Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

České soudy pomáhají úmyslně pronikat islámským zákonům do českých škol

Hodnocení uživatelů:  / 2
NejhoršíNejlepší 

Nejvyšší soud nám vzkazuje, ze šaría nikoho neohrožuje. Nejvyšší soud si mysli, že je projevem ctnosti tolerovat utlačování zen a islamizaci veřejného prostoru. V jakékoliv veřejné instituci nemá islámské zahalováni žen co dělat. Kdo to nechápe, je nepřítelem skutečně svobody, skutečné lidskosti a lidské civilizace. A ti, kdo chtějí svobody a občanská práva západní civilizace zachovat i pro příští generace, se proti takovým nebezpečným hlupákům budou muset dříve nebo později zásadně postavit.

  • ceske-soudy-pomahaji-umyslne-pronikat-islamskym-zakonum-o-ceskych-skol

 

Zatimco si v Íránu odpykávají dlouholeté tresty ženy za to, ze na verejnosti sundaly hidzab a v Paříži si ho ženy po letech navlékají, aby se nemusely bát jit na ulici...
 
zatímco co se zákonodárci ve Francii a Nizozemsku snaží změnami zákonů zastavit narůstající nošení burek a nikabu, ktere vymazava zeny z verejneho zivota a ktere vyrostlo právě a především z tolerování hidzabu ve školách, ceský Nejvyšší soud bojuje za to, aby se tahle pokroková vymoženost dostala i do našich škol.
 
A nejhodnejsi a nejslusnejsi lide mezi nami to podporují a maji přitom pocit, že dělají pro budouci generace neco záslužného. To nevymyslis.
 
Jinak o své svobody a práva přijdou. Ustupování středověku neni tolerance.
 
 
Podrobná historie radikalismu a nenávisti šířené v českých mešitách: Islám & islamismus v České republice - 3. rozšířené vydání & fotogalerie.
 

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře