Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Kteří čeští poslanci v EP hlasovali pro uvalení sankcí na ČR

Hodnocení uživatelů:  / 9
NejhoršíNejlepší 

Podívejte se, kteří čeští poslanci hlasovali pro to, aby EU uvalila na Českou republiku sankce za nepřijímání migrantů.

Na posledním zasedání Evropského parlamentu 18. května 2017 se opět jednalo o migračních kvótách. Komisař pro migraci Dimitris Avramopoulos prohlásil, že Komise podá do měsíce žalobu na členské státy, které nepřebírají řádně uprchlíky podle bruselských kvót.

  • kteri-cesti-poslanci-v-ep-hlasovali-pro-uvaleni-sankci-na-cr
  • article_photo

Evropský parlament přijal následně usnesení s názvem Zajištění funkčnosti postupu přerozdělováníV něm „vítá oznámení Komise, podle nějž v případě, že členské státy nezvýší v dohledné době počet přemístěných osob, nebude otálet s uplatněním svých pravomocí, kterými disponuje na základě Smluv; usuzuje, že to bude znamenat také zahájení řízení o nesplnění povinnosti.

Jinými slovy, EP vyzval k uvalení sankcí na Českou republiku za nepřebírání migrantů podle kvót EU – k tomu, aby na Českou republiku Evropská komise podala žalobu u Evropského soudního dvora.

Já jsem hlasoval proti. Naopak pro toto protičeské usnesení hlasovali poslanci Niedermayer (TOP09) a Polčák (STAN).

Ve stejný den také Evropský parlament přijal usnesení s názvem Strategie EU pro Sýrii, ve kterém členské státy vyzývá k dalšímu přijímání uprchlíků ze Sýrie, a to za situace, kdy se Česká republika pod hrozbou sankcí brání přijetí tisíců migrantů podle kvót EU. Evropský parlament v usnesení „vyzývá členské státy EU, aby projevily větší odhodlání při sdílení odpovědnosti a umožnily uprchlíkům, kteří utíkají z válečných oblastí v Sýrii, nalézt ochranu za hranicemi bezprostředně sousedícího regionu, a to i prostřednictvím programů přesídlování a přijímání uprchlíků“. Jinými slovy, poslanci, kteří hlasovali pro, chtějí, aby si Česká republika převzala více uprchlíků ze Sýrie. Já jsem hlasoval proti. Pro usnesení naopak hlasovali Telička, Ježek, Charanzová, Dlabajová (ANO), Zdechovský, Šojdrová, Svoboda (KDU-ČSL), Štětina, Niedermayer (TOP09), Polčák (STAN), Poc, Poche (ČSSD) (str. 38 protokolu o hlasování).

A jak vlastně hlasovala Věra Jourová (ANO) členka Evropské komise za Českou republiku, když komise předložila Evropskému parlamentu návrh na rozdělení migrantů podle kvót? Budete se divit, co o hlasování v Komisi prozradila:

Autor: Petr Mach

Zdroj: http://machpetrmach.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=605697

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#2 panchart11@seznam.cz 2017-05-28 09:05
Zrádci, vyhodit vás a odstěhovat na jih nebo do nějakého slumu mezi ty Vaše, které si sem chcete pustit....
#1 damirr@volny.cz 2017-05-24 06:35
Vlastizrádci si zaslouží buď oprátku, nebo kulku. Jiná možnost není.
Naopak pro toto protičeské usnesení hlasovali poslanci Niedermayer (TOP09) a Polčák (STAN).
Telička, Ježek, Charanzová, Dlabajová (ANO), Zdechovský, Šojdrová, Svoboda (KDU-ČSL), Štětina, Niedermayer (TOP09), Polčák (STAN), Poc, Poche (ČSSD) (str. 38 protokolu o hlasování).
Na šibenici by se nádherně vyjímal takový Štětina, to by byl zážitek. Sice nejsem sadista, ale taková příležitost by pro tento národ bylo něco jako "vítání jara". A nejen Štětina, ale i ostatní vlastizrádci a to i vládní jako Herman, Sobotka, Chovanec a další. No nebylo by to hezké aby se tahle vlastizrádná holota houpala na václaváku na šibenicích? A je na čase vystoupit z EU už jen z důvodu, že je to fašistická zrůdná organizace.

Facebook komentáře