Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

T. G. Masaryk by byl pravděpodobně V. V. Putinem přímo nadšený!

Dnešní pravdoláskaři, kapitalisté a pravicoví politici se často ohání Masarykem jako by jim patřil a dávají ho rádi za vzor, přičemž tím naprosto překrucují to, čím opravdu byl, co dělal a co cítil. Masaryk byl totiž především VLASTENEC a socialista, tedy LEVIČÁK, který viděl budoucnost v silném a nezávislém ČESKOSLOVENSKU a ve většinovém (ne úplném) NÁRODNÍM HOSPODÁŘSTVÍ!

Ti, co se sami trochu zajímají o historii, nejsou po přečtení těchto řádků nikterak překvapení, těm ostatním, kterým je Masaryk znám pouze z velkohubých prohlášení našich současných politiků to vysvětlím.

  • t-g-masaryk-by-byl-pravdepodobne-v-v-putinem-primo-nadseny

Pan prezident první Československé republiky totiž věděl, že každý politik slibující nějaké zlepšení lže a nemůže ve skutečnosti nic změnit, pokud stát nemá vlastní zdroj příjmů a je pouze závislý na tom, co mu přiznají feudálové a kapitalisté na daních. Moc dobře znal neochotu těchto „vyšších vrstev“ cokoli udělat pro lidi a odvádět peníze do státního rozpočtu. Věděl o křivdách, které napáchala především německá šlechta a průmyslníci na českém národě a proto udělal roku 1919 pozemkovou reformu a znárodnil majetky šlechty, velkostatkářů, uhlobaronů a některých průmyslníků ve prospěch státu a lidu Československé republiky (stejně, jako to v současnosti udělal v Rusku Putin).

T. G. Masaryk věřil v bratrství Čechů a Slováků a společně s M. R. Štefánikem věnoval většinu svého života úsilí o vybudování na Němcích nezávislého ČESKOSLOVENSKÉHO státu. Asketický morální sportovec jeho formátu by určitě nebyl přítelem alkoholiků, zdegenerovaných šlechticů, ani prognostiků, kteří zprivatizovali a vrátili všechen státní majetek a tím i moc zpět do rukou cizinců (především Němců) z jejichž rukou je právě Masaryk tak pracně vyrval.

Musím říci, že „soudruh“ Vojtěch Filip má aspoň tolik rozumu a sebereflexe, že se nedovolává Klementa Gottwalda, protože dobře ví, že by si před ním leda tak odplivl a poslal ho za to, co udělal z komunistické strany kutat uran. Naproti tomu, pravdoláskaři, Karloidé a pravičáci se dovolávají vlastence a socialisty Masaryka, který svůj život zasvětil svobodnému Československu a všechny ty, kteří se podíleli na neústavním rozdělení tohoto jím milovaného státu, díky nimž je naše země součástí nové německé říše zvané Evropská unie a kteří nás zadlužili na mnoho generací dopředu, by pravděpodobně označil za vlastizrádce a postavil před popravčí četu.

Masaryk by Československo určitě nevedl cestou zkažené neslovanské západní kultury pochodů obnažených lesbiček a gayů před očima veřejnosti a dětí, cestou pornografie přístupné dětem na novinových stáncích a na internetu, cestou legalizace malých dávek tvrdých drog, ani vulgární mluvy v kinematografii, televizi, nebo literatuře! Masaryk by daleko spíše našel souznění v krocích prezidenta Ruské federace V. V. Putina, který se na rozdíl od představitelů USA a Evropské unie snaží chránit tradiční morální a rodinné hodnoty a nezávislost své země a který dokázal vyrvat většinu klíčového průmyslu z područí oligarchů a cizích korporací a předat zpět do rukou ruského státu.

Ladislav Kašuka.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře