epoše pár milionů najde. Proto, své „hrdinské skutky" páchají jen v zemích, kde jim ve skutečnosti žádný fatální trest nehrozí a zemím, kde by skutečně mohlo dojít k nějaké větší újmě jejich členek, se obloukem vyhýbají.

Facebook komentáře