Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Znalecké posudky miliardový byznys

 

Znalecký posudek je v České republice nejpoužívanějším důkazem, který je součástí téměř všech soudních spisů a to jak civilních tak trestních. V trestních věcech znalecké posudky v plné výši platí stát a jejich nařizování nepodléhá žádné kontrole, přičemž jich většinu nařizují sami vyšetřující policisté, jejichž jediným zájmem je prokázat i věci, které se nikdy nestali, k čemuž slouží právě již zmíněné „naprosto nezávislé“ znalecké posudky. Výhradně proto, je těchto znaleckých posudků nařízeno ročně za několik set milionů.

  • znalecke-posudky-miliardovy-byznys

 

 V opatrovnických věcech, znalecké posudky taktéž v plné výši platí stát, a tak se zcela logicky, ani zde s jejich nařizováním nijak nešetří. Průměrně jsou v každé věci nařízeny dva znalecké posudky, ale není výjimkou, že jich je i pět a více. V České republice mají totiž znalecké posudky takovou zvláštnost, pro většinu soudců jsou mnohem lepším důkazem, než je svědecká výpověď. A tak se zde místo výpovědí, které nestojí nic, nařizují znalecké posudky, které platí stát. Nikdo se tak nemůže divit, že si z tohoto stavu udělali soudci svůj vlastní byznys. Každý soudce se tak domluvil s nějakým znalcem na úzké spolupráci. Soudce nařizuje znalecké posudky, za účelem jejich vypracování ustanovuje právě tohoto znalce, ten mu do znaleckého posudku píše přesně to, co tento soudce potřebuje a ještě se s ním dělí o státní peníze, které dostane za vypracování tohoto posudku.

Vždyť všechno platí stát!!!

V ostatních civilních věcech platí znalecké posudky taktéž stát, ale ten je následně vymáhá od účastníků, kteří soudní spory prohráli, většinou jsou to lidé, kteří zkrachovali, nebo se utopili v dluzích, tedy jsou to většinou naprosto nevymáhatelné pohledávky. Proto se ani zde s nařizováním znaleckých posudků nijak nešetří, opět se tak totiž soudci se svými známými znalci dostanou k hromadě státních peněz!

Nařizování znaleckých posudků, totiž v České republice nikdo nekontroluje! Jedinou kontrolou by totiž měli být právní zástupci, jenomže ti jsou většinou do tohoto byznysu přímo zapojeni. Pro ně je totiž takové nařízení znaleckého posudku velice výhodné, neboť to prodlouží soudní spor a oni si přijdou opět na své, neboť jsou placeni za provedené úkony. Čím déle probíhá soudní spor, tím více vydělávají a je jim tak naprosto jedno, jak a kdo to celé na konci zaplatí. Většinou jsou to právě oni, kteří navrhují provedení znaleckého posudku, který následně zpochybní a požadují provést další a další, na což samozřejmě velice dobře slyší soudci a znalecké posudky nařizují jak na běžícím páse.

Ustanovení právního zástupce, placeného státem!

Je-li některý z účastníků civilního sporu v takové finanční a majetkové situaci, že na právního zástupce nemá prostředky, ustanoví mu právního zástupce soudce, a pak veškeré náklady na právní zastoupení tohoto účastníka platí taktéž stát. V takovýchto případech jsou opět ustavováni dobří známí soudců, kteří jsou k těmto lidem pořádně štědří. Takto ustanovený právní zástupce ani nemusí provést žádné úkony a přes to je mu proplaceno vše, o co požádá a nejedná se o žádné malé částky, jde zde o desetitisíce ale mnohdy i statisíce korun. Opět se zde jedná výhradně o státní peníze, a tak to nikoho nezajímá. V konečném účtování to dělá ale stamiliony korun ročně, většinou za nikdy neprovedené úkony, nebo úkony které neměli žádný podstatný význam, pro vyřešení věci, nýbrž byly zaměřeny jen na prodloužení soudního sporu.

Právní zástupci jsou ale ustanovováni nejen lidem ve špatné finanční a majetkové situaci, ale také dobrým známým soudců! Pak i za tyto lidi platí vše stát, a když říkám vše, myslím tím vše, tito lidé jsou i osvobozováni od placení soudních poplatků, tedy soudí se naprosto zadarmo!!!

Takto je zde nakládáno se státními prostředky!

Vše výše napsané mohu komukoliv jednoznačně prokázat nezvratnými důkazy opatřenými státními razítky!

24. 2. 2015 Tomáš Vacka

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře