Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Exredaktor České televize Jan Hrubeš hrubě urazil Jaromíra Jágra

Hodnocení uživatelů:  / 7
NejhoršíNejlepší 

Exredaktor České televize Jan Hrubeš hrubě urazil Jaromíra Jágra za to, že přijal vyznamenání od prezidenta Zemana. Hrubeš označil Jardu Jágra za “mizerného člověka” který “kolaboruje s stbáckou a proruskou hrůzovládou”.

  • exredaktor-ceske-televize-jan-hrubes-hrube-urazil-jaromira-jagra
Co na to říct? Vždy, když lidé z České televize mluví o někom, kdo nepatří do jejich sluníčkářské nebo byznysové party, vypadne z nich většinou jen nenávist a zloba.
 
To, co řekl Jan Hrubeš, jsou mimořádně trapné výkřiky lidí, co nic nedokázali.
Jaromír Jágr si vyznamenání zaslouží, jelikož jeho práce ve sportu a reprezentaci naší země vydá za všechny ministry zahraničí dohromady.
 
 
 
Bývalý moderátor České televize a někdejší mluvčí Úřadu vlády Jan Hrubeš:

„Ten který nosil na dresu číslo 68 jako symbol okupace, ten který umí oslovit davy a pomoci svrhnout tuhle stébáckou, proruskou hrůzovládu teď servilně přijímá státní vyznamenání a kolaboruje. Je mi za něj stydno. Skvělý sportovec...ale mizerný člověk," zlobil se na sociálních sítích bývalý moderátor České televize a někdejší mluvčí Úřadu vlády Jan Hrubeš.

Jaromír Jágr: 

„Vy, exredaktore ČT, nemáte právo nikoho soudit, to má jen Bůh – a to vy, jak jsem si přečetl váš názor, rozhodně nejste!“



Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře