Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Propaganda ve jménu “jediného správného” výsledku voleb se jmenuje “boj proti dezinformacím”

Hodnocení uživatelů:  / 3
NejhoršíNejlepší 

Pod přímou poklicí vlády, tedy ČSSD, ANO a KDU-ČSL, pod přímým řízením ministerstva. Tak bude fungovat spolupráce soukromých neziskovek, ministerstva a sociálních sítí. Jasná propaganda nese přezdívku “boj proti dezinformacím” a nebojí se to ani přiznat.

Podle serveru Aktuálně.cz zástupci ministerstva vnitra řekli, že spolupráce mezi vládou, neziskovkami a sociálními sítěmi by mola vypadat podobně jako v Německu či Francii, kde se mažou všechny nepohodlné názory jako o závod. Například Facebook na základě nahlášení po zbavení imunity maže fotografie, zmínku jména či citace z volebního programu Marine Le Pen.

  • propaganda-ve-jmenu-jedineho-spravneho-vysledku-voleb-se-jmenuje-boj-proti-dezinformacim

Dále pak zástupce přiznal, že boj proti dezinformacím je v těchto zemích veden také na základě strachu z toho, že zmíněné “dezinformace” by mohly nepříznivě ovlivnit volby. Jestli to, že proti ovlivnění voleb se postavilo ministerstvo, tedy lobbing konkrétních politických stran a boj proti dezinformacím může konkrétní politický subjekt využívat skrze represe k potlačení konkurenčních politických subjektů, nikoho nezaskočilo.


Tři konkrétní strany mohou omezovat vliv politické konkurence na sociálních sítích. Stačí například stížnosti na lži vládních stran jednoduše potlačovat a naopak stížnosti na nepravdy opozice zvýrazňovat a privilegovat a přísněji potlačovat.

Ministerstvo dále uvádí, že se rozhodně nebude jednat o mazání příspěvků na objednávku. Tím, že chtějí napodobit francouzský a německý systém, však přiznali, že se bude jednat o cenzuru.

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#3 Jaroslav Martínek 2017-03-06 00:43
Nabízím plnohodnotnou náhradu za facebook, na kterou naše ministerstvo pravdy a lásky snad nemá dosud žádný vliv.
https://vk.com/feed
Jedině, že by evropská hodnota nejvyšší jakosti - soudruh komisař pravdy a lásky z Chovancovy stáje - zasloužilý homopornoumělec Janda něco vymyslil. Ale našel jsem tam krásný pánský model, který by se pro něho hodil a který by jistě uvítal vzhledem ke své orientaci.
#2 Bedrich Pavelka 2017-03-05 19:17
Kdyby mluvili pravdu a nelhali nemuseli mït takové problémi!!!!
#1 damirr@volny.cz 2017-03-05 10:17
Už abychom se zbavili vládních vlastizrádců, kteří ignorují zájmy národa a stále více lezou do područí čtvrté říše pod vedením té čarodějnice Merkel-Hitler která se připravuje na vládu Evropě a pokoření Ruska. A společně s pozváním verbeže posílí Bundeswehr a stejně jako Hitler dostane řádně přes tlamu, ale tentokráte to zřejmě bude naposled a skončí provždy choutky čtvrté říše na ovládnutí Ruska.

Facebook komentáře