Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Co zbylo po roce z předvolebních slibů a povolební euforie:

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Když v létě 2013 padla tolik zatracovaná Nečasova vláda, mnoho lidí zajásalo a téměř všichni si mysleli, že po mnoha nevyslyšených protestech a masových demonstracích konečně nastal čas změny, že nastal čas konce škrtů v sociální sféře, že skončí odírání důchodců a zmrazování platů pracujících. Jinými slovy, lidé byli připraveni dát šanci napravit křivdy, omyly a chyby vládních pravicových stran levicové ČSSD. Co se tedy vlastně stalo, že o rok později je větší část veřejnosti vládou ČSSD znechucena stejně, nebo dokonce více než tou předchozí?!

  • co-zbylo-po-roce-z-predvolebnich-slibu-a-povolebni-euforie

Po volbách ČSSD začala dělat kličky a úhybné manévry a opouštět pozice, které zastávala před volbami. Koalice s KDU - ČSL, která není ničím jiným, než politickou prodlouženou rukou Vatikánu a stranou ANO vedenou oligarchou Babišem, je pro ČSSD cestou do pekla ústupků, kompromisů a nesplněných předvolebních slibů. Tato levo - křesťansko – podnikatelská koalice, není lidově řečeno ani prase, ani pes a nikdo neví, co od ní může v budoucnu čekat.

Jediné, čeho jsme se od této vlády dočkali, je pouze další přerozdělení koryt. Na předvolební sliby ČSSD o zastavení církevních restitucí, nebo zřízení státní banky a mobilního státního operátora, si dnes už nikdo z této vlády ani nevzpomene, a lidé opět pomalu rezignují a ztrácí naději na jejich splnění.

Další věcí, které jsme se od této vlády dočkali, je podpora nacionalistických a neonacistických banditů, kteří svrhli legitimní vládu na Ukrajině, a schválení finanční pomoci pro tyto z USA a EU řízené teroristy, kteří se dostali v Kyjevě k moci pomocí zbraní a upalování lidí zaživa.

Zatímco v ČR umírají děti, které nemají na operace, protože náš stát jim je odmítá uhradit a nechá je raději zemřít, nechala naše vláda za velkého oslavného hlaholu z Ukrajiny dovézt a za těžké miliony léčit Banderu uctívající fašistickou lůzu. Tito vrazi civilistů a policistů, kteří vystoupili ze zvlášť pro ně vypraveného letadla zpití pod obraz, se tak dočkali ze strany naší vlády a parlamentu mnohem většího soucitu, než malé děti slušných a poctivých občanů ČR.

Tak si čím dál častěji říkám, jestli tuto vládu není třeba rychle poslat tam, kam jsme poslali tu Nečasovu, než nadělá ještě více škody …

Ladislav Kašuka.

Facebook komentáře