Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Další česko-americká neziskovka na školách propaguje přínos muslimské migrace!

Hodnocení uživatelů:  / 4
NejhoršíNejlepší 

Tak zde máme další projekt jenž jednostranně na českých školách propaguje přínos imigrace muslimů z Afganistanu pro českou společnost. Opět je to propagandistický projekt zaměřený na žáky českých škol.

  • dalsi-cesko-americka-neziskovka-na-skolach-propaguje-prinos-muslimske-migrace
  • Ukázka z jednoho pracovního listu k tomuto projektu, jak se českým dětem podsouvá, že se nemáme bránit kolonizaci Evropy muslimy:

O projektu: "Učme se o uprchlících (USOU), který vznikl jako dobrovolnická aktivita česko-amerického týmu studentů z Grinnell College v Iowě. Naší snahou bylo nabídnout učitelům a jejich studentům pohled na aktuální otázku uprchlictví prostřednictvím zkušeností mladé afghánské dívky žijící v České republice. Na projektu s námi spolupracovali pedagogové, odborníci, mladí umělci a členové neziskových organizací", se takto dočteme na webu jeho organizátorů.  

Příběh je postaven na klasickém manipulování, otec afgánské dívky je vysokoškolák (přece většina uprchlíků z Afganistanu má vysokoškolské vzdělání, jak tvrdí propaganda stoupenců migrace a multikulti).

Ukázka z jednoho pracovního listu k tomuto projektu, jak se českým dětem podsouvá, že se nemáme bránit kolonizaci Evropy muslimy: (viz. fotogalerie)

V krátkém videu vypráví údajná uprchlice z Afganistanu například o tom, že islámské zahalení žen (burqa) nikdy nebyla součástí afgánské kultury. To je ovšem lež a manipulace! Protože například cestovatelé z 19. století vykreslili afgánské žen zahalené do burqy. Člověk má tak dojem, že cílem projektu je vyvolat v českých dětech dojem, že vlastně mezi afgánskou kulturou a naší kulturou není žádný rozdíl a není se čeho bát.  ... 

Pak se v tomto krátkém filmu podsouvá žákům, že lidé jenž varují před islámem a imigrací nemají s islámem a imigrací žádnou zkušenosti, což je samozřejmě lež a manipulace. osobně mám s muslimy a islámem zkušenostní víc jak deset let a viděl jsme a zažil jsme s migranty víc než dost, abych vědě proč před islámem a imigraci varuji. Závěr celého filmu nese jasné poselství: Islám není problém, naopak je to super, že nás takhle muslimové obohacují .... 

Celý projekt je tak klasická jednostranná  manipulace s českými žáky ve stylu, migrace je ok, islamizace České republiky není problém, většina Afgánců jsou vysokoškolský vzdělání a nejsou problém pro naší společnost a kdo je proti je rasistaxenofob a islamofob ... 

Propagandistický film o přínosu migrace muslimů z Afganistanu:

 
 

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 damirr@volny.cz 2017-04-28 15:26
Asi jsem "fob" a vůbec není důležité jaký fob. Ale ti inženýři a jiná havěť která sem migruje za účelem bezpracného zisku sem do Evropy nepatří a měli bychom je hnát sviňským krokem zpět odkud přitáhli. A spolu snimi i naši zaprodanou vládní verbež, která tohle vše podporuje. A v čele by měl s tou verbeží táhnout Sralbotka-Sobot ka.

Facebook komentáře