Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Šiklová urazila milióny lidí, zaslouží pár facek

Hodnocení uživatelů:  / 8
NejhoršíNejlepší 

To, že je člověk veřejně známá osoba z něj ještě nedělá člověka moudrého. Je tam tolik blbů, že bych s nimi mohla vydláždit Václavák a ještě bych jim měla na náměstí Svobody do Brna. Docela by mne zajímalo co ta...

Někdo stářím moudří a někdo zblbne. Někdo zůstane křivák po celý život. Šiklová a další zakuklení komunisté polibte nám pr… a konečně si nechte svoje rozumy od cesty. My vám na ně prostě kašleme. Jediný výsledek je, že nás naserete, my dostaneme infarkt a už vůbec nikdo na vás nebude moci pracovat tak, abyste dostávali svoje obr důchody a naši důchodci živořili u kontejnerů.

  • siklova-urazila-miliony-lidi-zaslouzi-par-facek

Fuj, to se mi zase hnulo žlučí.

Češi mají mizerné vzdělání a žijí pořád v komunismu, říká Šiklová. Většina Čechů dle ní ani neví, co to islám je. Také nejsou schopni uvažovat. Podle nějaké Šikové mají Češi pocit, že za vše mohou židé, Američané, buržoazie, islám. Uprchlíky z neznámého důvodu nezařadila a z vrozené skromnosti se nezmínila ani o těch, co se celé roky přiživovali na komunistech a žili si jako prasata v žitě zatím co ostatní se nikdy s nimi nezapletli.

Další její kecy jsou opravdu výživné. Prý jsme vděčni za to, že jsme se vyhrabali z komunismu. Dneska jsme prý dobře fungující evropskou zemí, a to i po stránce životní úrovně. Ovládá nás nechuť dělit se o to, co máme a co považujeme za samozřejmost, s nějakými utečenci,“ nabídla Šiklová vysvětlení.

Podivná osobo, vy snad ani nevíte co je komunismus, jinak byste netvrdila, že jsme v něm někdy žili.

Doporučuji doplnit si vzdělání, abyste nebyla trapná.

Navíc nám tu tvrdíte, že jsme dobře prosperující a máme dobrou životní úroveň.
Na to jste přišla kde? Nebo spíše kde to žijete? Já znám život v Česku z obrácené strany a není to žádná sláva když vidím stařečky a stařenky vybírat popelnici a vedle nich rozmařilé nepřizpůsobivé ověšené zlatem žijící z našich daní.

Další pitomost, prý nemáme chuť se dělit o to co máme s utečenci.
Teda osobo, co my vlastně podle vás máme? Žije se z ruky do huby a živit nějaké ekonomické migranty? Na to se vám z vysoka vyse…..

Kdo nesouhlasí s islámem, imigrací či politikou EU je podle ní prostě blbec. Já už mám opravdu plné zuby tak zvaných celebrit, co mají pocit že sežrali všechno moudrost světa a my ostatní jsme tu od toho abychom poslouchali a dřeli na ně jak magoři.

To, že je člověk veřejně známá osoba z něj ještě nedělá člověka moudrého. Je tam tolik blbů, že bych s nimi mohla vydláždit Václavák a ještě bych jim měla na náměstí Svobody do Brna. Docela by mne zajímalo co ta osoba dělala 12 let mezi komunisty.

Pí Šiklová, jediní kdo mají v Evropě rozum jsou bývalé státy RVHP. Tak to prostě je. Nejsme zdegenerovaní jako západní civilizace a nebezpečí cítíme na hony a víme, kdy komu zvoní hrana. Víte ona zvoní a nahlas. Zvoní celé Evropě a my nemáme chuť se vést pitomci, co si myslí že multikulti je obohacení. Rozbíjíte evropské hodnoty na padrť a máte snad pocit, že je nahradíte jinou kulturou.

Ta jiná kultura je tak jiná a pro nás nezkousnutelná:

Nechceme Halal porážky
Nechceme dětské nevěsty
Nechceme nosit hidžáby
Nechceme své děti učit krvavý islám
Nechceme muže co souloží s kozama
Nechceme žádné jejich zvyky

Pí Šiklová, už máte docela dost let, tak se vykašlete na to, abyste určovala jak budou žít naši potomci.

zdroj:http://www.na-septande.cz/vse/politika/siklova-urazila-miliony-lidi-zaslouzi-par-facek

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 damirr@volny.cz 2017-12-13 20:06
Takový hnůj se jen tak nevidí a je to veřejně známá....

Facebook komentáře