Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Nejkvalitnější PROTEIN objeven!

Hodnocení uživatelů:  / 6
NejhoršíNejlepší 

Bílkoviny jsou základním stavebním kamenem většiny lidských tkání. Nicméně ne všechny jsou dobře stravitelné a vstřebatelné. Proteinový hit posledních let, který objevili vrcholoví běžci je ideální pro lidský organismus...

  • nejkvalitnejsi-protein-objeven

Konopý protein. Čím je tak výjimečný a proč je tak oblíbený? Bez nadsázky proto, že se jedná o nejkvalitnější a nejlépe vstřebatelnou bílkovinu vůbec.

Výjimečné vlastnosti konopného proteinu?

Z hlavních vlastností konopného proteinu lékaři i sportovci vyzdvihují především přítomnost všech 23 aminokyselin, což je naprostý přírodní unikát. Wikipedia o aminokyselinách uvádí:

"Až na nepatrné výjimky jsou všechny proteiny ve všech živých organismech sestaveny z pouhých 19 druhů aminokyselin a jednéiminokyseliny, prolinu. Ty se obvykle označují jako biogenní nebo také proteinogenní aminokyseliny. Dále ještě existují 21. a 22. aminokyselina (selenocystein a pyrolysin), které se ovšem vyskytují vzácně a 23. aminokyselina N-formylmethionin využívaná bakteriemi místo methioninu pro iniciaci translace."

Další vzácností je přítomnost proteinů albuminu a edestinu. Albumin je hlavní protein lidské plazmy se zásadními funkcemi na látkovou přeměnu. 

Konopný protein je tak dohromady se svojí až 90% vstřebatelností dokonalým stavebním materiálem pro většinu lidských tkání. A navíc díky svému 100% rostlinnému složení vůbec nezatěžuje trávicí soustavu tak jak je tomu u syrovátkových proteinů. Nové výzkumy ukazují, že látky přítomné v konopném proteinu pomáhají opravovat porušenou DNA! 

Kdy a jak konopný protein pomáhá?

Konopný protein je ideální při všech dietách, kdy dodává snadno vstřebatelné bílkoviny a tělo je nemusí složitě vyrábět. Je skvělý jako doplněk stravy pro všechny sportovce, při zvýšené fyzické zátěži a při detoxikaci. Je výjimečným pomocníkem po zraněních či operacích, kdy zásadně pomáhá regeneraci tkání. Konopný protein neobsahuje lepek a dá se připravovat jako shake a nebo při vaření (studená kuchyně - pomazánky, teplá kuchyně - palačinky).

Čistá 50% rostlinná bílkovina je k dostání v různých příchutích nebo s rýžovým mlékem a sladem jako Konopný Gainer.

Síla a zdraví jsou nyní otevřené všem...

Zdroj: http://www.konopny-protein.cz/http://www.zelenazeme.cz/

 

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře