Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Konopí bez THC nefunguje - další lež pharma korporací a systému.

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Nedávno jsme publikovali článek o konopném oleji a jeho zdravotních benefitech. V komentářích se pak objevily reakce, že konopí bez THC je k ničemu, že nefunguje. Je vidět, že spiknutí pharma firem se daří..

  • konopi-bez-thc-nefunguje-dalsi-lez-pharma-korporaci-a-systemu
  • konopi-bez-thc-nefunguje-dalsi-lez-pharma-korporaci-a-systemu

Samozřejmě! Konopí s obsahem THC (tedy marihuana) je zakázáno, resp. povoleno jen za účelem zisku několika vybraných a konopí bez THC je k ničemu - takhle to nalinkovali a takto se jim to líbí.

Aby mohli dále zásobovat populaci tunami chemikálií s druhotnými účinky, kde jedna pilule přebíjí druhou. Aby na běžné problémy se zřejmými příčinami se používali nejnovější vynálezy ze švýcarských laboratoří. Aby odklon od zdravého rozumu a přírodní moudrosti byl dokonán a lidstvo mohlo být nadobro zotročeno elitářskými všelživci.

Děkuji nepotřebuji.

Jak je to tedy s konopím bez THC?

Konopí kromě THC (tetrahydrokanabinol) přirozeně obsahuje 9 dalších kanabinoidů - viz obrázek. 
Dva z nich jsou nejdůležitější. Kanabidiol (CBD) a kanabinol (CBN). Působí totiž na "kanabinoidní systém, který je součástí všech živých organizmů a ovlivňuje celou řadu životních funkcí včetně rozmnožování a příjmu potravy" (http://cs.wikipedia.org/wiki/Kanabinoidy).

Dokázáno zkušenostmi našich předků i nás samotných je, že konopí bez THC pomáhá při: cukrovce, lupénce, roztroušené skleróze, depresích, artritidě, astmatu, zánětech, alergiích, kožních problémech, bolestech klobů a tak dále a tak dále.To vše právě díky kanabinoidům CBD a CBN.

Více se dočtete třeba zde: http://www.zelenazeme.cz/clanky-a-nazory/bio-konopny-caj nebo zde: http://www.zelenazeme.cz/konopi-clanky-nazory-informace-diskuze/co-jsou-kanabinoidy-a-proc-jsou-pro-telo-tak-dulezite

Konopí bez THC funguje!

Pharma a systém všelživce nepotěším, ale je to tak. Konopí skrývá velký potenciál pro každého z nás. Může nám ulevit od spousty zdravotních problémů, protože je to integrální součást celého ekosystému (kterého jsme i my součástí).Umí nám doplnit, co kde chybí.

A není to náhoda, že právě tyto kyseliny napomáhají přirozené tvorbě endokanabinoidů v těle. Ano - naše tělo si umí kanabinoidy i samo tvořit!

Ale už dost toho ohavného marketingu.

Pokud někomu stále nedochází, že konopí je naší přirozenou součástí a že jeho podpora je návratem ke zdravému rozumu, může dál baštit pilule a stravovat se chemickými koktejly.

Ať se ale pak nediví, že má neustále špatnou náladu, je nemocný a má šedou auru.

Na závěr uvedu citát z knihy Hovory s Bohem (Neale Donald Walsch), který dobře vystihuje, o čí zisky v této hře běží.

"Z konopí, které lze pěstovat levně, můžete vyrábět nejen papír, ale také provazy, trvanlivé oblečení a dokonce velice účinné léky. Konopí má široké použití a jeho pěstování je tak levné, že proti tomu bojuje velmi mocná zájmová skupina."

Hovory s Bohem - Kniha 3, str. 256-260

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře