Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Cizinci pořezali v Brně dva muže, mezi pachateli měli být i azylanti

Hodnocení uživatelů:  / 3
NejhoršíNejlepší 

Tento příběh se neodehrál v Londýně, ani v Bruselu, ani v Paříži. Jak upozorňují autoři reportáže, příběh se může stát komukoliv “třeba i vašim synům,” upozorňuje autor na videu o události, která se stala v noci z 22. na 23.12, tedy den před Vánoci.

  • muslimove-porezali-v-brne-dva-muze-mezi-pachateli-meli-byt-i-azylanti

Dva muži byli napadeni noži, když se cestou z diskotéky v Brně zastali dívky, kterou slovně napadla skupina cizinců údajně Arabů. Když se proti nim ohradil její kolega, jeden z cizinců na ně vytáhl nůž a začal vyhrožovat. Poté se spustila bitka, které se zúčastnilo více osob. Dva muži byli vážně pořezáni na hlavě a jen se štěstím vyvázli pouze s jizvami. Podle vzhledu zranění mohli oba přijít například o oko či ucho. Se zprávou přišla iniciativa Slušní lidé, která natočila reportáž, včetně rozhovoru s oběťmi napadení.

Policie zadržela skupinu 4 cizinců, z toho dva Afghánce, 1 Libanonce a Egypťana. Dva z podezřelých měli být údajně obyvatelé azylového centra v Kostelci. “Toto vše je výsledek multikulturní politiky našeho státu,” upozornil muž na videu. Video se nyní masově šíří sociálními sítěmi.

Nyní musíme upozornit diskutující pod videem, aby se zdrželi emocionálních výpadů, které by mohly mít za výsledek i problémy s policií, jelikož levicoví aktivisté nahlašují všechny sprosté a naštvané komentáře.

Fotografie jednoho z napadených (viz. fotogalerie):

AKTUALIZACE: Zprávu o napadení zveřejnil server iDNES.cz s tím, že podle prohlášení policie nemůže být zveřejněna identita podezřelých, z nichž tři již byli obviněni. Již nyní se však ozývají hlasy, které tvrdí, že pachatelé rozhodně nepocházeli z azylového centra. Vzhledem k tomu, že není možné ověřit tuto informaci, ponecháváme domněnku o tom, že dva pachatelé byli z azylového centra v Kostelci, jako stále aktuální. 

zdroj:http://www.stop-multikulti.cz/arabove-porezali-v-brne-dva-muze-mezi-pachateli-byli-azylanti/

DOPLNĚNO: BAKALOVI VÍTAČI Z AKTUALNE.CZ -----------------------------

Cizinci v Brně pořezali dva muže. Virální video lživě vinilo uprchlíky, šířila ho i poslankyně SPD

Brněnští policisté zadrželi trojici podezřelých v noci na 23. prosince krátce po útoku. Mužům je 24, 30 a 31 let. Nejstarší z nich je obviněný z těžkého ublížení na zdraví, nebezpečného vyhrožování a výtržnictví a může dostat až desetiletý trest.

Brno - Incident mezi dvěma skupinami mužů nedaleko brněnského klubu Caribic se odehrál v brzkých ranních hodinách v sobotu 23. prosince. Policisté po příjezdu ke klubu našli dva muže s bodnými a řeznými ranami. Výpověď, jak je "napadli uprchlíci", už má na Facebooku přes 250 tisíc zhlédnutí.

Podle informací Aktuálně.cz byli muži hosty klubu Caribic, do kterého se jeden z nich po střetu vracel pro bundu. Tam měl prohlásit, že útočníci vypadali jako Afričané.

Policisté, kteří na místo přijeli po oznámení přes tísňovou linku, následně na nedalekém Moravském náměstí dohledali čtveřici podezřelých, kteří odpovídali popisu útočníků. Kriminalisté nyní tři muže stíhají - dva ve věku 24 a 30 let jako obviněné z výtržnictví a jednatřicetiletého muže pro těžké obvinění na zdraví, nebezpečné vyhrožování a výtržnictví.

Nejagresivnějšímu útočníkovi hrozí deset let vězení, dvěma jeho společníkům dvouleté tresty.

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 damirr@volny.cz 2017-12-28 07:42
To video ještě včera bylo shlédnutelné na AC24 Ale svině multikulti se snaží ze všech sil bránit pravdě.

Facebook komentáře