Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Lidl lže! Kříže mu vadí, ale mešitu s půlměsícem na svých výrobcích propaguje!

Hodnocení uživatelů:  / 8
NejhoršíNejlepší 

Obchodní řetězec Lidl tvrdí, že z fotografií řeckých kostelů odstranil kříže záměrně, aby byly jeho výrobky nábožensky neutrální. To je ovšem sprostá lež! Protože jen krátce před kampaní Řecky týden měl obchodní řetězec Lidl kampaň 1001 delikates orientu a tam propagoval symbol islámu- mešitu s půlměsícem!

  • lidl-lze-krize-mu-vadi-ale-mesitu-s-pulmesicem-na-svych-vyrobcich-propaguje
  • Zdroj Lidl

 

Zde je ukázka fotografie přímo z Lidlu na niž je kostel s odstraněným křížem: (viz. fotogalerie)

A zde je ukázka letáku Lidlu platného od pondělí 21 srpna: (viz. fotogalerie)

Jak můžete sami vidět, tak symbol mešity s půlměsícem je na letáku Lidlu mnohem, ale mnohem výraznější než malé kříže na fotografií řeckých kostelů a přesto Lidl půlměsíc neodstranil! Tedy tvrzení Lidlu o náboženské neutralitě je sprostá lež a Lidl záměrně odstraňuje jen křesťanské symboly, al islámské symboly mu nevadí!!! Tento obchodní řetězec se nás snaží vychovávat k nepřátelství vůči křesťanství, ale zároveň i k toleranci k islámu. A proto si kladu otázku kdo vlastně stojí za Lidlem? Muslimsky investor? nebo nějaký magor co miluje islám a nenávidí křesťanství? Chování Lidlu přesně zapadá do mého popisu postupné ekonomické islamizace Evropy, jak jej popisuji v knize Eurabia - Mýtus nebo realita?
 
Myslím si, že zde nezbývá jiná možnost, než začít propagovat ekonomický bojkot Lidlu a to trvale. Zároveň je potřeba informovat naše spoluobčany o co jde a co vlastně Lidl provádí, protože to není poprvé, co se Lidl začal místo prodeji potravin věnovat výchově údajně xenofobních a protiislámských Moravanu, Slezanu a Čechů ...

Po kauze studenta jedné české univerzity, kterého nutili učitelé k autocenzuře při vypracování studie o vztahu islámu k terorismu (podrobnosti zde), tak jde o další ukázku snahy propagandisticky vnutit českým občanům přátelský vztah k islámu ....

zdroj:http://eurabia.parlamentnilisty.cz/Articles/31629-lidl-lze-krize-mu-vadi-ale-mesitu-s-pulmesicem-na-svych-vyrobcich-propaguje-.aspx

+ BONUS --------------

 

Lidl a neutralita? Kříže maže, islámské půlměsíce nechává 

Obchodní společnost Lidl definitivně odhalila svůj přístup. Chce před islámem dobrovolně skrývat znaky evropské kultury. Po celé Evropě smazal ze známých řeckých křesťanských památek krize, aby zachoval náboženskou neutralitu. Tak svůj krok hájil. 

Jenže týden před takzvaným řeckým týdnem Lidl pořádal 1001 delikates orientu. Zde na obrázku (viz. fotogalerie) uprostřed vidíte kopuli známou z mešit, na které půlměsíc, islámský ekvivalent křesťanských křížů, smazán není. 


Tak je to tedy s neutralitou? Nijak. Lidl se rozhodl urážet Řeky, aby náhodou neurazil náboženské fanatiky, kterých je mezi muslimy samozřejmě daleko vyšší podíl než mezi stoupenci všech ostatních náboženstvích. 

zdroj:http://www.stop-multikulti.cz/lidl-a-neutralita-krize-maze-islamske-pulmesice-nechava/

---------------------

 

Jiří X. Doležal: Kríže prekážajú, ale polmesiace nie? Tak nechajme Lidl moslimom

Na obchodný reťazec Lidl sa zniesla veľká kritika za vymazanie krížov z kupolí gréckych kostolov v letáku na obaloch potravín z Grécka, pod zámienkou náboženskej neutrality, pričom islamský polmesiac na obaloch zostal zobrazený

Jiří X. Doležal na českom portáli Reflex situáciu komentoval nasledovne: “Tovar, na ktorom je obrázok kríža, hoci to nebolo nikde výslovne povedané, môže v predstavách markeťákov Lidlu niekoho odradiť, a tak sa pozmení realita, vymažú sa symboly, na ktorých stojí táto kultúra, a ktoré ju stvorili. Kresťanské symboly.”

Z kupolí gréckych kostolov v letáku teda zmizli kríže, ale pritom v ponuke “1001 delikates Orientu” sa pri názve zobrazila mešita s polmesiacom, symbolom islamu. “OK, chcú byť korektní, chcú byť univerzálni, nechcú mať na výrobkoch žiadne náboženské symboly, povedal by si nepoučený občan. Tak to ale samozrejme nie je. Lidl, ktorému vadili kríže na kresťanských kostoloch, s úplnou samozrejmosťou predáva tovar, na ktorom je obrázok mešity s tradičným polmesiacom,” komentuje Doležal.

Pre porovnanie uvádza prípad, keby sa naopak odstránili islamské symboly z fotografií. Lidl by potom podľa neho čelil obrovskej kritike za “šírenie nenávisti”.

“Keď však rovnako nenávistný akt urobia proti symbolom kresťanstva, je to úplne v poriadku, občianski aktivisti neprotestujú, mimovládky mlčia, preto protiextrémistická polícia nekoná a všetky spokojne prizeráme, ako sa nám tu gumuje kresťanstvo a namiesto neho plíživo nastupujú symboly islamu,” konštatuje Doležal.

Táto vec ho skutočne nahnevala, a preto odkazuje, že “keď Lidlu prekážajú kresťanské symboly a moslimské nie, tak nech predáva len moslimom, a kto nie je moslimom, nech do Lidlu ani nechodí”.

zdroj:http://www.hlavnespravy.sk/jiri-x-dolezal-krize-prekazaju-ale-polmesiace-nie-tak-nechajme-lidl-moslimom/1124172

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře