Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

„Magoři“ z Washingtonu.

Normální soudný člověk nemůže pochopit, jak někdo může vypustit z úst takové lži a hlouposti, jako to již několik měsíců činí čelní představitelé USA. Jejich rétorika je plná štvavé propagandy proti Rusku a navíc je úplně zcestná, až s prominutím blbá. Něco takového totiž nemůže pronést normální soudný člověk, ale pouze úplný magor. No schválně, posuďte sami.

Šéf Pentagonu Chuck Hagel úplně klidně na zasedání asociace armády USA prohlásil toto: „Musíme něco udělat s revizionistickým Ruskem, jehož moderní a bojeschopná armáda už stojí na prahu NATO“. Když byla během tohoto zasedání položena admirálovi Kirbymu od novinářů otázka, jak by vysvětlil Hagelova slova a jak se Rusko mohlo přiblížit k NATO, když se naopak aliance dostala až k hranicím Ruska tím, jak se neustále rozšiřuje a nabírá nové členy, Kirby prohlásil pouze toto: „Tímto způsobem na věc pohlíží Putin, ale ve Washingtonu se na to pohlíží jinak“.

  • magori-z-washingtonu

Vyčerpávající odpověď, že ano?! Korunu tomu nasadila všem dobře známá mluvčí bílého domu Psakiová, která nedávno hrozila vnitrozemskému Bělorusku tím, že u jeho břehů zakotví americká bojová flotila, když prohlásila, že tuto hrozbu od ruské armády na ruském území pociťují i další země (samozřejmě věrní spojenci USA).

Nezlobte se na mě, nechci nikoho urážet, nebo soudit a většinou takové tvrdé odsudky veřejně nepíši, ale tvrdit, že Rusko je hrozbou, která se přiblížila k hranicím NATO tím, že má na svém vlastním území moderní a bojeschopnou armádu, která se k velké lítosti USA dokáže ubránit jejich případné invazi, může jedině válečný štváč, lhář, nebo úplný magor (případně tzv. 3v1) a lidé, kteří takovou rétoriku přijmou a vezmou jí za svou, jsou bohužel úplně ten samý případ, nebo pouze nemají dost vysoký intelekt na to, aby posoudili absurdnost takového tvrzení!

Vše nasvědčuje tomu, že USA se pořád ještě nevzdali svého zvrhlého plánu vyvolat lokální válku s Ruskem na Ukrajině, nebo v Pobaltí a spustit novou železnou oponu mezi Evropou a Ruskem, s cílem urvat pro sebe celý evropský trh a zbavit se ruské konkurence.

Ladislav Kašuka.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře